تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در کرج

برای تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در کرج با ماهان سرویس همراه باشید.
ابتدا بیاید دریابیم که اصطلاح ساید بای‌ ساید به چه معنا است؟ معنای انگلیسی این کلمه به معنای کنار هم است . این یخچال ها دارای درب های کشویی هستند و می ‌توانند به یک ، دو و یا چند محفظه مجهز شوند. استفاده از یخچال های ساید بای ساید بسیار آسان است ، زیرا محفظه یخچال و فریزر در کنار یکدیگر قرار گرفته است.
اندازه این دستگاه ها ممکن است متفاوت باشد ، اما بهترین‌ گزینه مدل هایی با ابعاد بزرگ هستند . این دستگاه ها اغلب مجهز به یک کمپرسور هستند و مدل دو درب این یخچال -فریزرها برای مصرف کنندگان بیشتر آشنا بوده اما یخچال های سه ، چهار یا با درب های بیشتر را نیز می توان در بازار پیدا کرد.
یخچال های ساید بای ساید سامسونگ اغلب ۵۰۰ تا ۷۳۰ لیتر حجم دارند و به عنوان یک گزینه اقتصادی به شمار می روند.

ماهان سرویس : مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در کرج

در صورتی که یخچال ساید بای ساید سامسونگ شما خراب شده است و در شهر کرج زندگی می کنید می توانید برای تعمیر یخچال ساید بای ساید در کرج با ماهان سرویس تماس بگیرید. تعمیرکاران این مرکز در زمینه تعمیر انواع مدل های ساید بای ساید سامسونگ مهارت و تجربه کافی را دارا بوده و می توانند در کمترین زمان ممکن دستگاه شما را عیب یابی و تعمیر کنند.

– تعمیر انواع ساید بای ساید سامسونگ LG در کرج
– تعمیر موتور ساید بای ساید سامسونگ
– تعمیرکار ساید سامسونگ
– تعمیر ساید با ساید سامسونگ در منزل

ماهان سرویس : مرکز تعمیر لوازم خانگی در استان البرز
ماهان سرویس : مرکز تعمیر لوازم خانگی در استان البرز

تعمیر ساید سامسونگ در کلیه مناطق استان البرز

تعمیرکار ساید سامسونگ در مهرشهر ، تعمیرکار ساید بای ساید سامسونگ در عظیمیه، تعمیرکار ساید بای ساید سامسونگ جهانشهر، تعمیرکار ساید بای ساید سامسونگ در باغستان ، تعمیرکار ساید بای ساید سامسونگ شاهین ویلا ، تعمیرکار ساید بای ساید سامسونگ در گوهردشت  ، تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در دهقان ویلا  ،تعمیرکار ساید بای ساید سامسونگ در گلشهر ، تعمیرکار ساید بای ساید سامسونگ در حصارک ،  تعمیر ساید بای ساید سامسونگ مهرویلا و…
تعمیرکار ساید بای ساید سامسونگ فردیس ، تعمیرکار ساید بای ساید سامسونگ در مارلیک ، هشتگرد و نظر آباد

خرابی های رایج یخچال ساید بای ساید سامسونگ

1. عملکرد نادرست سیستم NO FROST

این مشکل جزء شایع ترین خرابی های یخچال های ساید بای ساید محسوب شده و علامتی است که نشان می دهد یخچال خراب شده است .
در روند خرابی عملکردی ترین سیستم No FROST یخچال به اندازه کافی سرما تولید نمی کند و باعث خراب شدن مواد غذایی می شود . دو دلیل می تواند باعث ایجاد این مشکل شود:

– ایجاد مشکل در سیستم یخ زدایی
هنگامی که اواپراتور در یخچال با یخ و برفک پوشیده شود باعث مسدود شدن فن و پره های آن می گردد . به علاوه هوا به طور معمول در داخل محفظه خنک کننده گردش نمی‌ کند ، در نتیجه دمای یخچال برای یخ زدن و منجمد کردن مواد غذایی کافی نیست .
در این مورد مشکل به سادگی حل می شود تنها کافیست دیفراست را یخ زدایی کنید تا مشکل دستگاه برطرف شود ، اما برای عملکرد عادی سیستم ساید بای ساید انجام تشخیص‌های کامل و سرویس کلیه دستگاه ها از اهمیت برخوردار است . برای انجام این امر لازم است از تعمیرکاران ماهر و متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

– کارکرد کم عناصر گرمایش در سیستم دیفراست
این عنصر ویژه بخاری است که در قسمت تبخیر کننده قرار داشته و یخ دیفراست را از بین می برد .
هنگامی که اپراتور به تدریج شروع به گرفتگی توسط برفک می کند فرایند تبادل حرارت مختل می‌شود . برای از بین بردن این مشکل از تعمیر کاران ماهر و حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید.

2. عملکرد نادرست سنسور یخ زدایی

سنسور یخ زدایی یکی از قسمت های یخچال های ساید بای ساید است که بر روی خود اپراتور نصب است و فورا فرمان می دهد تا چرخه یخ زدایی را روشن کرده و یا آن را خاموش کنید . اما اگر چرخه یخ زدایی در یخچال حذف شود ، یخچال در حالت یخ زدایی باقی مانده و با ایجاد این مشکل کمپرسور توان روشن شدن را نخواهد داشت که این امر موجب افزایش دمای داخل یخچال می گردد .
در این گونه مواقع نه تنها لازم است که سنسور بلکه موتور و کمپرسور نیز باید تعمیر شده و یا تعویض شوند که هزینه های زیادی را در پی خواهند داشت.

3. خرابی واحد کنترل برق

تقریباً همه واحدهای سیستم ساید بای ساید نسبت به هرگونه افت جزئی سیستم تغذیه یا برق بسیار حساس هستند . برای جلوگیری از خرابی واحد برق ، یخچال را با استفاده از محافظ یا تثبیت کننده برق به پریز متصل کنید .

4. گرم شدن بیش از حد یخچال

ممکن است متوجه شوید بیرون یخچال ساید بای ساید شما گرم است که این یک نتیجه طبیعی از گرمای از بین رفته توسط فرایند تبرید است . اما اگر احساس می کنید دیواره های خارجی یخچال شما گرم تر از حد معمول است سریعا با ماهان سرویس تماس بگیرید.

5. خنک نکردن درست یخچال

اگر یخچال ساید بای ساید شما جدید است برای رسیدن به دمای تنظیم شده ممکن است چند ساعت طول بکشد با این حال اگر در هر زمان دیگری احساس می کنید که دستگاه شما به درستی خنک نمی شود باید نکات زیر را رعایت کنید :
– اطمینان حاصل کنید که بین یخچال و دیوار حدود ۵۰ میلی متر فاصله بوده و دستگاه از سقف نیز ۱۰۰ میلیمتر فاصله دارد‌ .
– یخچال را در جای مناسب قرار دهید و مطمئن شوید که درسطح صاف و یکنواختی قرار دارد . از قرار دادن دستگاه در معرض نور مستقیم خورشید یا نزدیک به منابع گرما مانند اجاق گاز خودداری کنید.

تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در کرج
تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در کرج

– از قرار دادن بار زیاد در داخل یخچال اجتناب کنید ، زیرا وجود وسایل زیاد در یخچال ساید بای ساید می تواند دریچه ها را مسدود نموده و دما را در نقاط مختلف تحت تاثیر قرار دهد.
– درب های دستگاه را کاملا بسته و محکم کنید و از باز و بسته کردن مکرر درب ها بپرهیزید ، زیرا باعث خرابی لاستیک دور درب یخچال شده که این مسئله باعث خروج هوای خنک از آن می گردد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Don`t copy text!