مرکز تعمیر یخچال ال جی در تهران

یخچال های ال جی جایگاه پیشرو در این بخش از فناوری را به خود اختصاص دادهاند. تعمیر یخچال ال جی در تهران توسط ماهان سرویس به دلیل قابلیت اطمینان و کاربردی بودن آنها به سادگی قابل انجام است، به طوری که تنها پس از چند ساعت، دستگاه دوباره کار خواهد کرد.
شرکت ال جی یک مرکز جهانی برای نوآوری در نظر گرفته شده است ، زیرا تمام برند های یخچال از دو درب ها گرفته تا سری های پیشرفته فرانسوی و آمریکایی دارای طراحی سالم و شیک هستند. یخچال های ال جی در طول مدت گارانتی تقریباً هیچ نقصی پیدا نخواهند کرد و اغلب تعمیرات آنها به دلیل افت ولتاژ در شبکه بوده که در این صورت الکترونیک دستگاه توان مقاومت ندارد.

ماهان سرویس مرکز تعمیر یخچال ال جی در تهران

تعمیر یخچال ال جی در تهران یکی از خدمات ماهان سرویس است که توسط تعمیرکاران و تکنسین های با تجربه و آموزش دیده این مرکز به سادگی قابل انجام است. برای برخورداری از خدمات این مرکز تنها کافی است با آنها تماس بگیرید.

. تعمیر یخچال ، فریز و ساید بای ساید ال جی در تهران
. تعمیر ساید بای ساید ال جی در تهران
. تعویض و تعمیر موتور یخچال ال جی

ماهان سرویس : مرکز تعمیر لوازم خانگی در تهران و کرج
ماهان سرویس : مرکز تعمیر لوازم خانگی در تهران و کرج

تعمیر یخچال ال جی در غرب تهران
تعمیر یخچال ال جی در شرق تهران
تعمیر یخچال ال جی در شمال تهران
تعمیر یخچال ال جی در شمال تهران

در هنگام انتخاب و خرید یخچال فریزر جدید به چه نکاتی باید توجه کرد؟

طبق توصیه تکنسین های ماهان سرویس 6 نکته مهمی که در هنگام انتخاب یخچال فریزر جدید خود باید به آنها دقت کنید شامل موارد زیر می باشند:
– ظرفیت
ظرفیت در لیتر اندازه گیری می شود. توجه به ظرفیت یخچال-فریزر انتخابی از جمله موارد مهم در هنگام خرید است.
– قابلیت تازه نگه داشتن مواد غذایی
– مجهز بودن دستگاه به پخش آب و یخساز
– فراست فری
– کیفیت انرژی
– مدت دوام و طول عمر یخچال
به طور کلی یخچال ها دارای متوسط طول عمر ۱۴ تا ۱۷ سال هستند. فریزر ها می توانند به طور متوسط ۱۶ سال عمر کنند.

شایع ترین خرابی های یخچال شامل چیست؟

– عدم کارکرد دستگاه
– یخچال کار می کند اما توانایی خنک کردن را ندارد.
– کمپرسور یا موتور یخچال از کار افتاده است.
– دستگاه برفک زده است.
– درب یخچال به طور کامل بسته نمی شود.
– یخچال ال جی سر و صدای زیادی ایجاد میکند.
– آب از داخل دستگاه به بیرون نشت پیدا کرده است.
– محفظه ای که در پایین یخچال ال جی قرار دارد ، خنک نمی شود.
– یخچال روشن شده اما پس از چند ثانیه خاموش می شود.

علل اصلی خرابی یخچال چیست؟

یخچال یکی از لوازم خانگی پرمصرف است که به صورت ۲۴ ساعته و به طور مدام کار میکند . اما این دستگاه ها نیز گاهی اوقات با خرابیهای روبرو شده و نیاز به تعمیر و سرویس دارند . از آنجا که توجه به هشدارهایی که نشان از خراب شدن دستگاه می دهند مانع از ایجاد آسیب های دردسرساز و پر هزینه به این دستگاه ها می شود، بنابراین توصیه می شود با مشاهده کوچکترین خرابی در دستگاه با یک تعمیرکار ماهر متخصص تماس گرفته تا مشکلات دستگاه شما را برطرف کند .
بیشترین آسیب های ایجاد شده در یخچال های ال جی ناشی از موارد زیر است:

– افزایش ولتاژ دستگاه

هنگامی که ولتاژ ناشی از نوسان برق افزایش می یابد باعث هجوم جریان الکتریکی به داخل یخچال می شود . این عمل موج گرمای بیش از حدی تولید میکند که می تواند به چندین قسمت از یخچال آسیب برسانند. سه جز مهم که در اثر افزایش ولتاژ برق در یخچال آسیب می بینند شامل برد کنترل، کمپرسور و یخساز دستگاه می باشند.
در صورت آسیب برد کنترل و یخساز در یخچال های ال جی این قسمت ها قابل تعمیر بوده و تعمیرکاران ماهان سرویس می توانند دستگاه شما را به صورت اول بازگردانند اما هزینه تعویض کمپرسور زیاد است و در صورت خرابی این ناحیه توصیه به تعویض کلی یخچال می شود.

مرکز تعمیر یخچال ال جی در تهران
مرکز تعمیر یخچال ال جی در تهران

– عدم نگهداری نامناسب از یخچال

یخچال های ال جی با نگهداری مناسب ۱۷ سال یا بیشتر دوام می آورند. با این حال در صورتی که از این دستگاه ها به خوبی نگهداری نشود طول عمر آنها می تواند بسیار کوتاه تر شود.

۳ خرابی رایج در یخچال های ال جی که در نتیجه سایش و پارگی ایجاد می شوند شامل خرابی قفل مکانیکی کمپرسور، خرابی موتور فن و کویل های کندانسور می باشند.
کمپرسور یخچال به عنوان قلب سیستم خنک کننده نظر گرفته میشود که بدون آن یخچال نمیتواند کار کند . مانند وسایل مکانیکی دیگر عملکرد کمپرسور با افزایش سن دستگاه کاهش می یابد و در نهایت ممکن است کمپرسور عملکرد خود را از دست داده و به صورت مکانیکی قفل شود. هنگامی این اتفاق میافتد کمپرسور هنگامی که شروع به کار می کند سروصدای زیادی تولید می کند و در اثر لمس بسیار داغ خواهد بود.
در صورتی که به دلیل پر شدن یخچال بیش از ظرفیت مجاز دستگاه یا کثیف بودن کویل ها کمپرسور دائماً روشن شود این قطعه خراب شده و از آنجا که تعویض آن هزینه زیادی دارد تعویض کردن یخچال مقرون به صرفه تر خواهد بود.
همچنین با افزایش سن یخچال یاتاقان های موتور فن دستگاه ممکن است لکه دار شده و از کارکرد موتور جلوگیری کنند که در این صورت فن یخچال باید تعویض شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Don`t copy text!