ماهان سرویس .

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در کرج فوری با گارانتی

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در کرج توسط ماهان سرویس در منزل انجام می شود.
در صورتی که دارای ماشین ظرفشویی بوش هستید و دستگاه شما با مشکلات و خرابی هایی روبرو شده است می توانید تنها با یک تماس با ماهان سرویس از خدمات این شرکت در زمینه ی تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در کرج بهره ببرید.

ماهان سرویس : مرکز معتبر تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در کرج

ماهان سرویس با بیش از یک دهه سابقه در لوازم خانگی و پرسنل مجرب و آموزش دیده ،مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در کرج می باشد . لوازم و قطعات یدکی اصلی و تعمیر با نرح اتحادیه ، موجب شده است ماهان سرویس مورد اعتماد بسیاری از مشتریان باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در منزل تعمیر برد ماشین ظرفشویی بوش
تعمیر جت پمپ ماشین ظرفشویی بوش تعمیر پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی بوش
تعمیر شیر برقی و آکوااستاپ ماشین ظرفشویی بوش تعویض المنت ماشین ظرفشویی بوش
تعمیر سبد و پروانه های شستشو ماشین ظرفشویی بوش جرم گیری ماشین ظرفشویی بوش
رفع سروصدای اضافی ماشین ظرفشویی بوش

mahan karaj min

مناطقی که تعمیرکاران ماهان سرویس اعزام می شوند:

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش مهرشهر ، تعمیر ماشین ظرفشویی بوش عظیمیه، تعمیر ماشین ظرفشویی بوش جهانشهر، تعمیر ماشین ظرفشویی بوش باغستان ، تعمیر ماشین ظرفشویی بوش شاهین ویلا  ، تعمیر ماشین ظرفشویی بوش رجایی شهر (گوهردشت ) ،تعمیر ماشین ظرفشویی بوش دهقان ویلا ،تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در گلشهر ، تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در حصارک ، تعمیر ماشین ظرفشویی بوش مهرویلا و…
 تعمیرکار ماشین ظرفشویی بوش فردیس ، تعمیرکار ماشین ظرفشویی بوش مارلیک ، تعمیرکار ماشین ظرفشویی بوش هشتگرد و نظر آباد

مشکلات و خرابی های رایج ماشین ظرفشویی بوش

1. روشن نشدن ماشین ظرفشویی بوش

گاهی اوقات روشن نشدن دستگاه به دلیل مشکلات الکتریکی می باشد .
برای بررسی این مشکل ابتدا باید پریز برق و دوشاخه را بررسی نموده و از سالم بودن آنها اطمینان حاصل کنید .
برای آنکه مطمئن شوید پریز برق دارای جریان برق می باشد می توانید با استفاده از فازمتر این مورد را بررسی کنید ، همچنین باید مطمئن شوید که فیوز نپریده است.
از جمله دلایل دیگری که ممکن است عدم روشن شدن دستگاه شود باز بودن درب دستگاه ، معیوب بودن قفل درب و میکرو سوئیچ در دستگاه می باشد.
در صورتی که موارد نام برده شده ایرادی ندارند و علاوه بر این که ماشین ظرفشویی روشن نمی شود موتور پمپ تخلیه نیز کار نمی کند ، باید کنترل الکترونیکی یا تایمر ماشین ظرفشویی را بررسی کنید.
در صورتی که این قطعه نیز سالم بود از یک متخصص در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی بوش برای بررسی های تخصصی فیوز حرارتی ، سلکتور و رله استارت کمک بگیرید.

2. استشمام بوی بد از داخل دستگاه

اگر از داخل ماشین ظرفشویی شما بوی بدی به مشام می رسد باید هرچه سریعتر علت ایجاد این بو را پیدا کرده و آن را برطرف کنید تا از تشدید بو جلوگیری کنید.
برای بررسی علت ایجاد این مشکل شیلنگ تخلیه دستگاه را بررسی نموده و از مسدود شدن آن توسط ذرات باقیمانده مواد غذایی اطمینان حاصل کنید.
یکی دیگر از عواملی که باعث ایجاد بوی بد از داخل ماشین ظرفشویی بوش می شود مسدود شدن سوراخ های بازوی آبپاش توسط ذرات مواد غذایی می باشد که باید برای برطرف کردن این مشکل سوراخ های بازوی آبپاش را تمیز کنید.

3. دستگاه ظروف را تمیز نمی شوید.

در صورتی که ماشین ظرفشویی شما ظروف را به خوبی نمی شوید ابتدا باید قسمت های مختلف دستگاه که شامل واشرهای لاستیکی درب ، فیلتر تخلیه و منافذ بازوهای اسپری آب می‌باشند را کاملاً بررسی کرده و از تمیز بودن آن ها اطمینان حاصل کنید.
یکی دیگر از دلایلی که باعث عدم تمیز شدن ظرف ها توسط ماشین ظرفشویی می شود ، خراب شدن بازوهای پاش دستگاه می باشد به طوری که قابلیت حرکت و چرخش ندارند.
کم فشار بودن آب و مناسب نبودن مواد شوینده ظروف از دلایل دیگر تمیز نشستن ظرف ها توسط ماشین ظرفشویی می باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در کرج
تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در کرج

4. عدم آبگیری ماشین ظرفشویی بوش

در صورتی که قفل درب دستگاه خراب شود ماشین ظرفشویی توانایی آبگیری خود را از دست می دهد .
گاهی اوقات درب دستگاه کاملاً بسته است اما به قسمت برد دستگاه فرمان خرابی قفل صادر می شود ، در نتیجه ماشین ظرفشویی آبگیری را آغاز نخواهد کرد.
خراب بودن شیر آب یا شیر برقی و شیلنگ های وصل شده به آن دلیل دیگری برای عدم آبگیری دستگاه می باشد.
در صورت خم شدن شیلنگ ها ، گرفتگی و انسداد آن ها و همچنین معیوب بودن شیرهای ورودی این مشکل در ماشین ظرفشویی بوش ایجاد می شود .
دلیل دیگری که باعث عدم آبگیری دستگاه می شود خراب شدن شناور و یا سوئیچ شناور دستگاه می باشد ، زیرا وظایف این قطعات صدور فرمان توقف آبگیری و بسته شدن شیر ورودی هنگام آبگیری می باشد و اگر این قطعات خراب شوند ممکن است دستگاه از آب پر شده و نشتی داشته باشد و یا کلا آبگیری را شروع نکند.

5. آب از داخل ماشین ظرفشویی به بیرون نشتی دارد.

نشتی آب از داخل ماشین ظرفشویی یکی از رایج ترین مشکلاتی است که ممکن است باعث خراب شدن دستگاه شود.
در صورتی که دستگاه شما دارای نشتی است ابتدا باید واشرهای لاستیکی و بست درب را بررسی نموده و از سالم بودن آنها اطمینان حاصل کنید.
پاره یا مسدود شدن شیلنگ تخلیه آب یکی دیگر از دلایل نشتی آب از دستگاه می باشد.
در صورتی که هیچ یک از موارد ذکر شده در بالا عامل نشتی آب از ماشین ظرفشویی نبود احتمال دارد پمپ یا بست پمپی دستگاه شل یا خراب شده باشد.
برای برطرف کردن این مشکلات از تعمیرکار ماشین ظرفشویی در کرج در این زمینه کمک بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *