ماهان سرویس مرکز تعمیر مایکروفر در تهران

هیچ چیز بهتر از کمک گرفتن از یک متخصص برای تعمیر مایکروفر خراب نیست. ماهان سرویس یکی از مراکز معتبر تعمیر مایکروفر در تهران است که هدف تعمیر تخصصی لوازم خانگی برقی و کمک به هم وطنان در رفع مشکلات این لوازم تاسیس شده است.
فرقی نمی کند که مایکروویو شما چه برندی باشد، پاناسونیک، ال جی، سامسونگ، جنرال الکتریک و… زیرا تکنسین های ماهان سرویس از بین متخصصینی انتخاب شده اند که تبحر خاصی در زمینه ی عیب یابی و تعمیر انواع برندهای مایکروویو دارند.
مایکروفر یک وسیله برقی خانگی است که برای پخت سریع غذا ،گرم کردن و یخ زدایی از مواد غذایی طراحی شده است. این دستگاه ها با گرم کردن مواد حاوی آب توسط تابش الکترومغناطیسی از شبکه اصلی کار می کنند و اولین بار توسط یک مهندس آمریکایی به نام پرسی اسپانسر در سال 1946 اختراع و ثبت شد.

ماهان سرویس : مرکز تعمیر مایکروفر در تهران / تعمیر مایکروویو در تهران

تعمیرکاران ماهان سرویس با تجهیزات تشخیصی مدرن و ابزارهای با کیفیتی که کار می کنند تعمیر مایکروفر را با بیشترین دقت انجام می دهند.
این افراد به دلیل شرکت منظم در دوره های آموزشی، علم خود را در زمینه تعمیر مایکروفر در برندهای مختلف به روز نگه داشته به همین دلیل در مدت زمان کوتاه قادر به عیب یابی دستگاه شما هستند.
استفاده از قطعات یدکی اورجینال دستگاه این اطمینان را حاصل می کند که قطعه تعویض شده مدت زمان طولانی سالم مانده که باعث تضمین کارکرد دستگاه در طول سالیان زیاد می باشد.
برای برخورداری از خدمات ماهان سرویس کافیست با این مرکز تماس گرفته تا بلافاصله نیروهای خود را به محل مورد نظر شما اعزام کند.

تعمیر مایکروویو در منزل
تعمیر مایکروویو ال جی
تعمیر مایکروویو سامسونگ
تعمیر مایکروویو پاناسونیک
تعمیر ماکروویو الکترولوکس
تعمیر مایکروویو بوش
تعمیر مایکروویو بلک اند دکر
تعمیر مایکروویو گوسونیک
تعمیر مایکروویو دلونگی
تعمیر مایکروویو هادستون
تعمیر مایکروفر بوتان
تعمیر مایکروفر سامسونگ در کرج
تعمیر مایکروفر ال جی در کرج
تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک
تعمیر برد مایکروفر پاناسونیک
تعمیر انواع مایکروویو و مایکروفر ایران و خارجی

تعمیر مایکروفر در غرب تهران – تعمیر مایکروویو در غرب تهران
تعمیر مایکروفر در شرق تهران – تعمیر مایکروویو در شرق تهران
تعمیر مایکروفر در شمال تهران – تعمیر مایکروویو درشمال تهران
تعمیر مایکروفر در شمال تهران – تعمیر مایکروویو در جنوب تهران

ماهان سرویس : مرکز تعمیر لوازم خانگی در تهران و کرج
ماهان سرویس : مرکز تعمیر لوازم خانگی در تهران و کرج

مایکروفر چگونه کار می کند؟

همه ما در مدرسه یاد گرفته ایم که اگر مولکول ها به سرعت حرکت کنند به یکدیگر برخورد نموده و گرم می شوند، اساس کار مایکروفر نیز بر این اصل استوار است.
مگنترون، عنصر اصلی اجاق های مایکروفر بوده و شامل یک لامپ خلا ویژه است که تابش ماکروفر 2.44 گیگاهرتز تولید می کند . چنین فرکانس بالایی بر روی مولکول های آب تاثیر گذاشته و آنها را با سرعت بالا به نوسان در میآورد و باعث گرم شدن آنها می شود بنابراین در اجاق های مایکروفر غذا از داخل گرم می شود.
این دستگاه ها امروزه در حال تبدیل شدن به بهترین کمک کننده در آشپزخانه می باشند به طوری که می توان از آنها علاوه بر گرم کردن غذا برای تهیه شام ،ساندویچ های ترد، نوشیدنی های داغ و خوشمزه و یخ زدایی از گوشت استفاده نمود.

نحوه نگهداری از مایکروفر برای افزایش طول عمر آن

تکنسین های ماهان سرویس چند توصیه برای کارکرد مایکروفر دارند که به شما این امکان را می دهد که از دستگاه خود به مدت زمان طولانی و بدون تعمیر کردن استفاده کنید. این توصیه ها شامل موارد زیر می باشند:
– اجازه ندهید که مایعات به داخل مایکروفر نفوذ کنند ، زیرا در این صورت ممکن است آب باعث اتصال کوتاه در مدار منبع تغذیه ماکروفر و خرابی دستگاه شود.
– دستگاه را از آسیب و ضربه محافظت کنید.
در صورتی که به دستگاه مایکروفر ضربه فیزیکی وارد شده و یا دستگاه به زمین بیفتد مگنترون دستگاه که سخت ترین قسمت در مایکروفر می باشد، می شکند.
– مایکروفر یک لوازم خانگی قدرتمند است بنابراین عدم اتصال آن به منبع برق قابل اعتماد می تواند یک دلیل اصلی برای خرابی این دستگاه ها باشد. بنابراین هنگام اتصال مایکروویو به پریز برق از ایمن بودن پریز اطمینان حاصل کنید.
– برای جلوگیری از ایجاد جرقه و از کار افتادن مایکروویو از قرار دادن اشیاء فلزی ، چاقو، چنگال، قاشق و کاسه درون دستگاه خودداری کنید.

ماهان سرویس مرکز تعمیر مایکروفر در تهران
ماهان سرویس مرکز تعمیر مایکروفر در تهران

خرابی های رایج مایکروفر شامل چیست؟

– سینی گردان داخل ماکروفر نمی چرخد.
– لامپ درون مایکروفر کار نمی کند و روشن نمی شود.
– دستگاه قادر به گرم کردن غذا نیست.
– مایکروفر در حین کار ناگهان خاموش می شود.
– قسمت گریل دستگاه کار نمی کند.
– دستگاه قادر به روشن شدن نیست و هیچ پاسخی به دکمه پاور نمی دهد.
– سوختن فیوز دستگاه
– جرقه زدن مایکروفر
– خراب شدن میکروسوئیچ درب دستگاه
در هنگام مشاهده هر یک از مشکلات نامبرده شده در مایکروفر خود به جای ناامید شدن و نگرانی با ماهان سرویس تماس بگیرید ، زیرا تکنسین های این مرکز با موفقیت اجاق های مایکروفر در برندهای مختلف را تعمیر می کنند. رویکرد حرفه ای و تجربه گسترده تکنسینهای این مرکز کلید تشخیص سریع مشکلات به وجود آمده در دستگاه و تعمیرات با کیفیت آن است . بنابراین به جای اینکه به فکر خرید یک دستگاه جدید باشید می توانید آن را با هزینه های بسیار کمتر توسط افراد حرفه ای در زمینه تعمیر کنید.

Call Now Buttonتماس با ماهان سرویس
Don`t copy text!