مرکز تعمیر تلویزیون در کرج 09353001695

در صورتی که در شهر کرج ساکن هستید و تلویزیون شما دچار خرابی و مشکل شده است توصیه می کنیم برای پیدا کردن بهترین مرکز تعمیر تلویزیون در کرج این مقاله را تا انتها بخوانید .
تلویزیون یکی از لوازم خانگی می باشد و با توجه به اینکه امروزه یک منبع اصلی سرگرمی است از اهمیت زیادی در خانه برخوردار بوده و به یکی از ضروریات منازل تبدیل شده است‌ .
در صورت خرابی این وسیله می‌توان با توجه به برند و نوع آن از نمایندگی ها و مراکز معتبر تعمیر تلویزیون در شهر خود کمک بگیرید .

ماهان سرویس مرکز تعمیر تلویزیون در کرج

برای تعمیر تلویزیون در کرج لازم است به مراکز معتبر مراجعه نمود . با تماس ، نیروهای متخصص، ماهر ، مجرب و آموزش دیده آنها برای رفع مشکل تلویزیون خود کمک بگیرید تا در اسرع وقت تعمیرکار را به منازل شما فرستاده و مشکلات مربوط به تلویزیون شما را برطرف می کنند .
ماهان سرویس ، با بیش از یک دهه سابقه و کادر مجرب ، خدمات ، نصب ، گارانتی و تعمیر تلویزیون در کرج و سظح استان البرز را ارائه می دهد.
– تعمیر انواع تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی ، هوشمند ، با بهترین قطعات در کمترین زمان انجام می شود.
کلیه برندهای ایرانی و خارجی تلویزیون :
تعمیر تلویزیون LG الجی در کرج
تعمیر تلویزیون سامسونگ SAMSUNG در کرج
تعمیر تلویزیون سونی در کرج SONY
تعمیر تلویزیون پاناسونیک PANASONIC
– تعمیر تلویزیون ایکس ویژن X-Vision
– تعمیر تلویزیون پارس  در کرج
– تعمیر تلویزیون شهاب در کرج
تعمیر تلویزیون دوو در کرج
– تعمیر تلویزیون مارشال در کرج
– تعمیر تلویزیون اسنوا در کرج
– تعمیر تلویزیون حایر در کرج
تعمیر تلویزیون مارشال در کرج
– تعمیر تلویزیون توشیبا و…

تلفن مرکز تعمیر تلویزیون در کرج
تلفن مرکز تعمیر تلویزیون در کرج

مناطقی که تحت پوشش خدمات ماهان سرویس در زمینه تعمیر تلویزیون قرار دارند:

مناطق مختلف کرج :
تعمیرکار تلویزیون در گوهردشت ، تعمیرکار تلویزیون در عظیمیه ، تعمیرکار تلویزیون در فردیس ، تعمیرکار تلویزیون در مهرشهر تعمیرکار تلویزیون در کلاک ،تعمیرکار تلویزیون در بلوار دانش آموز ،تعمیرکار تلویزیون در گلشهر ، تعمیرکار تلویزیون در حصارک ، تعمیرکار تلویزیون در رجائی شهر ، تعمیرکار تلویزیون در باغستان ، تعمیرکار تلویزیون در شاهین ویلا ، تعمیرکار تلویزیون در محمدشهر ، تعمیرکار تلویزیون در جهانشهر ،تعمیرکار تلویزیون در کمالشهر ، تعمیرکار تلویزیون در مارلیک ، تعمیرکار تلویزیون در مهرویلا ، تعمیرکار تلویزیون در مشکین دشت و …

تعمیر تلویزیون در کرج

پیش از آن که به معرفی بهترین مرکز تعمیر تلویزیون در کرج بپردازیم ابتدا در مورد چند خرابی و خطای رایج در تلویزیون که ممکن است خودتان نیز بتوانید بعضی از آن ها را برطرف کنید ، توضیحاتی می ‌دهیم .

مرکز تعمیر تلویزیون در کرج
مرکز تعمیر تلویزیون در کرج

خرابی ها و مشکلات رایج در تلویزیون

1. به هم ریختن ترکیب رنگ ها

اگر هنگام تماشای تلویزیون متوجه شدید که هاله هایی از رنگ در اطراف تصاویر دیده می شود ، این مشکل ممکن است به پنل و لایه ابتدایی آن یعنی Liquid مربوط باشد . در چنین مواردی باید پنل مربوطه تعویض شود .

2. عدم داشتن سیگنال

اختلال در آنتن که به خاطر عواملی مانند تنظیم نبودن ارتفاع ، تداخل پیدا کردن سیگنال ها و عدم ارتباط با ایستگاه برای گرفتن سیگنال باعث ایجاد عدم سیگنال می شود . برای حل این مشکل لازم است آنتن را در ارتفاع مناسب تنظیم نموده و برای تقویت سیگنال ها از تقویت کننده استفاده کنید .

3. زیاد و کم شدن نور در قسمت هایی از تصاویر

این مشکل که به بک لایت مرتبط بوده باعث ایجاد دو نوع نور متفاوت در تصاویر می شود و به طور عمده دلیل این مشکل نحوه برخورد TFTها با صفحه نمایش می باشد . برای برطرف کردن این مشکل باید بک لایت یا پنل را تعویض کنید .

4. نمایش خط افقی یا عمودی صفحه نمایش

هنگامی که بلندگو یا سایر دستگاه های الکترونیکی نزدیک تلویزیون قرار بگیرند امواج مغناطیسی ساطع می کنند که باعث ایجاد خط افقی یا عمودی در صفحه نمایش تلویزیون می شود . برای برطرف کردن این مشکل لازم است این لوازم را از تلویزیون دور کنید.

تلفن مرکز تعمیر تلویزیون در کرج
تلفن مرکز تعمیر تلویزیون در کرج

5. عدم کارکرد تلویزیون با کنترل

برای برطرف کردن این مشکل لازم است تمام وسایل را از جلوی تلویزیون بردارید و توسط کنترل از گوشه و کنار خانه سعی کنید که تلویزیون را کنترل کنید تا ببینید که آیا از جاهای خاصی کنترل عمل می کند یا خیر . گاهی اوقات ضعیف بودن باتری کنترل نیز ممکن است سبب ایجاد این مشکل شود .
در صورت حل نشدن مشکل برای برطرف کردن آن بهتر است از یک شخص متخصص در این زمینه کمک بگیرید .

6. عدم اتصال تلویزیون به وای فای

این مشکل با اتصال تلویزیون از طریق اترنت به روتر و نصب بروزرسانی ها معمولاً برطرف می‌شود . در صورت برطرف نشدن باید با تعمیرکار تلویزیون مشورت کنید .

7. عدم تعویض کانال های تلویزیون

برطرف کردن این مشکل بسیار ساده است و با تنظیم تلویزیون خود بر روی برنامه ریزی اتومات معمولا برطرف می‌شود . یکی دیگر از کارهایی که می‌توانید برای برطرف شدن این مشکل انجام دهید این است که کابل تلویزیون را به صورت مجدد تنظیم کنید .

8. روشن یا خاموش شدن ناگهانی تلویزیون

این مشکل ممکن است به علت استفاده از کابل های HDML بی کیفیت ، ایجاد نوسانات در برق ، خرابی مدار ، سوختن آی سی ، استفاده از فلش مموری ویروسی و اتصال آن به تلویزیون یا خراب شدن قطعه ای از مین برد باشد . برای حل این مشکل لازم است با یک تعمیرکار ماهر تماس بگیرید .

9 . صفحه نمایش تلویزیون تاریک است .

این مسئله به خاطر به هم خوردن تنظیمات Backlighit یا Brightness ایجاد می شود.

10. تلویزیون صدا ندارد.

برای حل این مشکل لازم است که کابل HDML را بررسی کنید تا به طور صحیح به تلویزیون ، ریسیور یا هدفون متصل شده باشند . همچنین از تنظیمات تلویزیون برای انتقال صدا به منبع دستگاه نیز اطمینان حاصل کنید .

11. تاخیر در صدای تلویزیون

اگر این مشکل در صورتی که تلویزیون دارای بلندگو های جداگانه می باشد به وجود آمده است لازم است قابلیت lip sync یا audio delay را بر روی رسیور بررسی کنید و اگر بلندگو های جداگانه ای ندارید این قابلیت ها را در تلویزیون بررسی و تست کنید .

12. تلویزیون دارای حرارت زیادی می باشد.

عمده ترین دلیل ایجاد این مشکل در تلویزیون نشستن گرد و غبار بر روی قطعات الکترونیکی آن می باشد که ممکن است موجب ایجاد اتصال کوتاه نیز شود . برای برطرف کردن این مشکل می‌توانید توسط پمپ های باد یا جاروبرقی گرد و غبار موجود بر روی آن را پاک کنید.

13. تصویر تلویزیون پوشیده از برفک است .

برای حل این مشکل ابتدا باید برسی کنید که همه چیز به درستی بین تلویزیون و منبع تغذیه وصل شده باشد.

14. تلویزیون روشن نمی‌شود.

در برخی از تلویزیون ها تنظیمات مختلفی برای تامین انرژی وجود دارد . برای بررسی و برطرف کردن این مشکل باید بررسی کنید که آیا سوئیچ Turn on در تلویزیون شما وجود دارد یا خیر .

15. امکان دسترسی به کانال خاصی وجود ندارد.

این مسئله می‌تواند به خاطر تنظیم آن کانال با رمز عبور است که مانع از دسترسی شما به آن کانال خاص می شود . برای این که بتوانید به آن کانال خاص دسترسی داشته باشید باید رمز عبوری را که به صورت پیش فرض در تنظیمات آن اعمال کرده‌اید را وارد کنید .

15. تلویزیون دارای صدا است اما تصویر ندارد و بالعکس

این مشکل را می توان به سادگی با رفتن به تنظیمات تلویزیون و بررسی تنظیمات صدا و تصویر دستگاه برطرف نمود‌ .

نوشته های مشابه

Call Now Buttonتماس با ماهان سرویس
Don`t copy text!