ماهان سرویس .

مرکز تعمیر مایکروفر پاناسونیک در کرج فوری با گارانتی

آیا از شایع ترین خرابی ها و مشکلات موجود در مایکروفر پاناسونیک اطلاعی دارید؟ ایا می دانید برای تعمیر مایکروفر پاناسونیک در کرج باید به کدام مراکز مراجعه کنید؟

ماهان سرویس : مرکز تعمیر مایکروفر پاناسونیک در کرج

ماهان سرویس یکی از مراکز نام آشنا در زمینه تعمیر لوازم خانگی در کرج می باشد که در زمینه تعمیر مایکروفر پاناسونیک نیز تجربه و مهارت کافی داشته و تنها با یک تماس سرویس کاران ماهر و مجرب خود را که به صورت اختصاصی در زمینه تعمیر مایکروفر پاناسونیک کار می کنند به محل شما اعزام می‌ کند.

✵ تعمیر مایکروفر و مایکروویو پاناسونیک در منزل
✵ تعویض المنت و مگنترون مایکروفر پاناسونیک
✵ تعمیر برد مایکروفر و مایکروویو پاناسونیک
✵ تعویض موتور کف مایکروفر پاناسونیک
✵ تعمیر فن مایکروفر پاناسونیک

mahan karaj min

مناطقی که تعمیرکاران ماهان سرویس اعزام می شوند:

تعمیرکار مایکروفر پاناسونیک در مهرشهر ، تعمیرکار مایکروفر پاناسونیک در عظیمیه، جهانشهر، تعمیرکار مایکروفر پاناسونیک در باغستان ، شاهین ویلا ، تعمیرکار مایکروفر پاناسونیک در گوهردشت  ، خلج آباد، شهرک ذوب آهن، سرحدآباد، دهقان ویلا  ،شهرک شهید چمران ، کرج نو ،تعمیرکار مایکروفر پاناسونیک در گلشهر ، تعمیرکار مایکروفر پاناسونیک در حصارک ، حیدر آباد ، حسن آباد ، شهرک امام رضا ، شهرک فرهنگیان ، شهرک اوج  ،برغان  ،مهرویلا و…
شهرک ناز، شهرک جهان نما ، شهرک رسالت ، فردیس ، حافظیه ،تعمیرکار مایکروفر پاناسونیک در مارلیک ، هشتگرد و نظر آباد

شایع ترین خرابی های مایکروفر پاناسونیک

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و ظهور وسایل و دستگاه های جدید زندگی راحت تر شده و افراد به لطف این دستگاه ها وقت کمتری را به پخت و پز و شستشوی لباس ها و… در خانه اختصاص می دهند‌.
مایکروفر یکی از این دستگاه ها است که با استفاده از امواج الکترومغناطیسی باعث پخت غذا و گرم کردن آن در مدت زمان کوتاهی می شود.
داخل مایکروفر قطعه برای تبدیل انرژی الکتریکی به اشعه های رادیویی به نام مگنترون وجود دارد.
اشعه های رادیویی در ترکیبات تشکیل دهنده مواد غذایی نفوذ می کنند و باعث به لرزش درآمدن مولکول های آنها می‌شوند . این لرزش باعث گرمای زیاد شده و به پخته شدن سریع مواد غذایی کمک می کند.
در صورتی که مایکروفر شما خراب شده و یا اشکالاتی در عملکرد آن ایجاد شده است نگران نباشید ، زیرا ما اینجا هستیم تا به شما در برطرف کردن و تعمیر مایکروفر پاناسونیک کمک کنیم.

1. پس از روشن کردن مایکروفر دستگاه پس از چند ثانیه خاموش می شود.

علت ایجاد این مشکل معمولا اختلال در بخش‌هایی مانند مگنترون ، اینورتر ، ترانس ، خازن ، دیود یا فیوزهای ولتاژ که به عنوان سیکل گرمایش شناخته می‌شوند ، می باشد.
اما در صورت سالم بودن این بخش ها ممکن است پاور دستگاه دچار مشکل شده باشد.
برای برطرف کردن این مشکل توصیه می‌شود از یک تعمیرکار ماهر برای تعمیر مایکروفر خود کمک بگیرید .
برای جلوگیری از ایجاد این مشکل نیز مایکروفر را درون یک فضای بسته بدون تهویه مانند کابینت قرار نداده و بر روی آن کاور نکشید.

مرکز تعمیر مایکروفر پاناسونیک در کرج
مرکز تعمیر مایکروفر پاناسونیک در کرج

2. پریدن فیوز خانه پس از روشن کردن مایکروفر

در صورتی که اینورتر مایکروفر پاناسونیک خراب شده باشد ، پس از روشن کردن دستگاه باعث پریدن فیوز می‌شود .
همچنین اگر کلید های کنترل موجود در پشت درب دستگاه با مشکلاتی روبه‌رو شده یا خراب شده باشند نیز این مشکل ایجاد می شود.

3. ایجاد جرقه یا اتصال در هنگام روشن کردن دستگاه

این مشکل به دلیل خراب شدن مگنترون ایجاد می شود.
در صورتی که با روشن کردن مایکروفر متوجه ایجاد اتصال یا جرقه در دستگاه شدید باید بلافاصله دستگاه را از برق کشیده و برای تعمیر یا تعویض مگنترون با یک مرکز تعمیر حرفه ای پاناسونیک تماس بگیرید .
از روشن کردن دوباره دستگاه برای جلوگیری از آسیب بخش‌های دیگر قبل از تعمیر قطعه خودداری کنید.
در صورتی که قبل از تعمیر مگنترون دستگاه را روشن کنید ممکن است قسمت های داخلی بدنه دستگاه سوراخ شود که در این صورت دستگاه دیگر غیر قابل تعمیر می شود.
یکی دیگر از دلایلی که باعث ایجاد جرقه یا اتصال در مایکروفر پاناسونیک می شود ، استفاده از ظروف غیر استاندارد مانند ظروف فلزی و آلومینیومی در داخل دستگاه است.

4. خاموش شدن مایکروفر در حین کار

پنج مشکل شایع وجود دارد که باعث خاموش شدن دستگاه در حین عملکرد می شوند . این مشکلات عبارتند از :
– خراب شدن یا ایجاد مشکل در خازن های برد دستگاه و سوئیچ ها
– اتصالی کردن مدار مایکروفر
– خراب شدن قفل درب دستگاه
– از کار افتادن و خراب شدن صفحه کلید لمسی مایکروفر پاناسونیک
– از کار افتادن فن موتور دستگاه
برای بررسی بیشتر و برطرف کردن این مشکل توصیه می‌شود از یک تعمیرکار ماهر و متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

5. روشن نشدن قسمت گریل مایکروفر

در صورتی که در هنگام روشن کردن دستگاه متوجه شدید قسمت گریل روشن نمی شود باید بدانید که این مشکل بیشتر به دلیل خرابی المنت ایجاد می شود و این قطعه باید تعویض شود.
از جمله موارد دیگری که باعث روشن نشدن قسمت گریل مایکروفر پاناسونیک می شوند می توان به اشکال در قطعاتی مانند برد ترموستات و اتصالات داخلی مایکروفر اشاره نمود.

6. دود کردن دستگاه

چرب بودن قسمت های داخلی مایکروفر می ‌تواند باعث ایجاد دود از دستگاه شود و با تمیز کردن این نواحی معمولاً این مشکل برطرف می‌شود.
اما اگر پس از تمیز کردن دستگاه مایکروفر همچنان دود می کرد ، لازم است دستگاه را برای بررسی مدارات داخلی از نظر اتصالی ، سالم بودن مقاومت ها و خازن ها ، خراب بودن برد دستگاه ، خرابی موتور گردان و یا اتصالات درست سیم کشی به یک تعمیرکار ماهر و مجرب نشان دهید.

7. کار نکردن لامپ درون مایکروفر

کم نور شدن یا کار نکردن لامپ درون مایکروفر یکی دیگر از مشکلات شایع در مایکروفرهای پاناسونیک می باشد .
در صورتی که درب دستگاه را باز می کنید یا کلید قطع و وصل لامپ را فشار می دهید اما لامپ روشن نشده و یا چشمک می زند می توانید این مشکل را با خریدن لامپی شبیه به مدل قبلی و تعویض آن برطرف کنید.

8. خراب شدن دکمه ها و کلید های دستگاه

اگر برخی از دکمه های و کلید های موجود بر روی مایکروفر شما کار نکرده و یا عملکرد اشتباهی دارند به طوری که هنگامی که یک دکمه را فشار می دهید فرمان دیگری را انجام می دهند ، ممکن است برد صفحه کلید یا تاچ پد دستگاه و یا اتصال آنها با مشکلاتی روبه‌رو شده باشد.
در این صورت برای برطرف کردن این مشکلات این قطعات باید تعویض شوند.

ماهان سرویس : تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی با گارانتی

برای تعمیر انواع یخچال ، فریزر ، ساید بای ساید ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، مایکروفر و مایکروویو در منزل ، با ماهان سرویس تماس بگیرید . تعمیر در ماهان سرویس با گارانتی و نرخ اتحادیه انجام می شود.

برای درخواست تعمیرکار، تماس بگیرید (کلیک کنید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *