مرکز تعمیر یخچال دوو در کرج 09353001695

بهترین مرکز تعمیر یخچال دوو در کرج کجاست؟
یخچال یکی از ضروری ترین لوازم برقی موجود در هر خانه ای است که وظیفه آن نگهداری مواد غذایی و جلوگیری از فساد آنها می باشد .
شرکت دوو یکی از بزرگترین شرکت‌های تولیدکننده لوازمات خانگی مانند یخچال و فریزر می باشد که از سراسر جهان طرفداران و مشتریان زیادی دارد.
اگر دارای یخچال فریزر دوو Daewoo هستید و ساکن شهر کرج می باشید و در اینترنت به دنبال بهترین مرکز تعمیر یخچال دوو در کرج هستید ، باید بدانید که الان در جای مناسبی قرار دارید.  زیرا ما در این مقاله به معرفی بهترین مرکز تعمیر یخچال دوو در کرج پرداخته ایم.

ماهان سرویس مرکز تعمیر یخچال دوو در کرج

بررسی مشکلات و خرابی های رایج یخچال های دوو

۱. عدم خنک کردن یخچال فریزرهای دوو

در صورتی که این دستگاه ها در قسمت یخچال یا فریزر کاهش برودت داشته باشند نمی توانند به طور کامل دستگاه را خنک کنند.
از دلایل دیگر عدم خنک شدن یخچال فریزر دوو می توان به موارد زیر نیز اشاره نمود :
برفک زدن داخل اواپراتور ، نشت کردن گاز، انسداد لوله دیفراست ، خرابی فن یا دمپر هوا، در صورتی که کمپرسور سوخته باشد و یا سنسور یا ترموفیوز دچار خرابی شده باشند. برای برطرف کردن این مشکلات لازم است از یک تعمیرکار حرفه‌ای در این زمینه کمک بگیرید.

مرکز تعمیر یخچال دوو در کرج
مرکز تعمیر یخچال دوو در کرج

۲. عدم اتومات کردن دستگاه و کارکرد مداوم آن

اگر یخچال فریزر دوو شما به طور مداوم کار نموده و اصطلاحا اتومات نمی کند ، این مشکل می تواند به دلیل نشت یافتن گاز ایجاد شود که در این حالت سرمای یخچال فریزر نیز از بین می رود. یکی دیگر از دلایل کارکرد مداوم این دستگاه ها ، خراب شدن ترموستات یا سنسورها می باشد .
در صورت خرابی این قسمت ها تمام مواد غذایی که درون یخچال وجود دارند ، یخ می زنند.

۳. استشمام بوی بد از داخل یخچال فریزر

در صورتی که زغال بوگیر در داخل دستگاه خراب شود ،بوی بدی از داخل یخچال و فریزر به مشام می‌رسد .
برای برطرف کردن این مشکل کافیست توسط محلول جوش شیرین و وانیل داخل دستگاه را شستشو دهید . همچنین می توانید از چند تکه زغال کبابی درون یخچال استفاده کنید.

۴. روشن شدن علامت فیلتر آب بر روی نمایشگر

در صورتی‌ که علامت فیلتر آب بر روی نمایشگر دستگاه شما روشن شده است ، باید آن فیلتر را عوض کنید .
به طور کلی فیلتر آب یخچال های دوو باید هر شش ماه یکبار عوض شوند. در صورتی که خودتان قادر به انجام تعویض فیلتر آب دستگاه نیستید ، می توانید از یک تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید.

۵. یخچال دارای سر و صدای زیادی می باشد.

برای این که بتوانید سر و صدای زیاد یخچال را متوقف کنید، ابتدا باید از تراز بودن یخچال خود اطمینان حاصل کنید ، سپس باید بررسی کنید که فاصله بین پشت یخچال تا دیوار ۱۰ سانتیمتر باشد.
اگر یخچال شما در موقعیت متناسب و ترازی قرار داشته و فاصله آن تا دیوار نیز ۱۰ سانتیمتر بود اما همچنان دارای سر و صدای زیادی است در صورتی که این صدا از قسمت پشت یخچال به گوش می رسد موتور یا فن کندانسور خراب می باشد و اگر صدا از قسمت داخلی یخچال است ممکن است فن یخچال دچار مشکل شده و نیاز به تعویض داشته باشد.

۶. بر روی دیواره های یخچال شبنم شکل می گیرد.

در صورتی که دمای یخچال بالا باشد و یا به مدت طولانی درب دستگاه باز مانده باشد قطراتی مانند شبنم بر روی دیواره یخچال ایجاد می شود .
از جمله دلایل دیگری که باعث ایجاد این مشکل می شود قرار دادن غذایی که دارای آب زیاد است و دربی بر روی آن قرار ندارد ، می باشد.

۷. مواد غذایی درون یخچال یخ می زنند.

این مشکل ممکن است به دو دلیل ایجاد شود ، دلیل اول خراب شدن دمپر هوای مابین یخچال و فریزر بوده و دلیل دوم خرابی برد اصلی دستگاه می باشد.
در صورت وجود این مشکلات از یک تعمیرکار یخچال کمک بگیرید.

۸. عدم کارکرد فن کندانسور

در کنار موتور یخچال فنی وجود دارد که کندانسور نام دارد. اگر فن کندانسور آسیب دیده باشد و کار نکند می تواند باعث کارنکردن کمپرسور یخچال نیز شود .
در صورتی که از پشت دستگاه شما صداهای غیر طبیعی به گوش می رسد و بدنه کنار درب یخچال به صورت بیش از حد داغ می شود می تواند از نشانه های خرابی فن کندانسور باشد.

معرفی مرکز تعمیر یخچال دوو در کرج

کرج یکی از کلانشهرهای ایران می باشد که در سال های اخیر به دلیل واقع شدن در مرکز استان البرز پذیرای مهاجران زیادی از شهرهای دیگر بوده است .
بنابراین طبیعی است افرادی که تازه به این شهر کوچ کرده‌اند با این شهر آشنا نبوده و برای پیدا کردن مراکز مختلف برای بهره مند شدن از خدمات متفاوت کمی سردرگم باشند.
در صورتی که یخچال دوو شما دچار مشکل شده است ، می توانید با ماهان سرویس که یکی از بهترین مراکز تعمیر یخچال های دوو در کرج می باشد تماس بگیرید.
این شرکت دارای ۱۲ سال سابقه کاری در زمینه تعمیر و سرویس یخچال های دوو بوده و با بهره گیری از سرویس کاران ماهر، مجرب و آموزش دیده در کمترین زمان ممکن مشکل یخچال شما را برطرف می کنند.
ماهان سرویس بصورت ۲۴ ساعته و حتی در ایام تعطیل آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز خود می باشد.

ماهان سرویس مرکز نصب و تعمیر انواع یخچال ، ساید و فریزر در کرج تماس حاصل فرمایید :
تلفن : 09353001695 – 33536998 (026)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Don`t copy text!