تعمیر ماشین لباسشویی در هشتگرد با گارانتی

تعمیر ماشین لباسشویی در هشتگرد ، توسط تعمیرکاران مجرب ماهان سرویس در کمترین زمان انجام می شود. اعزام تعمیرکار به هشتگرد قدیم و شهر جدید هشتگرد انجام و تعمیر لباسشویی در منزل صورت می گیرد.

ماهان سرویس مرکز تعمیر ماشین لباسشویی در هشتگرد

ماهان سرویس یک مرکز معتبر تعمیر ماشین لباسشویی در هشتگرد است که متشکل از یک تیم حرفه‌ای است که در زمینه عیب یابی و تعمیر مشکلات انواع ماشین های لباسشویی در برندها و مدل های مختلف دارای تخصص و تجربه هستند.

تعمیر انواع ماشبن لباسشویی در ماهان سرویس

تعمیر ماشین لباسشویی الجی
تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ
تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما
تعمیر ماشین لباسشویی بوش
تعمیر ماشین لباسشویی AEG
تعمیر ماشین لباسشویی دوو
تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا
تعمیر ماشین لباسشویی حایر
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود
تعمیر ماشین لباسشویی آبسال
تعمیر ماشین لباسشویی ارج
تعمیر ماشین لباسشویی بکو
تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ
تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس
تعمیر ماشین لباسشویی کندی
تعمیر ماشین لباسشویی تکنو
تعمیر ماشین لباسشویی مجیک
تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی
تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات
تعمیر ماشین لباسشویی الگانس
تعمیر ماشین لباسشویی مدیا
تعمیر ماشین لباسشویی امرسان
تعمیر ماشین لباسشویی گوسونیک
تعمیر ماشین لباسشویی وستینگهاوس
تعمیر انواع ماشین های لباسشویی ایرانی و خارجی


ماشین لباسشویی چگونه کار می ‌کند؟

برای شروع چرخه شستشو در ماشین لباسشویی ابتدا لباس های کثیف در درام دستگاه که دارای سوراخ های متعدد می باشد قرار می گیرد و پس از انجام تنظیمات برنامه ، دستگاه روشن می شود.
پس از بسته شدن درب ماشین لباسشویی برای حفظ سطح آب و پر شدن پایدار در آن از آب ، شیر ورودی انرژی و آب را از آب تامین می کند . آب در درام به صورت کنترل شده پر می شود و پس از رسیدن به مقدار کافی کنتاکت بستن سطح آب باز می شود ، در نتیجه شیر آب قطع شده و آب به دستگاه وارد نمی‌ شود.
پس از این برنامه سوئیچ سطح آب فعال می شود . موتور شستشوی دستگاه روشن شده و شروع به کار می کند . درام به همراه قرقره و تسمه می چرخد و لباس ها شروع به شستن و تمیز شدن می کنند. المنت گرمایشی آب موجود در درام را گرم می کند و هنگامی که آب به دمای مورد نظر رسید عنصر گرمایشی قطع می شود . پس از اتمام فرآیند شستشو موتور پمپ ، آب کثیف را به بیرون تخلیه می کند و آب تمیز داخل درام پر می شود و حرکات درام کف مواد شوینده را از لباس ها خارج می کند.
از آنجایی که لباس ها در حین چرخه شستشو 3 تا ۴ برابر بیشتر از وزن خودشان آب جذب می کنند وزن زیادی پیدا می کنند بنابراین در پایان چرخه شستشو باید این آب اضافه از لباسها خارج شده و لباس ها خشک شوند.

تعمیر ماشین لباسشویی در هشتگرد با گارانتی
تعمیر ماشین لباسشویی در هشتگرد با گارانتی

اصل کار ماشین لباسشویی

همه ماشین های لباسشویی دارای یک درام خارجی و یک درآم داخلی هستند . این درام ها توسط فنر های سنگین نگه داشته می‌شوند تا با چرخیدن و تکان خوردن شدید درام از جای خارج نشوند.
ارتعاشات توسط این فنرها جذب می شود . آب گرم و سرد بلافاصله پس از شروع این فرایند وارد محفظه مواد شوینده می شود و در حین چرخش در جهت عقربه های ساعت و خلاف جهت عقربه های ساعت پد های پلاستیکی بالایی، لباس ها را با مواد شوینده و آب مخلوط می کنند. موتور الکتریکی دستگاه درام را چرخانده و مواد شوینده ، لباس ها و آب را به هم می ‌زند. پس از پایان فرایند شستشو پمپ، آب را به طور کامل از دستگاه خارج نموده آن را به داخل فاضلاب تخلیه می کند.

ماهان سرویس : تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی با گارانتی

برای تعمیر انواع یخچال ، فریزر ، ساید بای ساید ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، مایکروفر و مایکروویو در منزل ، با ماهان سرویس تماس بگیرید . تعمیر در ماهان سرویس با گارانتی و نرخ اتحادیه انجام می شود.

برای درخواست تعمیرکار، تماس بگیرید (کلیک کنید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!