مرکز تعمیر ماشین لباسشویی در کرج و غرب تهران

ماشین لباسشویی یکی از لوازم های برقی خانگی است که با شستشوی لباس ها باعث فراهم آمدن راحتی بیشتر در منزل می‌شود. گاهی اوقات ممکن است این وسیله برقی خراب شده و نیاز به حضور یک متخصص برای تشخیص خرابی و تعمیرات داشته باشد . در بیشترین موارد ممکن است خودتان نیز بتوانید ایرادهای آن را برطرف کنید .
در صورتی که در شهر کرج سکونت داشته و ماشین لباسشویی شما خراب شده نمایندگی مراکز معتبر تعمیر ماشین لباسشویی در کرج وجود دارد که با تماس یا ما مراجعه به این مراکز می‌توانید در اسرع وقت ماشین‌ لباسشویی خود را تعمیر کنید.
در این مقاله به معرفی و بررسی مرکز تعمیر ماشین لباسشویی در کرج پرداخته ایم .

مرکز تعمیر ماشین لباسشویی در کرج و غرب تهران

مرکز تعمیر ماشین لباسشویی در کرج و غرب تهران

همه چیز در مورد تعمیر ماشین لباسشویی در کرج

قبل از معرفی این مرکز تعمیر ماشین لباسشویی در کرج ابتدا به بررسی برخی از خرابی ها ، خطاها و ارورهای رایج ماشین لباسشویی پرداخته ایم تا بتوانیم شما را با این خرابی های رایج و نحوه برطرف کردن آنها آشنا کنیم .

خرابی و خطاهای رایج ماشین لباسشویی

1. آبگیری به خوبی انجام نمی شود .

یکی از رایج‌ ترین ایرادات در ماشین لباسشویی ها آبگیری نشدن می باشد که می تواند در اثر انسداد در شیلنگ ورودی یا به دلیل فیلتر کثیف یا گرفتگی ایجاد شود . یکی دیگر از دلایل آبگیری نشدن درست ماشین لباسشویی می تواند به دلیل عدم قدرت کافی دستگاه باشد.

2. روشن نشدن دستگاه

روشن نشدن ماشین لباسشویی عمدتاً به این دلیل است که مواد شوینده زیادی به دستگاه افزوده شده و باعث ایجاد تغییراتی در فشار هوا می‌شود که در نهایت باعث عدم روشن شدن سیستم می شود.

3. عدم چرخش لگن ماشین لباسشویی

این مشکل می تواند توسط عوامل مختلفی ایجاد شود . یکی از این عوامل این است که ممکن است درب دستگاه به خوبی بسته نشده باشد ، همچنین شل شدن لاستیک درب و خراب بودن کمربند قرقره که از چرخاندن موتور جلوگیری می کند از دلایل دیگر عدم چرخش لگن ماشین لباسشویی می باشد .

4. اشکال در سوئیچ فشار

سوئیچ فشار قطعه ای است که پس از تشخیص سطح آب کافی وظیفه قطع جریان آب به درون دستگاه را بر عهده دارد . بنابراین هنگامی که این قطعه از کار بیفتد به احتمال زیاد انتقال آب دستگاه قطع نمی شود .

5. سر و صدای زیاد

لگن ماشین لباسشویی و یا ناهموار چرخیدن آن چرخش نامنظم لگن دستگاه و یا سر و صدای زیاد در آن می‌تواند به دلیل گشاد شدن کمربند یا شل شدن آن باشد که باعث ایجاد اشکالاتی در چرخش می شود .

6. افزایش یا کاهش آب گیری

این نوع خرابی با خرابی در ترموستات ارتباط دارد و می تواند به دلیل درست وصل نشدن دستگاه باشد .

تماس با ماهان سرویس
تلفن : 09353001695 – 33536998 (026)

۷. عدم تخلیه و بیرون کشیدن آب کثیف

اگر آب کثیف از ماشین لباسشویی خارج نشود ، شاید به این دلیل باشد که تیغه های چرخدنده مانع انسداد هستند و یا موتور تخلیه آسیب دیده است .

۸. تمیز نشدن لباس ها پس از شستشو

این مشکل می‌تواند به دلیل اضافه بار وجود بر روی واشر ایجاد شود . لازم است برای دانستن اندازه میزان بار کتابچه راهنمای دستگاه خود را مطالعه کنید .

9. ماشین لباسشویی سر و صدای زیادی دارد.

در صورتی که ماشین لباسشویی شما دارای سر و صدای زیادی است مشکل را در اسرع وقت برطرف کنید زیرا حرکت نادرست در ماشین لباسشویی باعث ایجاد مشکلات جدید می شود .
یاتاقان های لگن که به طور مستقیم در زیر آن قرار دارند ممکن است فرسوده شده و نیاز به تعویض داشته باشند . همچنین کمربند محرک یا قرقره ماشین لباسشویی نیز ممکن است فرسوده شده باشند .
یکی دیگر از دلایل ایجاد سر و صدا در ماشین لباسشویی ترک خوردن کمربند قرقرهای پمپ می باشد که باعث می شود بوی لاستیک سوخته بلند شود .

۱۰ . آب از ماشین لباسشویی نشت به بیرون دارد .

برای بررسی این مشکل ابتدا شلنگ های موجود در دستگاه را بررسی کنید . سپس نشتی را از پمپ و واشر بررسی کنید . در صورتی که مشکل را پیدا نکردید ممکن است یک سوئیچ سطح آب جدیدی نیاز داشته باشید .

۱۱. عدم کارکرد تایمر

در صورتی که تایمر روی واشر کار نکند ، ممکن است شیر ورودی آب آسیب دیده و یا پمپ تخلیه کنترل گر سطح آب یا یک دستگیره معیوب شده باشند .

۱۲. به مشام رسیدن بوی سوختگی از دستگاه

بوی سوختگی به احتمال زیاد ناشی از اصطکاک بیش از حد در جایی از دستگاه می باشد . لازم است کمربند درایو ، موتور درایو و سایر قسمت های متحرک را بررسی کنید .

۱۳. دستگاه به طور همزمان پر و تخلیه می‌شود .

در صورت ایجاد چنین مشکلی به احتمال زیاد دستگاه به شیر ورودی جدید آب یا سوئیچ سطح آب نیاز دارد .

۱۴. آب سرد و گرم به طور همزمان وارد دستگاه می شوند.

این مشکل ممکن است زمانی ایجاد شود که آب در طی چرخه پر شدن از طریق عمل سیفون کردن به طور زودرس تخلیه شود . اطمینان حاصل کنید که اتصال شیلنگ تخلیه به پایه ایستاده حداقل ۳۴ اینچ از کف باشد ، در غیر این صورت باید با یک لوله کش مشورت کنید . همچنین باید شکاف هوا بین شیلنگ تخلیه و ایستاده که از جریان برگشتی جلوگیری می‌کند نیز خوب باشد .

۱۵. لرزش زیاد ماشین لباسشویی

در بیشتر موارد هنگامی که ماشین لباسشویی بر روی یک سطح صاف یا کف زمین قرار نگرفته باشد ، دچار لرزش می شود . برای برطرف کردن این مشکل کافی است سطحی که ماشین بر روی آن قرار گرفته است را بررسی کنید تا به اندازه کافی صاف و قوی باشد.

برای تعمیر ماشین لباسشویی در کرج به کجا مراجعه کنیم؟

امروزه در تمام شهرهای ایران نمایندگی های مجاز زیادی برای تعمیر و سرویس کردن ماشین لباسشویی وجود دارند که توسط نیروهای ماهر و آموزش دیده تعمیرات اساسی ماشین های لباسشویی را انجام می دهند . شهر کرج نیز یکی از کلان شهرهای ایران است که این قاعده مستثنا نیست .
ماهان سرویس با یک دهه سابقه و کادر مجرب ، خدمات نصب ، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی در کرج و غرب تهران را ارائه می دهد . تعمیر انواع ماشین لباسشویی ایرانی و خارجی در کمترین زمان ممکن و اعزام سرویسکار به محل در کلیه نقاط استان البرز و غرب تهران

تماس با ماهان سرویس
تلفن : 09353001695 – 33536998 (026)

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *