ماهان سرویس .

نمایندگی تعمیرات تکنو در کرج با گارانتی

تعمیرات تکنو در کرج ، شامل تعمیر یخچال تکنو در کرج ، تعمیر ماشین لباسشویی تکنو ، تعمیر ماشین ظرفشویی تکنو توسط ماهان سرویس انجام می شود.

ماهان سرویس مرکز تخصصی تعمیرات تکنو در کرج با گارانتی

برای بیشتر کسانی که از لوازم خانگی و خدمات مرکزتعمیرات وستینگ هاوس در کرج در کرج ، استفاده می کنند نام ماهان سرویس که مرکز تخصصی تعمیرات وستینگ هاوس در کرج است نامی آشنا بوده و به دلیل دریافت خدمات متنوع از این مرکز به آن اعتماد دارند . ماهان سرویس با بیش از یک دهه سابقه کاری و برخورداری از تکنسین های کاربلد و متخصص در زمینه عیب یابی و تعمیر این گونه لوازم خانگی می تواند با بررسی ساده ای که در مدت زمان بسیار کوتاهی انجام می دهد مشکلات لوازم برقی وستینگهاوس شما را شناسایی و برطرف کند.

✵ تعمیر یخچال،ماشین لباسشویی ،ماشین ظرفشویی و مایکروفر تکنو
✵ تعمیرات لوازم خانگی تکنو در منزل

تعمیر ماشین لباسشویی تکنو در کرج

✵ تعمیر ماشین لباسشویی تکنو در منزل
✵ تعویض و تعمیر موتور لباسشویی تکنو
✵ تعمیر و تعویض دیگ ماشین لباسشویی تکنو
✵ تعمیر صدا و لرزش اضافی ماشین لباسشویی تکنو
✵ تعمیر مشکلات آبگیری و نشتی ماشین لباسشویی تکنو

تعمیر یخچال تکنو در کرج

✵ تعمیر یخچال ، فریز و ساید بای ساید تکنو در کرج
✵ تعمیر ساید بای ساید تکنو در کرج
✵ تعویض و تعمیر موتور یخچال تکنو در کرج
✵ تعمیر یخچال تکنو در منزل

تعمیر ماشین ظرفشویی تکنو در کرج

✵ تعمیرگاه مجهز ماشین ظرفشویی تکنو در کرج
تعمیر ماشین ظرفشویی تکنو در محل
✵ تعمیر موتور ماشین ظرفشویی تکنو در کرج

mahan karaj call

 

مرکز تخصصی تعمیرات تکنو در کرج و حومه

. نمایندگی تعمیرات تکنو در مهرشهر ، تعمیرات تکنو در عظیمیه، تعمیرات تکنو در جهانشهر
. تعمیرات تکنو در باغستان ، تعمیرات تکنو در شاهین ویلا ، تعمیرات تکنو در گوهردشت
. تعمیرات تکنو در دهقان ویلا  ،تعمیرات تکنو در گلشهر ، تعمیرات تکنو در حصارک
. تعمیرات تکنو مهرویلا و…
. تعمیرات تکنو در فردیس ، تعمیرات تکنو در مارلیک ، هشتگرد و نظر آباد

امروزه به دلیل استفاده زیاد از لوازم برقی خانگی برای انجام کارهای روزمره و راحتی در کارهای خانه آشنایی با نمایندگی تعمیرات دستگاه های برقی یک ضرورت محسوب می شود تا در صورتی که دستگاه نیاز به تعمیر داشته باشد بدون فوت وقت تعمیر شود. ماهان سرویس یکی از مراکز نام آشنا در زمینه ارائه خدمات فنی است که نمایندگی تعمیرات تکنو در کرج را ارائه داده و تولیدات این برند مطرح را به واسطه سرویسکاران مجربی که دارد انجام می دهد.
با توجه به اینکه برند تکنو در زمینه تولید محصولاتی مانند یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، مایکروویو و غیره فعالیت داشته و طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد، تعجبی ندارد که این برند در در کشور ما نیز از محبوبیت زیادی برخوردار بوده و افراد زیادی از محصولات تولیدی این برند استفاده کنند بنابراین نیاز به وجود مراکزی که نمایندگی تعمیرات این برند در شهرهای مختلف کشور را انجام بدهند امری بدیهی است.
به همین دلیل ماهان سرویس متشکل از یک کادر حرفه ای در کرج است که نیروهای آن علاوه بر دارا بودن علم و دانش کافی در زمینه تعمیرات لوازم برقی خانگی تکنو از مهارت و تجربه بالایی نیز برخوردار بوده و می توانند با یک بررسی ساده ایرادات ایجاد شده در دستگاه شما را تشخیص دهند.

ایرادات شایع یخچال تکنو

یخچال های تکنو مانند هر وسیله الکترونیکی و مکانیکی که در خانه ها وجود دارد ممکن است هر از گاهی دچار ایرادات و مشکلاتی شده و نیاز به تعمیر داشته باشند . برخی از شایع ترین ایرادات شامل موارد زیر هستند.

✵ یخچال خنک نمی شود.

یکی از شایع ترین ایرادات یخچال های تکنو که کاربران از آن شکایت دارند خشک نشدن داخل یخچال است که ممکن است مواردی مانند کثیف بودن کویل های کندانسور، از کار افتادن فن اواپراتور، کار نکردن موتور فن کندانسور، معیوب و خراب شدن له استارت، عدم کارکرد ترموستات کنترل دما، خراب شدن خازن های راه اندازی دستگاه، معیوب بودن ترمیستور و از کار افتادن برد کنترل اصلی در آن دخیل باشند.
برای برطرف کردن تمام ایرادات ایجاد شده در این دستگاه ها باید از یک تعمیرکار ماهر و متخصص کمک بگیرید . ماهان سرویس نمایندگی تعمیرات یخچال تکنو در کرج است که با تکنسین های متخصصی در این زمینه همکاری داشته و می تواند مشکلات دستگاه شما را برطرف کند.

✵ یخچال تکنو یخ زدایی نمی شود.

در صورتی که مشکلاتی مانند خرابی برد کنترل یخ زدایی، معیوب شدن تایمر، از کار افتادن ترموستات، منفجر شدن یا از کار افتادن فیوز سنسور یخ زدایی در یخچال تکنو ایجاد شود، یخ زدایی انجام نمی شود و نیاز به تعمیر و بررسی دارد.

✵ محفظه فریزر در یخچال خنک است اما یخچال گرم می ماند.

هنگامی که این اتفاق در یخچال های تکنو اتفاق می افتد محفظه فریزر خنک می ماند اما محفظه ای که غذاهای تازه در آن قرار داده می شوند گرم است. خرابی هایی که باعث ایجاد این مشکل می شوند شامل یخ زدن کویل های اواپراتور، باز نشدن دریچه دمپر، عدم تغییر مقاومت ترمیستور، توقف ارسال ولتاژ به موتور کمپرسور یا فن به دلیل خراب شدن برد کنترل، از کار افتادن برد کنترل یخ زدایی یا معیوب شدن تایمر یخ زدایی است . همچنین عوامل دیگری مانند خراب شدن ترموستات یخ زدایی یا صفحه کنترل اصلی نیز می توانند باعث ایجاد این مشکل شوند.
برخی دیگر از رایج ترین خرابی های یخچال های تکنو شامل نشتی یافتن آب از یخچال به بیرون و کار نکردن دستگاه می باشد که نیاز به بررسی و تعمیرات توسط افراد متخصص در این زمینه دارد.

ایرادات شایع ماشین لباسشویی تکنو

ماشین لباسشویی از جمله دستگاه هایی است که برای نظافت و تمیز کردن لباس ها، پرده ها و ملحفه ها استفاده شده و انجام این امور را برای ما راحت تر می کند. در واقع می ‌توان گفت ماشین لباسشویی دستگاهی است که از قطعات پیچیده ای ساخته شده و تعمیرات آن نیز پیچیدگی های خود را داشته و نیاز به تخصص و مهارت دارد.
ماشین های لباسشویی تکنو دارای مدل های مختلفی بوده و ویژگی های متفاوتی مانند برنامه های شستشوی متنوع را ارائه می دهند اما رایج ترین ایرادات و آسیب های این دستگاه ها کدامند و چگونه می توان این ایرادات را برطرف نمود؟

✵ ماشین لباسشویی تکنو کار نمی کند.

در صورتی که ماشین لباسشویی تکنو شما روشن نشده و کار نمی کند و یا در صورت کارکرد در چرخه شستشو صدای خاصی تولید می کند ، احتمال دارد دستگاه برق کافی دریافت نکند . در این صورت باید هنگامی که دستگاه خود را روشن می کنید دستگاه های دیگر را از برق کشیده و کارکرد آنها را متوقف کنید تا به کاهش بار برق کمک نموده و دستگاه بتواند کار کند . در این صورت دستگاه را خاموش و روشن کرده تا دوباره تنظیم شود.
در صورتی که متوجه شدید پریز ، برق ندارد دستگاه را به پریز دیگری متصل کنید . بررسی سیم های برق دستگاه از نظر پارگی و پوسیدگی نیز ضروری است.
معیوب شدن کنترل ها نیز می تواند از روشن شدن دستگاه جلوگیری کند.

✵ ماشین لباسشویی لباس ها را به درستی آبکشی نمی کند.

یکی از مواردی که نشان دهنده اشکال و خرابی در ماشین لباسشویی تکنو می باشد این است که پس از پایان یافتن چرخه شستشو کف و مواد شوینده بر روی لباس ها باقی می ماند. در این صورت باید بررسی کنید که آیا بار دستگاه متعادل بوده و دستگاه بیش از حد پر نباشد ، همچنین لازم است موارد دیگری مانند شیر های تغذیه و شیرهای تخلیه از نظر پیچ خوردگی و انسداد بررسی شوند.

نمایندگی تعمیرات تکنو در کرج با گارانتی
نمایندگی تعمیرات تکنو در کرج با گارانتی

✵ نشتی یافتن آب از ماشین لباسشویی به بیرون

آب زمانی از ماشین لباسشویی تکنو به بیرون نشت پیدا می کند که شلنگ های اتصالات ماشین لباسشویی ایرادی داشته باشند. همچنین باید شلنگ های توری فولادی ضد زنگ و شیرهای قطع کننده دستگاه را بررسی نموده و مطمئن شوید که به درستی کار می کنند . در صورتی که از ماده شوینده در داخل دستگاه بیش از حد استفاده شود کف زیادی تولید شده و از دستگاه سرازیر می شود.
فرسودگی و پارگی لاستیک دور درب دستگاه مانع از بسته شدن صحیح درب و نشتی آب می‌شود.
ایرادات شایع دیگر ماشین لباسشویی تکنو شامل عدم آبگیری و تخلیه دستگاه و لرزش داشتن ماشین لباسشویی در حین چرخش شستشو می باشد.
برای آن که از خراب ماندن ماشین لباسشویی خود به مدت طولانی جلوگیری نموده و دستگاه خود را صورت اصولی و صحیح تعمیر کنید که باعث افزایش عمر دستگاه می شود توصیه می شود در صورت مشاهده هر یک از علائم ذکر شده در ماشین لباسشویی تکنو خود از یک تعمیرکار ماهر و متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

ایرادات شایع ماشین ظرفشویی تکنو

هیچ چیزبدتر از این نیست که پس از پایان یک روز شلوغ و پر مهمان هنگامی که برای روشن کردن ماشین ظرفشویی خود برای شستشوی ظروف به آشپزخانه می روید متوجه شوید که دستگاهتان خراب شده و روشن نمی‌شود. در این صورت خستگی روز در تن باقی می ماند زیرا مجبور می‌شوید که ظروف نشسته را با دست بشویید.
ماشین های ظرفشویی تکنو نیز با وجود کارایی بالا و ماندگاری زیادی که دارند گاهی اوقات با مشکلات و خرابی هایی روبرو شده و نیاز به تعمیر توسط افراد متخصص دارند. برای تعمیر ماشین ظرفشویی تکنو در کرج می توانید با ماهان سرویس تماس گرفته و از خدمات این مرکز بهره مند شوید.
شایع ترین خرابی های ماشین ظرفشویی تکنو شامل موارد زیر است.

– کثیف ماندن ظروف پس از پایان چرخه شستشو
– روشن نشدن ماشین ظرفشویی تکنو
– نشتی پیدا کردن آب از داخل دستگاه بیرون
– خشک نشدن ظرف ها توسط دستگاه پس از پایان چرخه شستشو
– عدم تخلیه آب توسط دستگاه
– فرسوده یا پاره شدن لاستیک های دور درب دستگاه که به عنوان درزگیر عمل نموده و باعث بسته شدن صحیح درب دستگاه می ‌شود.
– گرفتگی یا انسداد در فیلترها و اسپری های آب پاش ماشین ظرفشویی
در صورت خرابی ماشین ظرفشویی تکنو تنها یک تماس با ماهان سرویس کافیست تا نیروهای حرفه ای خود را برای تعمیر ماشین ظرفشویی تکنو در کرج به محل مورد نظر شما اعزام کند.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *