تعمیر یخچال اسنوا در کرج 09353001695

اگر از شهروندان شهر کرج بوده و دارای یخچال اسنوا می باشید ، برای آشنایی با نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا در کرج با ما همراه باشید.
یخچال یکی از لوازم های خانگی متداول است که در هر خانه ای وجود دارد. این دستگاه برای نگهداری مواد غذایی، نوشیدنی یا داروها آن ها را خنک نگه می دارد.
این دستگاه از یک محفظه عایق حرارتی و یک پمپ حرارتی تشکیل شده است و گرما را از داخل یخچال به محیط خارجی خود منتقل می کند تا دمای یخچال را سرد نگه دارد .
از آنجایی که میزان تولید مثل باکتری ها در دماهای پایین کاهش می ‌یابد ، بنابراین یخچال باعث کاهش میزان فساد مواد غذایی می‌ شود.
شرکت ها و برندهای زیادی وجود دارند که در زمینه تولید یخچال کار می کنند. اسنوا SNOWA یکی از این برندها می‌باشد که طیف گسترده ای از یخچال با طرح ها ، الگوها و رنگ های منحصر به فردی را تولید می کند .
این شرکت به دلیل سابقه درخشانی که در زمینه تولید لوازم های خانگی و صوتی تصویری دارد توانسته است طرفداران بسیاری را جلب کرده و مشتری‌های پروپا قرصی داشته باشد.
مراکز تعمیر یخچال اسنوا در تمام شهرهای ایران شعبه داشته و همچنین مراکز معتبری برای ارائه خدمات پس از فروش و تعمیر این محصولات وجود دارد.

ماهان سرویس :  تعمیر یخچال اسنوا در کرج

خرابی های رایج یخچال های اسنوا و نحوه رفع آنها

1. نشتی آب از یخچال

یکی از مشکلات رایج یخچال ، نشت آب از این دستگاه ها می باشد که ممکن است به دلایل مختلفی مانند نشتی آب از فیلتر آب ، سرازیر شدن آب از زیر یخچال، نشتی آب از زیر درب یخچال و یا سرازیر شدن آب جمع شده از زیر جامیوه ای می باشد.
به طور معمول در یخچال ها آب در زیر جا میوه ای جمع می شود که باعث می شود در سیستم دیفراست یک قطعه دچار مشکل شود .
از دیگر دلایلی که باعث جمع شدن آب در زیر جامیوه ای ، می توان به خراب شدن المنت یا ترموفیوز و یا مسدود شدن مسیر خروجی آب به دلیل یخ زدگی اشاره نمود .

تعمیرکار یخچال اسنوا در کرج
تعمیرکار یخچال اسنوا در کرج

۲. یخچال دارای صداهای غیرطبیعی می باشد.

هنگامی که فن یا کمپرسور در یخچال خراب شوند یا دستگاه در جای خود تراز نباشد، یخچال دچار صداهای غیر طبیعی می شود .
در صورتی که متوجه شده اید اگر بدنه دستگاه را تکان بدهید صدا ها متوقف می شود ، به احتمال زیاد دستگاه به خاطر تراز نبودن دچار سر و صدا شده است.
در این گونه مواقع لوله هایی که به کمپرسور متصل است دچار لرزش شده و باعث سر و صدا می شوند.

۳. عدم خنک کردن یخچال

یکی از مشکلات رایج در یخچال های اسنوا عدم خنک کردن دستگاه می باشد . برای بررسی این مشکل ابتدا باید دریچه های یخچال و ترموستات آن را بررسی کنید تا دچار مشکل نباشند.
در صورتی که کویل های کندانسور دارای گرد و خاک یا چربی باشند یخچال نمی‌تواند خنک شود بنابراین باید کویل های کندانسور را تمیز کنید.

۴. موتور یخچال سامسونگ داغ شده است.

در صورتی که موتور یخچال شما داغ شده است نباید به سرعت نگران شوید ، زیرا داغ شدن موتور تا ۸۰ درجه سانتیگراد مشکلی برای یخچال ایجاد نمی‌کند ، اما اگر بیشتر از این مقدار داغ شود تنها کاری که باید انجام دهید این است که یخچال را از برق کشیده و از یک تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید.

۵. خراب شدن یخ ساز

خرابی این قسمت از یخچال های اسنوا می تواند به دلایل مختلفی رخ دهد. به عنوان مثال ، اگر ورودی آب به دستگاه قطع شود این مشکل ایجاد می شود .
همچنین در صورتی که فیلترهای یخچال دچار گرفتگی و انسداد شوند نیز خرابی یخساز رخ می دهد.
از جمله دلایل دیگری که باعث خرابی یخساز می شوند می توان به خراب شدن موتور یخساز یا شیر برقی آن اشاره نمود . همچنین اگر مسیر ورودی یخساز دچار یخ زدگی شود و یا سنسورهای آن و برد الکتریکی یخچال خراب شوند ، نیز باعث از کار افتادن یخساز می شود.

۶. یخ زدگی مواد درون یخچال

در صورتی که دمپر هوای بین یخچال و فریزر خراب شده باشد و یا انسداد لوله دیفراست باعث انجماد کانال های هوا در زیر فریزر شده باشد ، سرما از درون فریزر به یخچال منتقل شده و موجب یخ زدن مواد درون یخچال می شود.

۷. خراب شدن برد الکترونیکی دستگاه

برد الکترونیکی ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا شستشوی یخچال با مشکلاتی روبه‌ رو شده و خراب شود .در صورت وقوع این اتفاق برای تعمیر یا تعویض برد باید از یک تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید.

۸. عدم کار کردن موتور یخچال

در صورتی که کمپرسور موتور یخچال سوخته و یا رله اورلود دستگاه با خرابی روبرو شده باشد موتور یخچال کار نمی کند و یا ممکن است موتور برای چند ثانیه روشن شده و پس از آن خاموش شود.
برای تعمیر موتور یخچال باید با مراکز تعمیر یخچال تماس بگیرید.

تعمیرکار یخچال اسنوا در کرج

شرکت اروند اکسین که با نام ماهان سرویس نیز شناخته می شود ، یکی از مراکز تعمیر یخچال اسنوا در کرج می باشد.
این شرکت با دارا بودن نیرو های ماهر و متبحر در زمینه تعمیر یخچال های اسنوا توانسته است طی ۱۲ سال سابقه کاری خود اعتماد مشتریان را به خود جلب نماید.
برای برطرف کردن مشکلات یخچال اسنوا خود کافی است با این شرکت تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن نیروهای خود را به محل شما اعزام کنند.

ماهان سرویس مرکز نصب و تعمیر انواع یخچال ، ساید و فریزر در کرج تماس حاصل فرمایید :
تلفن : 09353001695 – 33536998 (026)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Don`t copy text!