ماهان سرویس : تعمیر مایکروویو جنرال الکتریک در کرج

ماهان سرویس یکی از مراکز با تجربه و تخصصی در زمینه تعمیر مایکروویو جنرال الکتریک در کرج است که در طی سال های فعالیت خود و به دلیل همکاری با تکنسین هایی که مهارت بالایی در تعمیر لوازم برقی خانگی و تعویض قطعات آن دارند توانسته است اعتماد افراد ساکن در این شهر را به خود جلب نماید.
جنرال الکتریک یکی از برندهای معروف و شناخته شده در زمینه تولید لوازم برقی خانگی و مایکروویو است که طرفداران زیادی دارد .
با توجه به اینکه تمام لوازم برقی پس از مدتی استفاده ممکن است خراب شده و نیاز به تعمیر داشته باشند و جنرال لکتریک نیزاز این قاعده مستثنی نیست به همین دلیل بر آن شدیم تا در مورد مشکلات
رایج مایکروویو جنرال الکتریک و نحوه رفع آنها صحبت کرده و شما را با مرکز معتبر تعمیر این دستگاه ها در کرج آشنا کنیم.

ماهان سرویس : مرکز تعمیر مایکروویو جنرال الکتریک در کرج

ماهان سرویس با انجام حجم عظیمی از کارها باعث شده است تا مشتریان بتوانند از خدمات فوق‌العاده آن با کیفیت بالا و قیمت مناسب استفاده کنند . به عنوان مثال در صورتی که نیاز به تعویض قطعات باشد نیروهای این مرکز از قطعات یدکی اصل و اورجینال دستگاه که در انبار ماهان سرویس موجود است استفاده می کنند.
تعمیرکاران ماهان سرویس ابزارهای و تجهیزات خاصی دارند که باعث می‌شوند عیوب دستگاه را به سرعت تشخیص داده و آنها را تعمیر کنند.
علاوه بر این ، پس از انجام کارهای تعمیراتی نیروهای این مرکز ضمانت کار خود را به مشتریان ارائه می‌کنند و کلیه هزینه ها بر اساس نرخ اتحادیه تعمیر لوازم خانگی در کرج می باشد.

تعمیر ماکروفر و مایکروویو جنرال الکتریک در محل
– تعمیر انواع مایکروویو و ماکروفر جنرال الکتریک در کرج ، فردیس ، مارلیک

ماهان سرویس : مرکز تعمیر لوازم خانگی در استان البرز
ماهان سرویس : مرکز تعمیر لوازم خانگی در استان البرز

مناطقی که سرویسکاران برای تعمیر مایکروویو جنرال الکتریک در کرج اعزام می شوند:

تعمیرکار مایکروویو جنرال الکتریک در کرج در مهرشهر ، تعمیرکار مایکروویو جنرال الکتریک در عظیمیه، جهانشهر، تعمیرکار مایکروویو جنرال الکتریک در باغستان ، تعمیرکار مایکروویو جنرال الکتریک شاهین ویلا ، تعمیرکار مایکروویو جنرال الکتریک در گوهردشت  ، تعمیر مایکروویو جنرال الکتریک در دهقان ویلا  ،تعمیرکار مایکروویو جنرال الکتریک در گلشهر ، تعمیرکار مایکروویو جنرال الکتریک در حصارک ،  تعمیر مایکروویو جنرال الکتریک مهرویلا و…
تعمیرکار مایکروویو جنرال الکتریک فردیس ، تعمیرکار مایکروویو جنرال الکتریک در مارلیک ، هشتگرد و نظر آباد

اصل کار اجاق های ماکروویو چیست؟

پس از روشن شدن مایکروویو ولتاژ ۲۲۰ ولت به اولین سیم پیچ ترانسفورماتور متصل می شود و پس از آن ولتاژ به طور خودکار به سیم پیچ ثانویه ترانسفورماتور منتقل می‌شود و سیستم گرمایش محفظه راه اندازی می گردد.
عملکرد ایمن مایکروویو به دلیل این واقعیت است که هر دو سیم پیچ ترانسفورماتور از یکدیگر جدا شده اند و گرم کردن غذا با سرعت بالا با استفاده از ولتاژ دوگانه انجام می شود . یک دیود با استفاده از اتصال موازی به خازن متصل می شود . سنسور تایمر و دما ، مدت و مقدار دما را تنظیم می‌کند.
به منظور جلوگیری از خرابی اجاق مایکروویو با افت شدید ولتاژ ، یک رله محافظ قدرت در مایکروویو تعبیه شده است.

دلایل اصلی خرابی مایکروویو جنرال الکتریک

1. مایکروویو روشن نمی‌شود.

– در صورتی که برق در شبکه وجود نداشته باشد ، ضروری است ابتدا سیم برق را توسط مولتی متر بررسی کنید و در صورت مشاهده قطعی یا پارگی آن را تعویض کنید.
– اگر فیوز منفجر شده است لازم است فیوز اصلی که در ولتاژ اصلی قرار دارد را بررسی کنید و در صورتی که متوجه شدید سوخته ، روشن نشده و با فشار دادن دکمه ها واکنشی نشان نمی دهد ، باید فیوز را تعویض کنید.
– اگر میکروسوئیچ قفل درب از کار افتاده است ، آن را از نظر فرسودگی بررسی و در صورت نیاز آن را تعویض کنید.
– یکی دیگر از دلایلی که باعث روشن شدن دستگاه می شود خراب شدن ترانسفورماتور است که در صورت وجود نقص در آن باید تعویض شود.
– از کار افتادن برد کنترل نیز می تواند باعث روشن نشدن مایکروویو شود . برای بررسی از کار افتادن برد کنترل باید تمام عناصر و قطعات موجود در مایکروویو را از نظر ذوب شدن ، سوختگی و تورم بررسی کنید و قطعه آسیب‌دیده را تعویض کنید. گاهی اوقات نیز لازم است برد کنترل به طور کامل تعویض شود.

2. مایکروویو گرم نمی شود.

– در صورت انفجار فیوز ولتاژ بالا مایکروویو توانایی گرم شدن ندارد . ابتدا فیوز را توسط مولتی متر بررسی کنید و در صورت لزوم آن را با بخشی از درجه صحیح جایگزین کنید.
– معیوب شدن مگنترون نیز می تواند از گرم شدن مایکروویو جلوگیری کند . در این صورت ممکن است لازم باشد آن را تعویض کنید.
– خراب شدن رله روی برد کنترل یکی دیگر از عوامل گرم شدن مایکروویو می باشد و لازم است تعمیریا تعویض شود.

3. ظرف در مایکروویو نمی‌چرخد.

– سوختن مخزن موتور مانع از چرخش ظرف در مایکروویو می ‌شود که در این صورت باید این قطعه را تعویض نمود.
– در صورتی که دندانه ها روی چرخ پلاستیکی شکسته باشند ظرف در مایکروویو چرخش نخواهد داشت. همچنین فرسودگی کامل چرخ دنده ها نیز عامل ایجاد این مشکل است.

تعمیر مایکروویو جنرال الکتریک در کرج
تعمیر مایکروویو جنرال الکتریک در کرج

4. ایجاد جرقه در مایکروویو الکتریک

– خرابی صفحه میکا در اثر کثیفی استفاده از ظروف با روکش فلزی می‌تواند باعث ایجاد جرقه در مایکروویو جنرال الکتریک شود که باید این صفحه را تعویض نمود.
.5گرمایش وجود دارد ، اما بسیار ضعیف است.
این مشکل زمانی ایجاد می شود که ولتاژ در شبکه زیر 220 ولت است ، یا رله حرارتی به طور متناوب کار می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Don`t copy text!