ماهان سرویس .

مرکز تعمیر مایکروویو دلونگی در کرج فوری با گارانتی

یکی از معتبرترین مراکزی که تعمیر مایکروویو دلونگی در کرج را انجام داده و شما می‌توانید با خیال راحت دستگاه خود را به تعمیرکاران آن بسپارید ماهان سرویس نام دارد.
اجاق های مایکروویو مدرن گرم کردن و پخت غذا را ساده تر نموده و کار کردن با آنها نیز بسیار راحت است به طوری که تمام اعضای خانواده حتی کودکان نیز می توانند با آن کار کنند.

ماهان سرویس : مرکز تعمیر مایکروویو دلونگی در کرج

هنگام خراب شدن مایکروویو به دلیل آنکه تعمیر آن یک کار کاملاً تخصصی بوده و نیاز به تجربه و مهارت کافی دارد باید از یک تعمیرکار مجرب کمک بگیرید. در صورتی که به دنبال یک مرکز معتبر تعمیر مایکروویو دلونگی در کرج می گردید می توانید با ماهان سرویس تماس گرفته و از خدمات آنها بهره ببرید.

✵ تعمیر مایکروفر و مایکروویو دلونگی در منزل
✵ تعویض المنت و مگنترون مایکروفر دلونگی
✵ تعمیر برد مایکروفر و مایکروویو دلونگی
✵ تعویض موتور کف مایکروفر دلونگی
✵ تعمیر فن مایکروفر دلونگی

mahan karaj min

مناطقی که سرویسکاران برای تعمیر مایکروویو دلونگی در کرج اعزام می شوند:

تعمیرکار مایکروویو دلونگی در کرج در مهرشهر ، تعمیرکار مایکروویو دلونگی در عظیمیه، تعمیرکار مایکروویو دلونگی در باغستان ، تعمیرکار مایکروویو دلونگی شاهین ویلا ، تعمیرکار مایکروویو دلونگی در گوهردشت  ، تعمیر مایکروویو دلونگی در دهقان ویلا  ،تعمیرکار مایکروویو دلونگی در گلشهر ، تعمیرکار مایکروویو دلونگی در حصارک ،  تعمیر مایکروویو دلونگی مهرویلا و…
تعمیرکار مایکروویو دلونگی فردیس ، تعمیرکار مایکروویو دلونگی در مارلیک ، هشتگرد و نظر آباد

نحوه تعمیر مایکروویو دلونگی

با توجه به اینکه تعمیر مایکروویو نیاز به دانش و مهارت خاصی دارد . تکنسین های ماهان سرویس توصیه می کنند که برای انجام این کار خودتان دست به کار نشده و از یک تعمیرکار ماهر و متخصص در این زمینه کمک بگیرید . اما اگر حداقل کمی با مهندسی برق آشنا هستید و تجربه کار با ابزارهای دستی را دارید ممکن است بتوانید برخی از خرابی ها را خودتان برطرف کنید.
جلوگیری از تعمیر مایکروویو آسان است ، کافیست از دستگاه در شرایطی که باعث ایجاد حالت های حیاتی در عملکرد اجزای آن می شود ، استفاده نکنید. برای دانستن این موارد کافیست اسناد ارائه شده همراه با مایکروویو که کار با دستگاه و هشدارها را با جزئیات کافی شرح می دهند را مطالعه کنید . به عنوان مثال غذا نباید در ظروف فلزی درون مایکروویو گرم شوند ، همچنین دستگاه نباید با محفظه خالی روشن شود . زیرا در صورتی که دستگاه خالی روشن شود باعث ایجاد یک حالت حیاتی از عملکرد ساطع کننده و کاهش عمر مفید دستگاه می شود. این عمل همچنین بر وضعیت مگنترون نیز تاثیر منفی دارد.
در صورتی که صفحه میکا در مایکروویو دلونگی سوخته باشد لازم است باید وضعیت صفحه میکا را کنترل کنید. صفحه میکا پنجره‌ی که موج بر تابش را به فضای اجاق منتقل می کند را می بندد.
تمیز کردن منظم صفحه میکا در مایکروویو از تعمیر دستگاه به خاطر فرسودگی ، اتصال کوتاه و جرقه جلوگیری می کند.

در هنگام ایجاد مشکلات جدی تر مانند خرابی مگنترون که علت بیشتر خرابی ها در مایکروویو است کافیست عملیات زیر را انجام دهید :

1. دو شاخه دستگاه را از پریز برق جدا کنید ، سپس روکش جانبی دستگاه را با باز کردن پیچ های آن جدا کنید . این کار برای دسترسی به قطعات الکترونیکی انجام می شود.
توجه داشته باشید که مهر و موم دستگاه ممکن است بر روی یکی از اتصال دهنده ها وجود داشته باشد که از بین بردن آن ضمانت دستگاه را باطل می‌کند بنابراین اگر دستگاه شما تحت ضمانت قرار دارد از یک نمایندگی معتبر برای رفع مشکل کمک بگیرید.

2. مگنترون با چهار پیچ محکم شده است با باز کردن پیچ ها واحد مگنترون را جدا کنید.
3. وضعیت مونتاژ را به دقت بررسی کنید. اگر در پوش بالایی سوخته یا تا حدی از بین رفته باشد مایکروویو نمی تواند در حالت پایدار و کنترل شده عمل کند که منجر به وضعیت اضطراری می شود.
قرار دادن المنت جدید یک روش استاندارد است اگر پس از انجام این عملیات مگنترون شکسته هنوز هم کار نکند به این معنی است که کاملاً از کار افتاده یا انتشار کافی ندارد.

تعمیرمایکروویو دلونگی در کرج
تعمیرمایکروویو دلونگی در کرج

بنابراین شما باید واحد تابش مایکروویو را به صورت زیر مرتب کنید:

– یک مگنترون جدید از مدل مایکروویو دلونگی خریداری کنید سپس آن را با پارامترهای مناسب نصب کنید.
– به هندسه و قدرت واضح آن توجه کنید. به عنوان مثال ، ردموند از سری استاندارد رادیاتورهای استاندارد استفاده می‌ کند بنابراین جایگزینی عنصر اصلی دشوار نیست.

سایر مشکلات شایع در مایکروویو دلونگی و روش های خنثی سازی آنها به شکل زیر است:

– از کار افتادن فیوز
این مشکل می ‌تواند به دلیل افزایش ولتاژ خط یا اضافه بار داخلی در سیستم ایجاد شود که لازم است عنصر را با اندازه و عملکرد یکسان جایگزین کنید.
– مایکروویو کار نمی کند.
هنگامی که مایکروویو کار نمی کند و کابل دوشاخه و فیوز سالم هستند ، دلیل آن ممکن است خرابی ترانسفورماتور یا دیود ایمنی باشد. برای برطرف کردن این مشکل باید از یک متخصص واجد شرایط کمک بگیرید.
– شکستن مایکروویو
هنگامی که مایکروویو کار می ‌کند ، تایمر آن روشن است ، حالت ها تنظیم شده اند اما گرمایش شروع نمی شود مشکل ممکن است در سنسورهای تماسی باشد که درب مایکروویو را کنترل می کنند . آنها ابتدا باید تمیز شوند و سپس از نظر بسته شدن درست بررسی شوند.

ماهان سرویس : تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی با گارانتی

برای تعمیر انواع یخچال ، فریزر ، ساید بای ساید ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، مایکروفر و مایکروویو در منزل ، با ماهان سرویس تماس بگیرید . تعمیر در ماهان سرویس با گارانتی و نرخ اتحادیه انجام می شود.

برای درخواست تعمیرکار، تماس بگیرید (کلیک کنید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *