ماهان سرویس .

تعمیر یخچال حایر در کرج – 3 ماه گارانتی – کمترین قیمت

تعمیر یخچال حایر در کرج تنها یکی از خدمات قابل ارائه توسط ماهان سرویس است .
این مرکز در طی سالها فعالیت صادقانه خود تلاش کرده است که با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه تعمیر لوازم برقی خانگی و تعویض قطعات آنها با قطعات یدکی اصل و همچنین همکاری با نیروهای ماهر و متخصص رضایت مشتریان را جلب نماید.

ماهان سرویس مرکز تعمیر یخچال حایر در کرج

تعمیر یخچال هایر در کرج یکی از خدمات ماهان سرویس است که توسط تعمیرکاران و تکنسین های با تجربه و آموزش دیده این مرکز به سادگی قابل انجام است. برای برخورداری از خدمات این مرکز تنها کافی است با آنها تماس بگیرید.

✵ تعمیر یخچال ، فریز و ساید بای ساید هایر در کرج
✵ تعمیر ساید بای ساید هایر در کرج
✵ تعویض و تعمیر موتور یخچال هایر در کرج
✵ تعمیر یخچال هایر در منزل

mahan karaj min

تعمیر یخچال هایر در کلیه مناطق استان البرز

. تعمیر یخچال هایر در مهرشهر ، تعمیر یخچال هایر در عظیمیه، تعمیر یخچال هایر جهانشهر
. تعمیر یخچال هایر در باغستان ، تعمیر یخچال هایر شاهین ویلا ، تعمیر یخچال هایر در گوهردشت
. تعمیر یخچال هایر در دهقان ویلا  ،تعمیر یخچال هایر در گلشهر ، تعمیر یخچال هایر در حصارک
. تعمیر یخچال هایر مهرویلا و…
. تعمیر یخچال هایر در فردیس ، تعمیر یخچال هایر در مارلیک ، هشتگرد و نظر آباد

تعمیر ساید بای ساید حایر در کرج

یخچال فریزرهای ساید بای ساید هایر از جمله دستگاه‌هایی هستند که در بازار عرضه می شود.
این دستگاه ها در صورت ایجاد مشکلاتی نظیر یخ زدن مواد غذایی در داخل یخچال، خراب شدن آبسرد کن ، سوختن پنل برد ، سوراخ شدن بدنه از داخل و ترموستات که مانع از خنک کردن مواد غذایی می شود ، عدم روشن شدن دستگاه و غیره نیاز به تعمیر دارند.
با توجه به حساسیت ساید بای‌ ساید هایر تعمیر آنها نیز کاملاً تخصصی بوده و باید توسط افرادی تعمیر شوند که با عیوب رایج این دستگاه ها آشنا بوده و در برطرف کردن آن ها تجربه و مهارت زیادی دارند.
ماهان سرویس با تکنسین هایی همکاری می کند که تنها در زمینه تعمیر یخچال ساید بای ساید فعالیت داشته و علم آنها در زمینه عیب یابی و تعمیر این دستگاه ها کاملاً به روز است.

تعمیر موتور یخچال حایر در ماهان سرویس

یخچال های هایر به طور معمول پس از چند سال کارکرد ممکن است با خرابی موتور یا کمپرسور روبرو شوند و نیاز به تعمیر یا تعویض موتور داشته باشند.
تعمیر و تعویض موتور یخچال های هایر در مدل های مختلف مانند یخچال فریزر هایی که فریزر در بالا یا پایین قرار دارد ، یخچال های معمولی تک درب ، یخچال دو درب ساید بای ساید و مدل فرانسوی یا ۴ درب توسط تکنسین های ماهان سرویس قابل انجام است.
موتور یخچال های هایر ممکن است به دلایل مختلف مانند طول عمر بالای دستگاه ، خراب شدن فن نزدیک موتور ، اشکالات ایجاد شده در اتصالات برق و غیره خراب شود.
در صورتی که نیاز به تعویض موتورخصوصا در یخچال هایی که موتور آنها اینورتر است، باشد تکنسین های ماهان سرویس با مهارت زیاد این کار را به سادگی انجام می دهند.

مرکز تعمیر یخچال هایر در کرج با گارانتی
مرکز تعمیر یخچال هایر در کرج با گارانتی

تعویض گاز یخچال حایر در ماهان سرویس

به طور کلی در تمام یخچال ها از نوعی گاز شیمیایی که از نقطه تبخیر پایینی برخوردار بوده و تحت فشار فشرده شده است برای خنک کردن محیط داخلی یخچال استفاده می شود. بنا به دلایلی مانند فرسوده شدن یا ضربه خوردن کمپرسور یا به خاطر سوراخ شدن لوله های پشت یخچال این گاز به بیرون نشت پیدا کرده و از بین می رود، در نتیجه دمای یخچال پایین آمده و ممکن است باعث فاسد شدن مواد غذایی داخل شود.
برای آنکه مطمئن شوید گاز یخچال تخلیه شده است یا خیر کندانسور پشت یخچال را لمس کنید. در صورتی که متوجه سردی آن شدید می توانید مطمئن باشید که ‏گاز یخچال نشتی پیدا کرده و تخلیه شده است.
همچنین در صورتی که پس از از برق کشیدن یخچال متوجه سر و صدا از دستگاه نشدید نشان می دهد که گاز یخچال هایر خالی شده و باید مجددا شارژ شود.

تعمیر درب یخچال حایر

گاهی اوقات به دلیل استفاده طولانی مدت از یخچال هایر و ایجاد استهلاک یا آسیب خارجی وارد به درب دستگاه ممکن است لولاهای درب آسیب دیده و نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد.
برای تصمیم‌ گیری در مورد تعویض یا تعمیر درب یخچال هایر باید با افراد کارشناسی که به صورت دقیق درب دستگاه را بازرسی می کنند و مشکل ایجاد شده در دستگاه را به صورت کامل عیب یابی می کنند تماس بگیرید تا متوجه شوید که تعمیر دستگاه به صرفه تر است یا تعویض آن.

تعمیر یخچال حایر در منزل با ماهان سرویس

با توجه به اینکه یخچال ها دستگاه های بزرگی هستند در صورتی که یخچال خراب شود جابجا کردن آن بسیار دشوار بوده و نیاز است که چند نفر به صورت همزمان و با کمک به هم آن را بلند کنند و برای بردن آن به تعمیرگاه باید از ماشین های باری بزرگ استفاده نمود . همه افراد این امکانات را برای جابجا کردن یخچال ندارند بنابراین ماهان سرویس پس از تماس مشتری برای تعمیر یخچال هایر ، تکنسین های خود را به منزل آنها اعزام می‌ کند.
این کار مانع از جابجایی یخچال برای بردن به تعمیرگاه شده و دستگاه بدون جابجایی تعمیر می شود.

هزینه تعمیر یخچال حایر

هزینه های مربوط به تعمیر یخچال هایر به عوامل مختلفی بستگی داشته و یخچال ابتدا باید توسط تعمیرکاران بررسی و عیب یابی شود تا بتوان گفت برای تعمیر آن نیاز به انجام چه کارهایی بوده و آیا نیاز به تعویض قطعات وجود دارد یا خیر؟ با توجه به اینکه هر کدام از این کارها هزینه های مختلفی دارند بنابراین برای مطلع شدن از هزینه تعمیر یخچال هایر می توانید با ماهان سرویس تماس گرفته و پس از بازگو کردن مشکلات دستگاه و براورد قیمت توسط تعمیرکاران هزینه تعمیر یخچال را به صورت حدودی به دست آورید.

با ماهان سرویس تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *