مرکز تعمیر ماشین لباسشویی در فردیس

در صورتی که ماشین لباسشویی شما خراب است برای پیدا کردن بهترین و معتبرترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی در فردیس با ماهان سرویس تماس بگیرید.  فردیس یکی از شهرستان هایی است که در سال ۱۳۹۶ استقلال خود را به دست آورده و از شهر کرج جدا شد. این شهرستان دارای محلات و شهرک های زیادی بوده و توانسته است بیش از هفت هزار نفر را در خود جای دهد.

ماهان سرویس : مرکز تعمیر ماشین لباسشویی در فردیس

ماهان سرویس با بیش از یک دهه سابقه در لوازم خانگی و پرسنل مجرب و آموزش دیده ،مرکز تعمیر ماشین لباسشویی در فردیس می باشد .  لوازم و قطعات یدکی اصلی و تعمیر با نرح اتحادیه ، موجب شده است ماهان سرویس مورد اعتماد بسیاری از مشتریان باشد.
شما می توانید برای استفاده از خدمات این شرکت با آنها تماس بگیرید تا در اسرع وقت و در کمترین زمان سرویسکاران خود را برای انجام امور شما به محل اعزام کنند.
.  تعمیرگاه مجهز ماشین لباسشویی
. تعمیر ماشین لباسشویی در محل در فردیس
. نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی در فردیس
. تعمیر انواع ماشین لباسشویی ایرانی و خارجی :
ماشین لباسشویی ال جی / ماشین لباسشویی سامسونگ / ماشین لباسشویی پاکشوما  / ماشین لباسشویی بوش / ماشین لباسشویی AEG / ماشین لباسشویی دوو / ماشین لباسشویی اسنوا / ماشین لباسشویی حایر / ماشین لباسشویی / ماشین لباسشویی کنوود / ماشین لباسشویی آبسال / ماشین لباسشویی ارج / ماشین لباسشویی بکو / ماشین لباسشویی بلومبرگ / ماشین لباسشویی وستل / ماشین لباسشویی کندی / ماشین لباسشویی تکنو / ماشین لباسشویی مرسی / ماشین لباسشویی الگانس / ماشین لباسشویی مدیا / ماشین لباسشویی هیتاچی و…

ماهان سرویس : مرکز تعمیر لوازم خانگی در استان البرز
ماهان سرویس : مرکز تعمیر لوازم خانگی در استان البرز

مناطقی که تعمیرکاران ماهان سرویس اعزام می شوند:

. تعمیر ماشین لباسشویی در فردیس
. تعمیر ماشین لباسشویی در شهرک ناز
. تعمیرکار ماشین لباسشویی در شهرک گلستان
. تعمیرکار ماشین لباسشویی در شهرک شقایق
. تعمیرکار ماشین لباسشویی در شهرک شهید حسینی
. تعمیرکار ماشین لباسشویی در شهرک طالقانی
. تعمیرکار ماشین لباسشویی در شهرک منظریه
. تعمیرکار ماشین لباسشویی ارج در مارلیک

شایع ترین مشکلات و خرابی‌های ماشین لباسشویی و نحوه رفع این مشکلات

– ماشین لباسشویی روشن نمی شود.

در صورتی که مقدار زیادی ماده شوینده درون دستگاه ریخته شود ، به خاطر تغییراتی که در فشار هوا ایجاد می شود ممکن است دستگاه روشن نشود.

– لگن ماشین لباسشویی نمی چرخد.

بسته نشدن درب ماشین لباسشویی، شل شدن لاستیک دور درب دستگاه و ایجاد مشکل در کمربند قرقره باعث عدم چرخش لگن ماشین لباسشویی می شود . برای برطرف کردن این مشکلات باید از یک تعمیرکار ماهر در این زمینه کمک بگیرید.

– دستگاه تخلیه نمی شود.

در صورتی که آب کثیف از ماشین لباسشویی خارج نمی شود ممکن است به دلیل آسیب موتور تخلیه یا تیغه های چرخ دنده باشد که مانع از انسداد می‌ شوند.

– لباس ها پس از شستشو کثیف هستند.

ریختن لباس های زیاد درون ماشین لباسشویی به واشرها فشار ایجاد نموده و باعث می شود که لباس ها پس از شستشو تمیز نشوند . بنابراین بهتر است با مطالعه کتابچه راهنمای دستگاه میزان بار متناسب با دستگاه را بر آن اعمال کنید.

– نشتی آب از داخل ماشین لباسشویی

برای برطرف کردن این مشکل ابتدا شیلنگ‌های متصل به دستگاه را بررسی نموده ، سپس واشر و پمپ آن را از نظر نشتی آب بررسی کنید. بهتر است برای این کار از سرویس کاران ماهر در این زمینه کمک بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی در فردیس
تعمیر ماشین لباسشویی در فردیس

– تخلیه و پر شدن دستگاه به صورت همزمان

اگر ماشین لباسشویی شما دچار چنین مشکلی شده است ممکن است که نیاز باشد برای دستگاه شیر ورودی جدید یا سوئیچ سطح آب تهیه کنید.
برخی دیگر از شایع ترین مشکلات و خرابی های ماشین لباسشویی شامل عدم آبگیری درست ، وجود مشکل در سوئیچ فشار ، سر و صدای زیاد دستگاه، افزایش یا کاهش آبگیری، کار نکردن تایمر دستگاه، به مشام رسیدن بوی سوختگی، وارد شدن آب گرم و سرد به صورت همزمان در داخل دستگاه لرزش زیاد ماشین لباسشویی می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Don`t copy text!