تعمیر تلویزیون سامسونگ در کرج | 09353001695

آشنا شدن با مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ در کرج برای تمام کسانی که دارای تلویزیون های سامسونگ می باشد یک امر ضروری محسوب می شود.
امروزه در همه خانواده ها وجود تلویزیون که وسیله اصلی سرگرمی کانون خانواده می باشد به یک ضرورت تبدیل شده است..
سامسونگ یکی از بزرگترین تولید کننده های تلویزیون در جهان است . این شرکت تلویزیون هایی در اندازه و مدل های مختلفی مانند ال ای دی، ال سی دی، او ال ای دی و غیره را تولید نموده و به بازار عرضه می کند.
در صورتی که شما نیز از آن دسته افرادی هستید که تلویزیون خود را سامسونگ انتخاب کرده‌اید و دستگاه شما با خرابی و مشکلاتی روبرو شده است ، لازم است برای برطرف کردن این مشکلات از مراکز مربوطه که خدمات پس از فروش و تعمیرات مربوط به این برند را ارائه می دهند ، کمک بگیرید.

تعمیر تلویزیون سامسونگ در کرج

شایع ترین خرابی ها و مشکلات تلویزیون های سامسونگ

1. خاموش و روشن شدن ناگهانی تلویزیون

در صورتی که در حین تماشای تلویزیون ، دستگاه شما به صورت ناگهانی خاموش شده و سپس به صورت خود به خود روشن می شود، باید برد پاور آن را بررسی کنید .
زیرا خرابی این قطعه باعث ایجاد این مشکل می شود و در صورتی که برد پاور بطور کلی از کار بیفتد ، تلویزیون پس از خاموش شدن دیگر روشن نمی شود.
بهتر است برای برطرف کردن این مشکل با یک سرویس کار ماهر و متخصص در زمینه تعمیر تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید .

تعمیر تلویزیون سامسونگ در کرج
تعمیر تلویزیون سامسونگ در کرج

2. در حین تماشای تلویزیون تصویر قطع می شود.

تصاویر قبل از اعمال به پنل تلویزیون توسط قطعه ای پردازش می شوند که برد تیکان نام دارد. در صورت خرابی این قطعه تصاویر تلویزیون قطع شده و نشان داده نمی شوند ، اما نور زمینه وجود دارد. برای برطرف کردن این مشکل با یک سرویس کار ماهر تماس بگیرید.

ماهان سرویس مرکز تعمیر انواع تلویزیون در استان کرج و غرب تهران . تماس با ماهان سرویس
تلفن : 09353001695 – 33536998 (026)

3. تلویزیون دارای صدا بوده اما تصویر ندارد.

در صورتی که بک لایت تلویزیون خراب شود موجب می شود که هنگامی که تلویزیون را روشن میکنید تصویر نداشته اما دارای صدا باشد. خراب شدن این قطعه باعث سیاه تصویر شده و تنها هاله ای از تصاویر مشخص است.
یکی از دلایل دیگری که باعث می‌شود تلویزیون شما دارای صدا بوده اما تصویر نداشته باشد خراب شدن برد پاور است . وظیفه این قطعه رساندن ولت به بک لایت و برد مین بوده و خراب شدن آن باعث قطع شدن تصاویر می‌شود.

4. تاریک و روشن و دوتایی شدن تصویر تلویزیون

برای بررسی این مشکل ابتدا لازم است اتصالات کابل و آنتن تلویزیون خود را بررسی کنید و در صورت وجود مشکل آنها را برطرف کنید.
یکی دیگر از دلایلی که باعث تاریک و روشن و یا دوتایی شدن تصاویر تلویزیون می شود، نوسانات ایجاد شده در برق می باشد .
برای برطرف کردن یا جلوگیری از ایجاد این مشکل تلویزیون را به طور مستقیم به پریز برق نزده و از یک محافظ استفاده کنید که نوسانات برق را کنترل می کند .

5. تلویزیون دارای تصویر بوده اما صدا ندارد.

برای برطرف کردن این مشکل ابتدا بلندگوهای تلویزیون را بررسی کنید . با توجه به اینکه بلندگوهای تلویزیون های سامسونگ کوچک و سبک هستند در صورتی که کوچکترین مشکلی در آنها ایجاد شود بر کیفیت صدا تاثیر می گذارد .
در صورتی که مشکل از بلندگوها نبود ، باید مین برد دستگاه را بررسی کنید. زیرا این قطعه تمام دستورات برای پخش شدن صدا و تصویر را صادر می کند.

6. چند ثانیه پس از روشن شدن تلویزیون تصویر آن قطع می شود.

این مشکل معمولاً زمانی ایجاد می شود که برد بک لایت و ال ای دی های داخل پنل که وظیفه ساختن نور بک لایت را دارند ،دچار مشکل شده باشند. برای برطرف کردن این مشکل لازم است با یک تعمیرکار ماهر در این زمینه تماس بگیرید .

7. بر روی تصاویر هاله سیاه ایجاد شده است.

در صورتی که ال ای دی های تلویزیون پس از مدتی خاموش شده و بر روی تصاویر هاله سیاه ایجاد کردند، بهتر است بک لایت به صورت کامل عوض شود .

8. خارج نشدن تلویزیون از حالت استندبای

برای بررسی این مشکل ابتدا باید برد پاور را بررسی نموده و در صورتی که این قطعه مشکلی نداشت، مین برد باید مورد بررسی قرار گیرد.
توصیه می شود در صورت وجود این مشکل با یک تعمیرکار ماهر در این زمینه تماس بگیرید.

9. عدم روشن شدن تلویزیون

گاهی اوقات به دلیل عدم تامین ولتاژ لازم برای روشن شدن، تلویزیون روشن نمی شود.
در صورتی که تلویزیون شما دارای محافظ برق است ممکن است محافظ خراب بوده و ولتاژ لازم تأمین نشود، بنابراین بهتر است ابتدا تلویزیون را مستقیماً به پریز برق متصل کنید.
اما اگر مشکل از برق نبود و متوجه شده که تلویزیون بر روی حالت استندبای قرار دارد به احتمال زیاد مشکل به خاطر خرابی برد پاور ایجاد شده است.
اگر پاور نیز مشکلی نداشت برد مین را بررسی نموده و در صورت درست نشدن آن را تعویض کنید.

معرفی بهترین مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ در کرج

ماهان سرویس ، با ۱۲ سال سابقه کاری در زمینه ارائه خدمات پس از فروش و تعمیر تلویزیون های سامسونگ به صورت ۲۴ ساعته، حتی در ایام تعطیل آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز خود می باشد .
شما می توانید برای رفع عیوب تلویزیون های سامسونگ خود با این شرکت تماس گرفته و از خدمات این شرکت که توسط سرویس کاران ماهر، مجرب و آموزش دیده و متخصص در این زمینه ارائه می شود بهرمند شوید .

ماهان سرویس مرکز تعمیر انواع تلویزیون  در استان کرج و غرب تهران . تماس با ماهان سرویس
تلفن : 09353001695 – 33536998 (026)

نوشته های مشابه

Call Now Buttonتماس با ماهان سرویس
Don`t copy text!