مرکز تعمیر ماشین لباسشویی در گوهردشت

در صورتی که ساکن گوهردشت‌ کرج هستید و ماشین لباسشویی شما دچار ایراد و اشکالاتی شده است برای تعمیر ماشین لباسشویی در گوهردشت ، می توانید با ماهان سرویس تماس بگیرید تا بتوانید در کمترین زمان ممکن ایرادات دستگاه خود را برطرف کنید.
ماشین های لباسشویی ممکن است گاهی اوقات با خرابی و اشکالاتی روبرو شوند و نیاز به بررسی تخصصی داشته باشند ، به همین دلیل مراکز معتبری وجود دارند که عیب‌ یابی و تعمیر ماشین لباسشویی را بصورت حرفه ای انجام می دهند.
ماهان سرویس یکی از این مراکز است که تعمیر ماشین لباسشویی در گوهردشت کرج در انواع برند های گوناگون مانند ال جی ، سامسونگ ، AEG و… را به صورت کاملاً تخصصی انجام می دهد.
این مرکز با بیش از یک دهه سابقه کاری و همکاری با نیروهای ماهر و متخصص که در زمینه برند های مختلف ماشین لباسشویی به صورت تخصصی عمل می کنند ، می‌ تواند به صورت کاملاً تخصصی مشکلات دستگاه شما را عیب یابی و تعمیر کند.

ماهان سرویس : مرکز تعمیر ماشین لباسشویی در گوهردشت

ماهان سرویس با بیش از یک دهه سابقه در لوازم خانگی و پرسنل مجرب و آموزش دیده ،مرکز تعمیر ماشین لباسشویی در گوهردشت کرج می باشد .  لوازم و قطعات یدکی اصلی و تعمیر با نرح اتحادیه ، موجب شده است ماهان سرویس مورد اعتماد بسیاری از مشتریان باشد.
شما می توانید برای استفاده از خدمات این شرکت با آنها تماس بگیرید تا در اسرع وقت و در کمترین زمان سرویسکاران خود را برای انجام امور شما به محل اعزام کنند.
.  تعمیرگاه مجهز ماشین لباسشویی
. تعمیر ماشین لباسشویی در محل در گوهردشت
. نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی در گوهردشت
. تعمیر انواع ماشین لباسشویی ایرانی و خارجی :
ماشین لباسشویی ال جی / ماشین لباسشویی سامسونگ /تعمیرکار ماشین لباسشویی پاکشوما در گوهردشت  / ماشین لباسشویی بوش / تعمیر ماشین لباسشویی AEG در گوهردشت/ تعمیر ماشین لباسشویی دوو در گوهردشت/ تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در گوهردشت/ تعمیر ماشین لباسشویی حایر در گوهردشت/ تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در گوهردشت/ تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در گوهردشت/تعمیر ماشین لباسشویی ارج در گوهردشت/ تعمیر ماشین لباسشویی بکو در گوهردشت / تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ در گوهردشت/ تعمیر ماشین لباسشویی کندی در گوهردشت / تعمیر ماشین لباسشویی تکنو در گوهردشت  و…

ماهان سرویس : مرکز تعمیر لوازم خانگی در استان البرز
ماهان سرویس : مرکز تعمیر لوازم خانگی در استان البرز

در شهر کرج منطقه ای با نام گوهردشت وجود دارد که بعد از انقلاب نام آن به رجایی شهر تغییر کرد. این منطقه شلوغ و پر رفت و آمد علاوه بر آنکه با خانه های ویلایی و آپارتمان های مدرن و لوکس پوشیده شده است همچنین به عنوان یکی از بازار های خرید کرج نیز شناخته شده که شامل یک خیابان اصلی است که از سه راه گوهردشت تا بلوار موذن ادامه داشته و مغازه ها و مراکز خرید متعددی در آن واقع شده اند و به دلیل آن که منازل این کسبه در همان گوهردشت می باشد این منطقه نیز از محله های عیان نشین کرج محسوب می شود .
از جمله خیابان های مهم منطقه گوهردشت می توان به بلوار رستاخیز (جمهوری اسلامی) ، بلوار موذن ، بلوار ملکشاه (استقلال) و اشتراکی (مصطفی خمینی) اشاره نمود .
این منطقه همچنین دارای شهرک های مختلفی همچون شهرک جهازی ها ، بهارستان ، آسمان و غیره می باشد.
تفرجگاه های زیبای گوهردشت شامل جاده آتشگاه ، محمودآباد ، سیاهکلان و پارک های سه باندی و باغ ایرانی می باشند که سرسبزی زیبایی به این منطقه بخشیده و مناظر زیبایی را ایجاد کرده اند و باعث شده اند که مردم کرج تعطیلات خود را در این ییلاق های سرسبز بگذرانند.
از جمله مراکز خرید موجود در گوهردشت می ‌توان به مرکز خرید چچلاس ، نیکامال، پاساژ گوهران و … که پوشیده شده از مغازه های کیف و کفش ، مانتو و لباس فروشی می باشند نام برد ، همچنین این منطقه دارای هایپر مارکت ها و تره بار برای خرید روزانه نیز می باشد.
دانشگاه آزاد اسلامی واقع در بلوار موذن گوهردشت هر ساله دانشجویان زیادی را جذب نموده و علاوه بر آن دانشگاه پیام نور، علوم پزشکی البرز، پردیس، مراکز تربیت مربی و پژوهش های فنی حرفه ای در گوهر دشت واقع شده اند.
وجود ایستگاه های تاکسی و خطوط اتوبوسرانی باعث رفت و آمد آسان اهالی این منطقه به سایر نقاط شهر کرج شده و تردد را آسان نموده است.

شایع ترین خرابی و مشکلات ماشین لباسشویی

– روشن نشدن دستگاه

این مشکل ممکن است به دلیل وجود اشکال در برق دستگاه ، خرابی موتور ، از کار افتادن یا شکستن سوئیچ درب دستگاه ، ایجاد مشکل در تایمر ماشین لباسشویی ایجاد شود که نیاز به بررسی های تخصصی دارد.

– داغ شدن آب دستگاه

اگر هنگامی که لباس ها را از ماشین لباسشویی خارج می کنید متوجه داغ و چروک بودن آنها شده اید باید بدانید که آب ماشین لباسشویی داغ است . به طور معمول آب دستگاه هنگام آبکشی لباس ها برای جلوگیری از چروک شدن باید سرد باشد.
هنگامی که ماشین لباسشویی لباس ها را می شوید آب داغ بوده اما برای آبکشی آن ها باید آب سرد باشد اگر در این گونه نبود باید دستگاه توسط سرویسکار بررسی شود.

– انجام نشدن درست عمل تخلیه

این مشکل ممکن است به دلیل خراب بودن پمپ تخلیه یا ایجاد انسداد در شلنگ آن ایجاد شود ، همچنین خرابی برد الکترونیکی نیز موجب تخلیه نادرست می شود.

– عدم چرخش دیگ ماشین لباسشویی

این مشکل ممکن است به دلیل پارگی تسمه ها یا پوسیدگی و شل شدگی آن ها ، خراب شدن موتور دستگاه ، پر کردن بیش از اندازه ماشین لباسشویی با لباس و خرابی سوئیچ درب دستگاه ایجاد شود . برای بررسی علت مشکل از یک تعمیرکار ماهر در این زمینه کمک بگیرید.

– نشتی آب از داخل ماشین لباسشویی به بیرون

برای بررسی علت نشتی آب ابتدا باید شلنگ های تخلیه دستگاه به درستی بررسی شوند تا دچار پارگی و پوسیدگی نباشند در صورت وجود شکاف و پارگی در شیلنگ ها ، باعث ایجاد نشتی آب دستگاه بیرون می شود و در صورت مشاهده این موارد باید آنها را تعویض کنید .
پاره شدن شلنگ های ورودی آب و یا پوسیده بودن آنها نیز می ‌تواند باعث نشتی آب از داخل ماشین لباسشویی به بیرون شود .
بطور کلی شلنگ های ورودی آب در ماشین لباسشویی باید یک متر و نیم طول داشته و پلاستیکی باشند . همچنین باید در محل نصب شلنگ ها به شیر یک واشر پلاستیکی قرار داشته شود تا از نشتی آب جلوگیری کند.
یکی دیگر از عواملی که باعث نشتی آب از داخل دستگاه بیرون می شود استفاده زیاد از مواد شوینده و نرم کننده برای شستشوی لباس ها می باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی در گوهردشت
تعمیر ماشین لباسشویی در گوهردشت

اگر ماشین لباسشویی در جای خود تراز نباشد و به درستی در یک مکان ساخت و مسطح قرار نگرفته باشد نیز آب از دستگاه به بیرون نشت پیدا می کند.
برخی دیگر از خرابی های شایع ماشین لباسشویی شامل عدم حل شدن پودر و مواد شوینده در ماشین لباسشویی ، حرکت کردن ماشین لباسشویی در حین شستشو و سر و صدای زیاد دستگاه می باشد.

نوشته های مشابه

Call Now Buttonتماس با ماهان سرویس
Don`t copy text!