ماهان سرویس .

مرکز تعمیر ماشین لباسشویی دوو در کرج فوری با گارانتی

ماهان سرویس نامی آشنا در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی دوو در کرج می باشد .این شرکت با دارا بودن بیش از یک دهه سابقه کاری و همچنین ارائه خدمات متنوع توانسته است ، اعتماد مشتریان را به خود جلب نمایند .

ماهان سرویس : مرکز تعمیر ماشین لباسشویی دوو در کرج

ماهان سرویس با بیش از یک دهه سابقه در لوازم خانگی و پرسنل مجرب و آموزش دیده ،مرکز تعمیر ماشین لباسشویی دوو در کرج می باشد .  لوازم و قطعات یدکی اصلی و تعمیر با نرح اتحادیه ، موجب شده است ماهان سرویس مورد اعتماد بسیاری از مشتریان باشد.

– این شرکت با همکاری با نیروهای ماهر و متخصص در زمینه ی نصب ، تعمیر و سرویس ماشین های لباسشویی دوو در کوتاه ترین زمان ممکن مشکلات دستگاه را برطرف می کنند.
– تعمیرکاران پس از اعزام به محل مشتری قبل از تعمیر کردن دستگاه ابتدا هزینه های احتمالی را برآورد کرده و مشتری را از هزینه ها آگاه می سازند.
– در صورتی که دستگاه نیاز به تعویض قطعات داشته باشد ، تعمیرکاران این شرکت از قطعات یدکی اصل و اورجینال دستگاه استفاده می کنند.

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در منزل تعمیر برد لباسشویی دوو
تعمیر موتور ماشین لباسشویی تعمیر تایمر لباسشویی دوو
تعمیر (دیگ) درام ماشین لباسشویی دوو تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی دوو
تعمیر میکروسوئیچ درب لباسشویی دوو تعویض لاستیک دور درب لباسشویی دوو
تعمیر شیر برقی ماشین لباسشویی دوو تعمیر بلبرینگ – کاسه نمد – شفت و سه نظام
تعمیر سنسور و المنت ماشین لباسشویی دوو تعمیر پایه های کابین ماشین لباسشویی دوو
تعمیر کمک فنر ماشین لباسشویی دوو

mahan karaj min

مناطقی که تعمیرکاران ماهان سرویس اعزام می شوند:

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در مهرشهر ، تعمیر ماشین لباسشویی دوو در عظیمیه، تعمیرکار ماشین لباسشویی دوو در باغستان ، تعمیرکار ماشین لباسشویی دوو در شاهین ویلا  ، تعمیرکار ماشین لباسشویی دوو در گوهردشت ، تعمیرکار ماشین لباسشویی دوو در دهقان ویلا  ،تعمیرکار ماشین لباسشویی دوو در گلشهر ، تعمیرکار ماشین لباسشویی دوو در حصارک ، تعمیرکار ماشین لباسشویی دوو در مهرویلا و…
تعمیرکار ماشین لباسشویی دوو در فردیس ،تعمیرکار ماشین لباسشویی دوو در مارلیک ، تعمیرکار ماشین لباسشویی دوو در هشتگرد و نظرآباد

نحوه عملکرد لباسشویی درب از جلو

برای آنکه عملیات شستشوی لباس ها در داخل ماشین لباسشویی انجام شود ، آب باید به داخل دستگاه وارد شود .
آب داخل ماشین لباسشویی توسط ورودی هایی که در پشت دستگاه وجود داشته و آب سرد و گرم را به داخل دستگاه وارد می کند ، انجام می گیرد .
ورود آب به داخل محفظه مواد شوینده توسط شیرهای برقی انجام گرفته و موجب مخلوط شدن آب و ماده شوینده می‌شوند . سپس مخلوط آب و ماده شوینده از طریق لوله ها به داخل دیگ داخلی دستگاه وارد شده و در قسمت پایینی دیگ جمع می شود .
آب جمع شده در این قسمت به وسیله المنت گرم شده سپس داخل دیگ پر از آب می شود . سپس هوا توسط محفظه فشار به سمت بالا رفته و دستور قطع جریان آب را صادر می کند.
هنگامی که آب و لباس ها درون دیگ دستگاه قرار دارند باعث بالا رفتن وزن می شوند ، برای متعادل کردن وزن از بالا و پایین تعدادی فنر وجود دارد که باعث می شوند دستگاه در هنگام شستشو تکان نخورد .
موتور ماشین لباسشویی در زیر دیگ شستشو قرار داشته و توسط تسمه و پولی باعث چرخش دیگ می شود.
برای تخلیه آب کثیف از دستگاه ، پمپ تخلیه آنها را به وسیله لوله های تخلیه به درون فاضلاب پمپ می کند .
در ماشین های لباسشویی سیستمی به نام کنترل پنل وجود دارد که وظیفه کنترل تمام قسمت ها را بر عهده داشته و عملکرد آنها را کنترل می کند.

نکات مهم نگهداری ماشین لباسشویی دوو

یکی از راه های صرفه جویی در وقت و آب استفاده از ماشین لباسشویی برای شستشوی لباس ها می باشد .
برای اینکه بتوان عمر این دستگاه را افزایش داده و سال های بیشتری از آن استفاده نمود ، لازم است برخی نکات مراقبتی از این دستگاه مد نظر قرار داده شده و رعایت شود که شامل موارد زیر می باشند :

– تراز بودن و قرار گرفتن دستگاه در جای مناسب

مکان و محل قرار گیری ماشین لباسشویی یکی از مهم ترین نکاتی است که در هنگام نصب دستگاه باید به آن توجه شود .
ضروری است که ماشین لباسشویی را در یک جای مسطح و صاف قرار داده تا دستگاه به صورت کاملا تراز بر روی سطح قرار گیرد.

– استفاده از مواد شوینده مناسب

یکی دیگر از مهمترین نکاتی که برای افزایش عمر ماشین لباسشویی دوو باید مدنظر قرار داده شود استفاده از پودرها و مواد شوینده مخصوص ماشین لباسشویی می باشد .
پودر ها و پاک کننده های متفرقه و دستی از مواد شیمیایی تشکیل شده‌اند که کف زیادی تولید کرده و باعث آسیب رساندن به لباس ها و دستگاه می شود.
استفاده از مواد نرم کننده‌ه و سفیدکننده در داخل ماشین لباسشویی ممکن است باعث خرابی قطعات دستگاه شوند.

– پاک کردن منظم قسمت های داخلی دستگاه

در پایان چرخه شستشو اغلب پسماند های مواد شوینده در داخل دستگاه باقی می ماند و ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی در ماشین لباسشویی شود . به همین دلیل لازم است که حداقل ماهی یک بار از پاک کننده ها و جرم گیرهای مخصوص ماشین لباسشویی برای از بین بردن پسماندهای مواد شوینده استفاده کنید.

شایع ترین خرابی های ماشین لباسشویی دوو

1. عدم روشن شدن دستگاه

در صورتی که ماشین لباسشویی به پریز برق اتصال نداشته باشد و یا قسمت هایی مانند خازن ، سیم کشی و برد الکترونیک دستگاه آسیب دیده باشند ، ماشین لباسشویی روشن نمی شود.
در صورتی که از اتصال برق به دستگاه اطمینان دارید برای بررسی سایر موارد از یک تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید.

۲. عدم آب گیری ماشین لباسشویی

در صورتی که ماشین لباسشویی نتواند عملیات آبگیری را انجام دهد ، ممکن است احتمال انسداد فیلتر برقی ، پیچ خوردگی شلنگ ورودی و یا خراب شدن شیر برقی دستگاه وجود داشته و باید این مشکلات در اسرع وقت برطرف شوند.
برخی دیگر از دلایلی که ممکن است مانع از آبگیری ماشین لباسشویی دوو شوند کم بودن فشار آب و یا بسته بودن شیر آب ورودی می باشد.

۳. نچرخیدن دیگ دستگاه

در صورتی که تسمه دستگاه پاره شده ، موتور و برد الکترونیکی دستگاه آسیب دیده باشند ، دیگ ماشین لباسشویی توانایی چرخش خود را از دست می‌دهد.

۴. وجود لرزش زیاد در ماشین لباسشویی

در صورت تحمیل بار زیاد به دستگاه و یا تراز نبودن ماشین لباسشویی، این دستگاه در حین شستشو دچار لرزش می گردد.
خرابی کمک فنر و پایه های دستگاه نیز از عوامل دیگر ایجاد لرزش در ماشین لباسشویی می باشند.

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در کرج
تعمیر ماشین لباسشویی دوو در کرج

۵. داغ شدن بیش از حد آب در داخل ماشین لباسشویی دوو

انتخاب برنامه نامناسب و یا خراب شدن المنت و سنسورهای دمایی ماشین لباسشویی می تواند باعث داغ شدن بیش از حد آب در داخل دستگاه شود که این امر موجب خراب شدن لباس ها یا چروک شدن آنها پس از شستشو می شوند.

تماس با ماهان سرویس نمایندگی تعمیر ماشین دوو در کرج

در صورتی که از شهروندان البرز و فردیس می باشید و دارای ماشین لباسشویی دوو هستید ، برای تعمیر دستگاه خود می توانید با ماهان سرویس تماس گرفته و از خدمات آنها استفاده کنید.

3 پاسخ

    1. سلام .
      تعمیر ماشین لباسشویی بطور معمول در منزل انجام میشه . غیر از موارد خاص که ممکنه نیاز به حمل دستگاه به تعمیرگاه مرکزی شرکت باشه .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *