مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ در محمدشهر

ماهن سرویس نام یکی از یکی از مراکز خدمات تعمیر تلویزیون سامسونگ در محمدشهر کرج است که خدمات تعمیر خود را با قیمت بسیار مناسبی ارائه می دهد .
اما با توجه به اینکه بیشتر موارد تعمیرات تلویزیون سامسونگ مربوط به قطع شبکه است و تحت ضمانت تعمیر نمی شود ماهان سرویس به کمک مشتریان خود رفته و با تجربه 14 ساله تکنسین های خود انواع خرابی ها را عیب یابی و مشکلات دستگاه را برطرف می کنند.
فراموش نکنید که کاعملکرد هیچ یکی از دستگاه های ساخته شده توسط دست بشر ابدی نبوده و این دستگاه ها به صورت دوره ای نیاز به تعمیر و سرویس دارند.
تمام مدل های تلویزیون سامسونگ که شامل ال سی دی، ال ای دی، پلاسما و تلویزیون های هوشمند می باشند توسط تعمیرکاران ماهان سرویس عیب یابی و تعمیر می شوند.

ماهان سرویس : مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ در محمدشهر کرج

محمد شهر یکی از مناطق شهر کرج است که خود از محلات و بخش های مختلفی تشکیل شده است و افراد زیادی ساکن این منطقه می باشند . ماهان سرویس خدمات خود را به محمدشهر کرج نیز گسترش داده و در صورت تماس مشتری با این مرکز در کمترین زمان ممکن نیروهای خود را برای برطرف کردن ایرادات دستگاه انها به محل مورد نظر مشتری اعزام می‌کند.
این مرکز با بیش از یک دهه سابقه کاری و همکاری با تعمیرکاران ماهر و مجربی که در برندهای مختلف تلویزیون به صورت تخصصی عمل می کنند توانسته است در طی سال‌ها فعالیت خود اعتماد مشتریان را به خود جلب نماید. علاوه بر اینکه این مرکز در سرویس و تعمیر تجهیزات تلویزیون سامسونگ تخصص دارد ، تجهیزات و قطعات یدکی اصل را نیز ارائه داده و پیچیده ترین خرابی های دستگاه را توسط متخصصان خود برطرف می کند .

. تعمیرگاه مجهز تلویزیون سامسونگ در محمدشهر
. تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل
. تعمیر پنل تلویزیون سامسونگ در محمدشهر

ماهان سرویس : مرکز تعمیر لوازم خانگی در استان البرز
ماهان سرویس : مرکز تعمیر لوازم خانگی در استان البرز

خرابی های تلویزیون سامسونگ شامل چیست؟

– عدم شدن دستگاه
– تلویزیون روشن نمی شود اما نشانگر روی صفحه روشن است یا چشمک می ‌زند.
– تلویزیون سامسونگ به کنترل از راه دور پاسخ نمی دهد.
– هیچ صدایی در تلویزیون وجود ندارد.
– تصاویر دارای برفک است.
– رنگ تصاویر تغییر کرده است.
– بر روی تصاویر وسط صفحه تلویزیون نوارها یا نقاطی مشخص است.
– تصاویر بسیار تیره دیده می شوند.
این فقط یک لیست کوچک از نقض های تلویزیون سامسونگ است ،اما با چنین شکایتی در مورد عملکرد فن آوری است که بیشتر اوقات مشتریان با ماهان سرویس تماس گرفته و یا به این مرکز مراجعه می کنند.

مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ در محمدشهر
مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ در محمدشهر

نحوه تشخیص خرابی های تلویزیون سامسونگ

تعمیرکاران ماهان سرویس برای تشخیص خرابی ابتدا هر یک از اجزای تلویزیون را بررسی می‌ کنند تا بدانند خطا از چیست.
چشمک زدن دستگاه نشانه خرابی منبع تغذیه سیستم بوده که اولین و اصلی ترین قسمت تلویزیون می باشد و هنگامی که تلویزیون هنوز روشن نشده است چشمک می زند نیز یکی دیگر از علائم خرابی در این قسمت است . همچنین نقص در SPU نیز می تواند باعث تاخیر در روشن شدن دستگاه و شروع به کار آن باشد.
علاوه بر این ممکن است دستگاه پس از شروع به کار تصویر نداشته اما صدا داشته باشد که تمام این ها نشانه خراب شدن منبع تغذیه تلویزیون هستند.
علامت اصلی که نشان دهنده خرابی اینورتر در تلویزیون سامسونگ است نقص در درخشندگی تصویر است ، به عنوان مثال نور در دو طرف تلویزیون ممکن است متفاوت باشد.
خرابی در اینورتر زمانی رخ می‌دهد که دستگاه سیگنال های داده شده توسط کاربر را تشخیص نمی دهد.
در صورتی که اعوجاج مختلف مانند نوارهای سفید ، نقض طیف رنگ ها و موارد دیگر در صفحه نمایش تلویزیون ایجاد شده است احتمال زیاد ماتریکس دستگاه خراب شده و نیاز به تعمیر دارد.
علل اعوجاج اغلب ناشی از آسیب مکانیکی مانند ضربه شدید به صفحه دستگاه می باشد.
در صورت مشاهده هر یک از مشکلات بالا در تلویزیون خود و برای برطرف کردن مشکل با ماهان سرویس تماس گرفته و از نیروهای ماهر و متخصص آنها کمک بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Don`t copy text!