ماهان سرویس .

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج با 6 ماه گارانتی

برای تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج، با ماهان سرویس تماس بگیرید .

ماشین ظرفشویی یکی از وسایل لوکس در آشپزخانه است که نیاز به ساعت ها وفت صرف ظرف شستن را برطرف می کند. اما این وسیله لوکس به دلیل ماشینی شدن زندگی ها و بیرون از خانه کار کردن خانم ها به یک ضرورت تبدیل شده است به همین دلیل وجود هر گونه مشکل یا خطایی در ماشین ظرفشویی که ممکن است به طور غیر معمول و غیر منتظره پیش بیاید ناخوشایند می باشد .
اما جای نگرانی نیست ، زیرا نمایندگی ها و مراکز معتبری برای تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی در تمام شهرهای ایران وجود دارد که می توانید فقط با یک تماس از آنها برای برطرف کردن مشکل ماشین ظرفشویی خود کمک بگیرید . کرج نیز یکی از این شهر هاست که از این قاعده مستثنا نمی باشد و ماهان سرویس برای تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج با یک تماس در دسترس است.

ماهان سرویس : مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج


ماهان سرویس با کادر مجرب و با سابقه ، به عنوان مرکز تخصصی و نمایندگی تعمیر انواع ماشین ظرفشویی در کرج ، در حال ارائه خدمات به مشتریان گرامی در سراسر استان البرز است.
تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی
تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ
تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما
تعمیر ماشین ظرفشویی کرال
تعمیر ماشین ظرفشویی بوش
تعمیر ماشین ظرفشویی AEG
تعمیر ماشین ظرفشویی بکو
تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ
تعمیر ماشین ظرفشویی دوو
تعمیر ماشین ظرفشویی شارپ
تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود
تعمیر ماشین ظرفشویی موریس
تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس
تعمیر ماشین ظرفشویی مدیا
تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت
تعمیر انواع ماشین ظرفشویی ایران و خارجی

mahan karaj minمناطقی که تعمیرکاران ماهان سرویس اعزام می شوند:

مهرشهر ، عظیمیه، جهانشهر، باغستان ، شاهین ویلا  رجایی شهر (گوهردشت ) ، خلج آباد، شهرک ذوب آهن، سرحدآباد، دهقان ویلا  ،شهرک شهید چمران ، کرج نو ، گلشهر ، حصارک ، حیدر آباد ، حسن آباد ، شهرک امام رضا ، شهرک فرهنگیان ، شهرک اوج  ،برغان  ،مهرویلا و…
شهرک ناز، شهرک جهان نما ، شهرک رسالت ، فردیس ، حافظیه ، مارلیک ، هشتگرد و نظر آباد

قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج

عوامل مؤثر بر قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج عبارتند از:

نوع ماشین ظرفشویی: مدل و تولید کننده ماشین موثر بر قیمت تعمیر است.
دسترسی به نمایندگی و تعمیرگاه مجاز: در بعضی مناطق، خدمات تعمیر برای مدل‌های خاص شایع‌تر است .
قطعات و لوازم : چع قطعاتی سوخته یا خراب شده و نیاز به تعمیر دارد؟
نوع عیب: عیب‌های پایه و پیچیده باعث می‌شود قیمت تعمیر بیشتر یا کمتر شود.
تخصص تعمیرکار: تخصص تعمیرکار موثر بر قیمت تعمیر است. تعمیرکاران با اجربه ، پیچیده ترین عیوب را به سرعت تشخیص داده و تعمیر می کنند.

برای براورد و اطلاع از حدود قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج ، با ماهان سرویس تماس بگیرید .

خطاها و مشکلات رایج ماشین ظرفشویی

1. روشن نشدن ماشین ظرفشویی

قبل از هر کاری ابتدا لازم است که مطمئن شوید که ماشین ظرفشویی شما به برق متصل شده است . ممکن است این کار مسخره به نظر برسد اما ارزش بررسی را دارد. سپس اطمینان حاصل کنید که ماشین ظرفشویی خود را روشن کرده‌اید .
همه ماشین های ظرفشویی علائمی که مربوط به خراب شدن یا کار نکردن آن می باشد را به صورت پلاگین نمایش می دهند که با استفاده از آن ها می توانید علت روشن نشدن را متوجه شوید .
همچنین بعضی از ماشین های ظرفشویی که گاه به صورت سازگار با محیط زیست در بازار موجود می باشند، قبل از آنکه شروع به کار کنند نیاز به آب دارند تا از طریق آن بتوانند جریان پیدا کنند . ممکن است لازم باشد که شیرهای ظرفشویی را در بالای ماشین ظرفشویی خود روشن نموده یا مقداری آب را در قسمت زیرین ماشین ظرفشویی خود بریزید .
بسته نشدن درست درب ماشین ظرف شویی نیز احتمالا یکی دیگر از مواردی است که ممکن است باعث شود تا ماشین ظرفشویی رونشن شده و یا شروع به کار نکند . همچنین ممکن است قفل درب شکسته شده باشد که در این این صورت نیازبه تعویض دارد .

2. ماشین ظرفشویی دارای سر و صدای زیاد می باشد ‌.

به طور معمول ماشین ظرفشویی هنگام کار کردن مقداری سرو صدا دارد ، اما اگر متوجه شدید که سر و صدای ماشین شما بیشتر از قبل شده است ممکن است پمپ آن معیوب شده باشد . یکی از علت های دیگر ایجاد سر و صدای زیاد توسط ماشین ظرفشویی درست چیده نشدن ظروف در آن است که باعث می شود بازوی آبپاش با ظرف های داخل آن یا سبدها برخورد کند و یا خود بازوی آبپاش دچار ایراد شده باشد که در این صورت باید تعویض شود .

3. به مشام رسیدن بوی بد از داخل ماشین ظرفشویی

در صورتی که فیلتر تحلیه توسط ذرات مواد غذایی مسدود شوند و یا سوراخ هایی که در قرار دارند توسط مواد غذایی کیپ شوند بوی نامطبوعی از داخل ماشین ظرفشویی به مشام می‌رسد که در صورت برطرف نکردن آن این بو شدیدتر می‌شود .

4. ظرف ها پس از شستشو در ماشین ظرفشویی تمیز نمی شوند .

برای برطرف کردن این مشکل ابتدا لازم است که داخل ماشین ظرفشویی خود را به دقت تمیز کرده تا باقیمانده مواد غذایی و ذرات چربی در کناره های واشر درب ، فیلتر تخته و منافذ بازوی اسپری باقی نمانده باشند . یکی دیگر از دلایلی که باعث می شود ماشین ظرفشویی ظرف ها را تمیز نشوید معیوب بودن اسپری و آب پاش می باشد .
این مشکل همچنین می ‌تواند به دلیل مناسب نبودن ماده شوینده ای که در داخل ماشین ظرفشویی می ریزید نیز باشد .

مرکز تعمیر ظرفشویی در کرج
مرکز تعمیر ظرفشویی در کرج

5. عدم تخلیه صحیح ماشین ظرفشویی

اگر متوجه شدید که آب در داخل ماشین ظرفشویی شما باقی مانده و تخلیه نمی شود ، باید سریعاً نسبت به برطرف کردن این مشکل اقدام کنید . زیرا این مسئله ممکن است مشکل جدی برای ماشین ظرفشویی شما به وجود آورد .
به طور عمده‌ این مشکل به خاطر مسدود یا خراب بودن پمپ تخلیه ایجاد می شود که ممکن است نیاز به تعویض این پمپ باشد ‌. همچنین انسداد شیلنگ تخلیه آب ، فیلتر تخلیه و یا فاضلاب خروجی آب دستگاه نیز می تواند سبب عدم تخلیه ماشین ظرفشویی شود .باید مطمئن شوید که شیلنگ تخلیه آب دارای گرفتگی نمی باشد .

6. عدم آبگیری شدن ماشین ظرفشویی

یکی از ساده ترین دلایلی که می تواند سبب عدم آبگیری ماشین ظرفشویی شود ، خراب بودن قفل درب دستگاه می باشد . در این صورت درب بسته می ‌شود اما چون قفل خراب است فرمان باز بودن درب دستگاه را به برد صادر می کند ، در نتیجه آبگیری شروع نمی شود .
معیوب و خراب بودن شیر ورودی آب ، شیر برقی و شیلنگ های متصل به آن نیز می تواند دلیل دیگری باشد که آبگیری توسط ماشین ظرفشویی انجام نشود .

7. وجود کف زیاد در ماشین ظرفشویی

استفاده از مواد شوینده نامناسب ممکن سبب ایجاد کف زیاد در دستگاه شود . لازم است که از ماده شوینده مناسب و مخصوص ماشین ظرفشویی استفاده شود .

mahan karaj min

8. عدم خشک شدن کامل ظروف پس از شستشو

این مسئله ممکن است در اثر خرابی المنت حرارتی یا ترموستات ایجاد شود . همچنین در صورتی که تایمر موتور نیز خراب شده باشد ، ظروف پس از شستشو به خوبی خشک نمی شوند .

برای تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج می‌توانید تنها با یک تماس با ماهان سرویس که دارای پرسنل ماهر ، مجرب و آموزش دیده در زمینه ماشین ظرفشویی می باشند تماس گرفته و در مورد ماشین ظرفشویی خود با آنها مشورت کنید. همچنین می توانید با کمک گرفتن از نیروهای متخصص ماهان سرویس در این زمینه نسبت به برطرف مشکلات ماشین ظرفشویی خود در اسرع وقت اقدام کنید .

ماهان سرویس : تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی با گارانتی

برای تعمیر انواع یخچال ، فریزر ، ساید بای ساید ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، مایکروفر و مایکروویو در منزل ، با ماهان سرویس تماس بگیرید . تعمیر در ماهان سرویس با گارانتی و نرخ اتحادیه انجام می شود.

برای درخواست تعمیرکار، تماس بگیرید (کلیک کنید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *