ماهان سرویس .

مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در کرج با گارانتی

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در کرج توسط شرکت ماهان سرویس که یکی از نمایندگی های معتبر در زمینه عیب یابی و تعمیر این دستگاه ها می باشد به سادگی و در کوتاه ترین زمان ممکن قابل انجام است .
کافیست یک تماس با این شرکت برقرار نموده تا سرویسکاران ماهان سرویس به محل شما اعزام شوند.

ماهان سرویس : مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در کرج

ماهان سرویس با بیش از یک دهه سابقه در لوازم خانگی و پرسنل مجرب و آموزش دیده ،مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در کرج می باشد .  لوازم و قطعات یدکی اصلی و تعمیر با نرح اتحادیه ، موجب شده است ماهان سرویس مورد اعتماد بسیاری از مشتریان باشد.

– این شرکت با همکاری با نیروهای ماهر و متخصص در زمینه ی نصب ، تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی ایندزیت در کوتاه ترین زمان ممکن مشکلات دستگاه را برطرف می کنند.
– تعمیرکاران پس از اعزام به محل مشتری قبل از تعمیر کردن دستگاه ابتدا هزینه های احتمالی را برآورد کرده و مشتری را از هزینه ها آگاه می سازند.
– در صورتی که دستگاه نیاز به تعویض قطعات داشته باشد ، تعمیرکاران این شرکت از قطعات یدکی اصل و اورجینال دستگاه استفاده می کنند.

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در منزل تعمیر برد ماشین ظرفشویی ایندزیت
تعمیر جت پمپ ماشین ظرفشویی ایندزیت تعمیر پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی ایندزیت
تعمیر شیر برقی و آکوااستاپ ماشین ظرفشویی ایندزیت تعویض المنت ماشین ظرفشویی ایندزیت
تعمیر سبد و پروانه های شستشو ماشین ظرفشویی ایندزیت جرم گیری ماشین ظرفشویی ایندزیت
رفع سروصدای اضافی ماشین ظرفشویی ایندزیت

mahan karaj min

مناطقی که تعمیرکاران ماهان سرویس اعزام می شوند:

تعمیر ماشین ماشین ظرفشویی ایندزیت در مهرشهر ، تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در عظیمیه، تعمیرکار ماشین ظرفشویی ایندزیت در باغستان ، تعمیرکار ماشین ظرفشویی ایندزیت در شاهین ویلا  ، تعمیرکار ماشین ظرفشویی ایندزیت در گوهردشت ، تعمیرکار ماشین ظرفشویی ایندزیت در دهقان ویلا  ، تعمیرکار ماشین ظرفشویی ایندزیت در گلشهر ، تعمیرکار ماشین ظرفشویی ایندزیت در حصارک ، تعمیرکار ماشین ظرفشویی ایندزیت در مهرویلا و…
تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در فردیس ،تعمیرکار ماشین ظرفشویی ایندزیت در مارلیک ، تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در هشتگرد و نظرآباد

عیوب شایع و تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

ماشین های ظرفشویی ایندزیت از ویژگی‌های برجسته‌ای برخوردار هستند که عملکرد های نیمه بار ، شستشوی سریع و میزان صدای کم دستگاه از جمله این ویژگی ها می باشند .
این دستگاه ها همچنین از برنامه‌های موثری که می‌توانند هر نوع باری را کاملاً تمیز کنند ، برخوردارهستند.
اما گاهی اوقات حتی بهترین لوازم های خانگی نیز با مشکلاتی روبرو می شوند که نیاز به بررسی و تعمیر توسط افراد ماهر و متخصص دارند.
عیب یابی ماشین ظرفشویی ایندزیت شامل طیف وسیعی از مسائل می شود که برخی از آنها عبارتند از :

۱. کار نکردن دستگاه

چندین دلیل برای کار نکردن ماشین ظرفشویی ایندزیت وجود دارد.
در صورتی که ماشین ظرفشویی ایندزیت روشن نشده و شروع به کار نمی کند ممکن است دستگاه به پریز برق متصل نبوده و یا سیم های دستگاه مشکل داشته باشند.
مسدود بودن فیلتر ها ، تا شدن و پارگی شیلنگ ها و فشار نداشتن آب نیز از جمله مواردی هستند که ممکن است عملکرد ماشین ظرفشویی را تحت تاثیر قرار دهند.

۲. ماشین ظرفشویی ایندزیت تخلیه نمی شود.

در صورتی که ماشین ظرفشویی ایندزیت تخلیه نشود در کف دستگاه آب جمع می شود .
این مسئله ممکن است به خاطر مسدود شدن فیلتر های موجود در ماشین ظرفشویی و یا انسداد شیلنگ ها اتفاق بیفتد .
به همین دلیل لازم است هر از گاهی فیلترهای دستگاه را از نظر انسداد بررسی نموده و در صورت مسدود شدن آنها را کاملاً تمیز کنید .
همچنین در صورتی که شیلنگ های تخلیه مسدود شوند باید به داخل آنها فوت کرده و موادی را که گیر کرده‌اند به بیرون هدایت کنید.
انسداد در فیلتر یا شیلنگ های تخلیه مانع از تخلیه آب از دستگاه می شوند.

۳. پر نشدن ماشین ظرفشویی از آب

در ماشین های ظرفشویی معمولا گزینه‌ای برای تجهیزات ضد آب ریزی وجود دارد. در صورتی که این گزینه بر روی دستگاه شما فعال شده باشد ، ماشین ظرفشویی از آب پر نمی شود .
برای تنظیم مجدد این گزینه ابتدا باید قفسه ای که ظروف برروی آن چیده می‌شوند را از ماشین ظرفشویی جدا کرده و مخزنی که با آب کثیف پر می شود را باز کنید. سپس با استفاده از یک پارچه جاذب یا اسفنج ، آب موجود درون آن را تخلیه کرده و سوئیچی که روی آب شناور بود را با تماس با پایه به سمت پایین بکشید، سپس درپوش مخزن را بسته و دستگاه خود را روشن کنید .
در صورتی که مشکل از این قسمت باشد پس از روشن کردن دستگاه مشکل از بین می رود در غیر این صورت لازم است از یک تعمیرکار حرفه ای برای برطرف کردن مشکل کمک بگیرید.

۴. تمیز نشدن ظرف ها پس از شستشو توسط ماشین ظرفشویی ایندزیت

در صورتی که بر روی ظروف و لیوان ها پس از شستشو توسط ماشین ظرفشویی لکه هایی باقی می ماند ممکن است دستگاه به نمک نیاز داشته باشد .
در این صورت پس از اضافه کردن نمک به دستگاه عملکرد شستشو بهبود یافته و همچنین می‌تواند باعث محافظت از دستگاه نیز شود .
زیرا نمک سدیمی را فراهم می‌کند که یون های ایجاد کننده آب سخت را جذب و به دام می‌اندازد .
در مناطقی که دارای آب سخت هستند تجمع آهک باعث لکه بر روی ظروف می شود.
به خاطر داشته باشید که در صورتی که آب نیز به میزان کافی در دستگاه وجود نداشته باشد ماشین ظرفشویی قابلیت شستشوی تمیز ظروف را نخواهد داشت.

۵. چشمک زدن چراغ های موجود بر روی دستگاه

در صورتی که ماشین ظرفشویی در تامین آب مشکل داشته باشد چراغ های موجود بر روی دستگاه چشمک زده و ممکن است در حین عملکرد ماشین ظرفشویی چرخه شستشو متوقف شود .
همچنین ممکن است بر عملکرد سنسور فشار بعد پر شدن و بازیافت آب نیز تاثیر بگذارد.
برای رفع این مشکل لازم است کتابچه راهنمای دستگاه را مطالعه کرده و خطاهای موجود را شناسایی کنید .
ممکن است برای برخی تعمیرات نیاز به حضور یک تعمیر کار ماهر داشته باشید.

۶. نشت آب از داخل ماشین ظرفشویی به بیرون

هنگامی که آب از قسمت پایین ماشین ظرفشویی به بیرون نشتی پیدا می‌کند به این معناست که بین مهر و موم لاستیکی درب که به طور معمول در قسمت پایین ماشین ظرفشویی و درب دستگاه ثابت می‌شود ، شکاف یا پارگی وجود دارد.
برای رفع این مشکل باید این لاستیک را تعویض کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در کرج
تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در کرج

۷. تراز نبودن دستگاه

در صورتی که ماشین ظرفشویی در موقعیت مناسبی تراز نشده باشد ممکن است درب دستگاه به درستی بسته نشده و آب از داخل دستگاه به بیرون نشت پیدا کند. اگرچه این مورد چندان رایج نیست اما باید بررسی شود خصوصاً اگر دستگاه اخیراً جابجا شده است.

۸. ایجاد سر و صدا از دستگاه

در صورتی که پمپ تخلیه در ماشین ظرفشویی ایندزیت معیوب یا مسدود شده باشد ، دستگاه در حین فرایند شستشو سر و صدای زیادی ایجاد می‌کند.
در این گونه مواقع می توانید با قطع کردن لوله و دمیدن در آن انسداد آن را برطرف کنید.
با این حال ، توجه به نوع صدایی که دستگاه ایجاد می کند نیز مهم است به عنوان مثال اگر دستگاه صدایی همانند سنگ زدن داشته باشد ممکن است در قسمت تیغه دستگاه چیزی گیر کرده باشد .
شما می توانید برای بررسی تخصصی علت ایجاد سر و صدا از ماشین ظرفشویی ایندزیت از تعمیرکاران ماهان سرویس که در این زمینه به صورت تخصصی عمل می کنند ، کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *