مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی در کرج

ماشین لباسشویی یکی از لوازم های برقی خانگی است که با شستشوی لباس ها باعث فراهم آمدن راحتی بیشتر در منزل می‌شود. گاهی اوقات ممکن است این وسیله برقی خراب شده و نیاز به حضور یک متخصص برای تشخیص خرابی و تعمیرات داشته باشد . در بیشترین موارد ممکن است خودتان نیز بتوانید ایرادهای آن را برطرف کنید .
در صورتی که در شهر کرج سکونت داشته و ماشین لباسشویی شما خراب شده نمایندگی مراکز معتبر تعمیر ماشین لباسشویی در کرج وجود دارد که با تماس یا ما مراجعه به این مراکز می‌توانید در اسرع وقت ماشین‌ لباسشویی خود را تعمیر کنید.

ماهان سرویس مرکز تعمیر ماشین لباسشویی در کرج

امروزه در تمام شهرهای ایران نمایندگی های مجاز زیادی برای تعمیر و سرویس کردن ماشین لباسشویی وجود دارند که توسط نیروهای ماهر و آموزش دیده تعمیرات اساسی ماشین های لباسشویی را انجام می دهند . شهر کرج نیز یکی از کلان شهرهای ایران است که این قاعده مستثنا نیست .
ماهان سرویس با یک دهه سابقه و کادر مجرب ، خدمات نصب ، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی در کرج و غرب تهران را ارائه می دهد . تعمیر انواع ماشین لباسشویی ایرانی و خارجی در کمترین زمان ممکن و اعزام سرویسکار به محل در کلیه نقاط استان البرز و غرب تهران

تعمیر انواع ماشبن لباسشویی در ماهان سرویس

ماهان سرویس با اخد نمایندگی از برندهای معتبر ، به ارائه خدمات سرویس و تعمیر انواع ماشین های لباسشویی ، مشغول است.

تعمیر ماشین لباسشویی الجی
تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ
تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما
تعمیر ماشین لباسشویی بوش
تعمیر ماشین لباسشویی AEG
تعمیر ماشین لباسشویی دوو
تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا
تعمیر ماشین لباسشویی حایر
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود
تعمیر ماشین لباسشویی آبسال
تعمیر ماشین لباسشویی ارج
تعمیر ماشین لباسشویی بکو
تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ
تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس
تعمیر ماشین لباسشویی کندی
تعمیر ماشین لباسشویی تکنو
تعمیر ماشین لباسشویی مجیک
تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی
تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

تعمیر ماشین لباسشویی الگانس
تعمیر ماشین لباسشویی مدیا
تعمیر ماشین لباسشویی امرسان
تعمیر ماشین لباسشویی گوسونیک
تعمیر ماشین لباسشویی وستینگهاوس

تعمیر انواع ماشین های لباسشویی ایرانی و خارجی

مناطقی که تعمیرکاران ماهان سرویس اعزام می شوند:

تعمیرکار ماشین لباسشویی در مهرشهر ، تعمیرکار ماشین لباسشویی در عظیمیه، جهانشهر، تعمیرکار ماشین لباسشویی در باغستان ، تعمیرکار ماشین لباسشویی در شاهین ویلا  ، تعمیرکار ماشین لباسشویی درگوهردشت ، خلج آباد، شهرک ذوب آهن، سرحدآباد، دهقان ویلا  ،شهرک شهید چمران ، کرج نو ، تعمیرکار ماشین لباسشویی در گلشهر ، حصارک ، حیدر آباد ، حسن آباد ، شهرک امام رضا ، شهرک فرهنگیان ، شهرک اوج  ،برغان  ،تعمیرکار ماشین لباسشویی در مهرویلا و…
شهرک ناز، شهرک جهان نما ، شهرک رسالت ،تعمیرکار ماشین لباسشویی در فردیس ، تعمیرکار ماشین لباسشویی در حافظیه ، تعمیرکار ماشین لباسشویی در مارلیک ، هشتگرد و نظر آباد

خرابی و خطاهای رایج ماشین لباسشویی

1. آبگیری به خوبی انجام نمی شود .

یکی از رایج‌ ترین ایرادات در ماشین لباسشویی ها آبگیری نشدن می باشد که می تواند در اثر انسداد در شیلنگ ورودی یا به دلیل فیلتر کثیف یا گرفتگی ایجاد شود . یکی دیگر از دلایل آبگیری نشدن درست ماشین لباسشویی می تواند به دلیل عدم قدرت کافی دستگاه باشد.

2. روشن نشدن دستگاه

روشن نشدن ماشین لباسشویی عمدتاً به این دلیل است که مواد شوینده زیادی به دستگاه افزوده شده و باعث ایجاد تغییراتی در فشار هوا می‌شود که در نهایت باعث عدم روشن شدن سیستم می شود.

3. عدم چرخش لگن ماشین لباسشویی

این مشکل می تواند توسط عوامل مختلفی ایجاد شود . یکی از این عوامل این است که ممکن است درب دستگاه به خوبی بسته نشده باشد ، همچنین شل شدن لاستیک درب و خراب بودن کمربند قرقره که از چرخاندن موتور جلوگیری می کند از دلایل دیگر عدم چرخش لگن ماشین لباسشویی می باشد .

تعمیر ماشین لباسشویی در کرج
تعمیر ماشین لباسشویی در کرج

4. اشکال در سوئیچ فشار

سوئیچ فشار قطعه ای است که پس از تشخیص سطح آب کافی وظیفه قطع جریان آب به درون دستگاه را بر عهده دارد . بنابراین هنگامی که این قطعه از کار بیفتد به احتمال زیاد انتقال آب دستگاه قطع نمی شود .

5. سر و صدای زیاد

لگن ماشین لباسشویی و یا ناهموار چرخیدن آن چرخش نامنظم لگن دستگاه و یا سر و صدای زیاد در آن می‌تواند به دلیل گشاد شدن کمربند یا شل شدن آن باشد که باعث ایجاد اشکالاتی در چرخش می شود .

6. افزایش یا کاهش آب گیری

این نوع خرابی با خرابی در ترموستات ارتباط دارد و می تواند به دلیل درست وصل نشدن دستگاه باشد .

۷. عدم تخلیه و بیرون کشیدن آب کثیف

اگر آب کثیف از ماشین لباسشویی خارج نشود ، شاید به این دلیل باشد که تیغه های چرخدنده مانع انسداد هستند و یا موتور تخلیه آسیب دیده است .

۸. تمیز نشدن لباس ها پس از شستشو

این مشکل می‌تواند به دلیل اضافه بار وجود بر روی واشر ایجاد شود . لازم است برای دانستن اندازه میزان بار کتابچه راهنمای دستگاه خود را مطالعه کنید .

9. ماشین لباسشویی سر و صدای زیادی دارد.

در صورتی که ماشین لباسشویی شما دارای سر و صدای زیادی است مشکل را در اسرع وقت برطرف کنید زیرا حرکت نادرست در ماشین لباسشویی باعث ایجاد مشکلات جدید می شود .
یاتاقان های لگن که به طور مستقیم در زیر آن قرار دارند ممکن است فرسوده شده و نیاز به تعویض داشته باشند . همچنین کمربند محرک یا قرقره ماشین لباسشویی نیز ممکن است فرسوده شده باشند .
یکی دیگر از دلایل ایجاد سر و صدا در ماشین لباسشویی ترک خوردن کمربند قرقرهای پمپ می باشد که باعث می شود بوی لاستیک سوخته بلند شود .

۱۰ . آب از ماشین لباسشویی نشت به بیرون دارد

برای بررسی این مشکل ابتدا شلنگ های موجود در دستگاه را بررسی کنید . سپس نشتی را از پمپ و واشر بررسی کنید . در صورتی که مشکل را پیدا نکردید ممکن است یک سوئیچ سطح آب جدیدی نیاز داشته باشید .

۱۱. عدم کارکرد تایمر

در صورتی که تایمر روی واشر کار نکند ، ممکن است شیر ورودی آب آسیب دیده و یا پمپ تخلیه کنترل گر سطح آب یا یک دستگیره معیوب شده باشند .

۱۲. به مشام رسیدن بوی سوختگی از دستگاه

بوی سوختگی به احتمال زیاد ناشی از اصطکاک بیش از حد در جایی از دستگاه می باشد . لازم است کمربند درایو ، موتور درایو و سایر قسمت های متحرک را بررسی کنید .

۱۳. دستگاه به طور همزمان پر و تخلیه می‌شود .

در صورت ایجاد چنین مشکلی به احتمال زیاد دستگاه به شیر ورودی جدید آب یا سوئیچ سطح آب نیاز دارد .

۱۴. آب سرد و گرم به طور همزمان وارد دستگاه می شوند.

این مشکل ممکن است زمانی ایجاد شود که آب در طی چرخه پر شدن از طریق عمل سیفون کردن به طور زودرس تخلیه شود . اطمینان حاصل کنید که اتصال شیلنگ تخلیه به پایه ایستاده حداقل ۳۴ اینچ از کف باشد ، در غیر این صورت باید با یک لوله کش مشورت کنید . همچنین باید شکاف هوا بین شیلنگ تخلیه و ایستاده که از جریان برگشتی جلوگیری می‌کند نیز خوب باشد .

۱۵. لرزش زیاد ماشین لباسشویی

در بیشتر موارد هنگامی که ماشین لباسشویی بر روی یک سطح صاف یا کف زمین قرار نگرفته باشد ، دچار لرزش می شود . برای برطرف کردن این مشکل کافی است سطحی که ماشین بر روی آن قرار گرفته است را بررسی کنید تا به اندازه کافی صاف و قوی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Don`t copy text!