ماهان سرویس .

4 نکته پیش از تماس با تعمیرکار یخچال باید بدانید

کلانشهر کرج ، متشکل از هزاران خانوار با اسباب و لوازم مختلف است و هر خانوار سالیانه بارها نیاز به خدمات مختلف دارد. تعمیرکار یخچال در کرج ، از نیازهای مهم ساکنین این شهر است .چراکه یخچال از ضروری ترین لوازم رفاهی هر منزلی است.
یخچال و فریزر از جمله دستگاه های ضروری در هر خانه می باشند که در تمام روز و شب کارکرده و مواد غذایی را خنک یا یخ زده نگه می دارند . بنابراین جای تعجب نیست که این دستگاه گاهی دچار مشکلات نقص هایی شوند.

مشکلات رایج در یخچال ها و فریزرها

در این مقاله رایج ترین مشکلات در یخچال و فریزر ها و چگونگی تعمیر آنها را برای شما بازگو کرده ایم.

1. نشت آب از یخچال

در صورتی که در کف آشپزخانه شما آب جمع شده و این آب ناشی از نشت یخچال و فریزر می باشد ، باید بدانید که حل این مشکل معمولا آسان است.
شایع‌ترین دلایل نشت آب از یخچال ، می تواند به دلیل آب دادن یخچال از واشر درب ، مسدود شدن تخلیه، آب دادن یخچال از سینی تخلیه باشد . بنابراین با بازبینی آنها می توانید برای رفع ایراد ، اقدام نمایید.

بهترین تعمیرکار یخچال در کرج
بهترین تعمیرکار یخچال در کرج

2. یخچال فریزر بسیار پر سر و صدا

در صورتی که یخچال فریزر شما بسیار پر سر و صدا می باشد به احتمال زیاد دارای یک نقص یا اشکال در اجزای خود می باشد .
ممکن است این نقض باعث خراب شدن و از کار افتادن یخچال و فریزر شما شود ، بنابراین لازم است که خیلی سریع نسبت به پیدا کردن علت و رفع آن اقدام کنید .
اما باید بدانید که خراب بودن کدام قطعات باعث ایجاد سر و صدا در یخچال و فریزر می شوند. این قطعات شامل پره های فن اجزای مختلف، خراب بودن فن کمپرسور و اواپراتور یخچال، خراب بودن موتور فن کندانسور و خراب بودن موتور فن تبخیر یخچال می باشد.

3. یخچال و یا فریزر به اندازه کافی سرد نمی کنند.

آیا هنگامی که دست خود را روی قفسه های یخچال یا فریزر قرار می دهید ، آنطور که باید احساس سرما نمی کنید؟
برای رفع این مشکل ابتدا باید تنظیمات دما را در یخچال و فریزر انجام دهید ‌ . ممکن است متوجه شوید که به طور تصادفی دمای یخچال و فریزر در دماهای بالاتر تنظیم شده است. ترموستات یخچال معمولاً در درون یخچال قرار دارد.
در صورتی که مشکل از دمای یخچال نباشد، می تواند از سوختن ، نیم سوز شدن و به طور کلی ایجاد مشکل در کندانسور ، خراب بودن موتور اپراتور ، عیب و ایراد داشتن خازن و یخ زدگی اواپراتور باشد.

4. یخچال و فریزر شما یخ زده یا برفک می زند.

اگر سرما یخچال و فریزر شما بیش از حد زیاد است و باعث یخ زدن همه چیز در یخچال و برفک زدن در فریزر می شود، ابتدا باید ترموستات را بررسی کنید تا مشکلی نداشته باشد .
در صورتی که ترموستات یخچال را بررسی کردید ،در مرحله بعد باید به جای یخچال و فریزر دقت کنید تا در جای مناسب خود قرار بگیرند که در آنجا رطوبت محیط بالا نباشد. زیرا اگر رطوبت محیط زیاد باشد هنگامی که درب یخچال و فریزر را باز و بسته می کنید ، از آن جا که رطوبت زیادی از محیط وارد یخچال می شود باعث برفک زدن می شود.
عوامل دیگر یخ زدن و برفک زدن یخچال و فریزر می تواند مربوط به لاستیک دور درب یخچال و فریزر باشد که در صورت خرابی ، شل شدگی ، پارگی و سایش باعث ایجاد این عوامل می شود.

تعمیرکار یخچال در کرج

هر کجای کرج ، استان البرز و حتی غرب تهران ساکن باشید ، برای دسترسی به تعمیرکار یخچال در کرج و حومه ، کارشناسان و تعمیرکاران مجرب ماهان سرویس ، آماده ارائه خدمات ، هستند.
تعمیر یخچال در خانه ، یخچال ساز سیار کرج ، تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ در کرج، تعمیر یخچال امرسان در کرج، تعمیر یخچال در محل ، تعویض گاز یخچال و رفع عیوب تمامی برندهای ایرانی و خارجی ، یخچال ، همه در ماهان سرویس ، در دسترس شهروندان گرامی است .

تماس با ماهان سرویس
تلفن : 09353001695 – 33536998 (026)

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *