مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران توسط ماهان سرویس در کمتر از ۲۴ ساعت انجام می شود . این مرکز با دارا بودن بیش از یک دهه سابقه کاری خدمات فنی ماشین لباسشویی بوش را بسیار سریع ، دقیق ، حرفه ای و با کیفیت انجام می دهد.
تکنسین های مجرب و آموزش دیده ای که در این مرکز تعمیراتی مشغول به کار هستند دارای سال ها تجربه در زمینه ی عیب یابی و تعمیر این نوع دستگاه ها بوده و در این زمینه متخصص می باشند و با استفاده از بهترین ابزار و قطعات اصلی تعمیر دستگاه شما را بدون عیب و نقص انجام می دهند.
نیروهای این مرکز ، ماشین لباسشویی بوش را تحت کنترل های کیفی دقیق قرار می دهند تا اطمینان حاصل شود که تمام مشخصات فنی و الزامات مربوط به کیفیت ، عملکرد و قابلیت اطمینان را برآورده می‌ کنند.

 

ماهان سرویس:مرکز تعمیر لوازم خانگی در تهران و کرج
ماهان سرویس:مرکز تعمیر لوازم خانگی در تهران و کرج

ایرادات شایع ماشین لباسشویی بوش

– ماشین لباسشویی روشن می‌ شود اما توان انجام آبگیری را ندارد.
– دستگاه تنها آبگیری را انجام داده و عملکردهای بعدی دستگاه انجام نمی‌ شود .
– آبگیری ماشین لباسشویی بوش متوقف نمی شود.
– آب از دستگاه به بیرون نشت می ‌یابد.
– ماشین لباسشویی بوش توانایی گرم کردن آب داخل مخزن را ندارد.
– پس از آبگیری کردن، دستگاه تنها چند لحظه کار کرده و سپس متوقف می ‌شود.
– پمپ دستگاه توانایی تخلیه آب کثیف را از داخل مخزن ندارد.
– ماشین لباسشویی بوش برای شستشوی لباس ها دور تند نداشته و نمی‌توانند آبکشی از لباس‌ها را انجام دهد.
– دستگاه در حین شستشو دارای لرزش زیادی است.
– مخزن شستشوی ماشین لباسشویی در حین کارکرد دستگاه نمی ‌چرخد.
– پودر شستشو در ماشین لباسشویی حل نمی شود.
– اتصالات برق بدنه در دستگاه وجود دارد.
– ماشین لباسشویی در حین عملکرد سر و صدای زیادی دارد.

علت روشن نشدن ماشین لباسشویی بوش چیست؟

دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است باعث روشن نشدن ماشین لباسشویی بوش شوند.
به عنوان مثال ، در صورتی که سوئیچ درب دستگاه خراب باشد باعث می شود درب ماشین لباسشویی کامل بسته نشده و دستگاه فرآیند شستشو را آغاز نکند.
همچنین مشکلات دیگری نظیر خرابی سیستم برق ماشین لباسشویی بوش که به دلیل آسیب خازن ها ایجاد می شود ، عدم وجود برق در پریز برق به دلیل قطعی پریز، اشکالات موجود در سیم کشی داخلی دستگاه ، اسیب دیدن برد اصلی که باعث ایجاد ارور در صفحه نمایش ماشین لباسشویی بوش می شود و همچنین آسیب یا سوختگی صفحه نمایش ماشین لباسشویی می توانند مانع از روشن شدن دستگاه شوند.

تعمیر موتور ماشین لباسشویی بوش

یکی از اجزای مشکل ساز در ماشین لباسشویی بوش موتور این دستگاه‌ها است که در صورت خرابی می تواند مشکلات عمده ای در ماشین لباسشویی ایجاد کند.
موتور در ماشین لباسشویی باعث به حرکت در آمدن اجزای دیگر شده و بدون آن هیچ یک از اجزا قادر به کار کردن نمی باشند.
در صورتی که ماشین لباسشویی شما دچار ایراداتی شده است، احتمال دارد که منبع آن از موتور باشد که باعث نیرو بخشیدن به عناصر داخلی مانند گیربکس، پمپ، کلاچ و همزن می شود.
مشکلات عمده ای که در ماشین لباسشویی بوش نشان دهنده اختلال در موتور دستگاه است شامل موارد زیر می باشد:
– عدم پمپ کردن آب به داخل و خارج و عدم چرخش لگن دستگاه
– عدم چرخش لگن ماشین لباسشویی که ممکن است به دلیل شکستگی کوپلر و کانکتور پلاستیکی شفت موتور را بگیر بکس متصل می کند، باشد که در این صورت موتور باید توسط یک تعمیرکار ماهر و متخصص در این زمینه تعویض شود.
– خیس بودن لباس ها پس از پایان کار دستگاه
یکی از امور تخصصی که تکنسین های ماهان سرویس در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی بوش به آن پردازند عیب یابی مشکلات ایجاد شده در موتور ماشین لباسشویی و تعمیر یا تعویض موتور دستگاه است.

علت خاموش شدن ناگهانی ماشین لباسشویی بوش چیست؟

یکی از علت های شایع تماس مشتریان با ماهان سرویس شکایت از خاموش شدن ناگهانی ماشین لباسشویی بوش است.
نظر تکنسین های ماهان سرویس در مورد علت ایجاد این مشکل این است که ماشین های لباسشویی بوش ممکن است به دلیل ایجاد مشکلاتی نظیر سوختگی خازنی که مسئول پارازیت گیری از دستگاه بوده، خراب شدن تایمر یا برد الکترونیکی دستگاه و همچنین معیوب بودن دوشاخه برق در حین عملکرد دچار خاموش شدن ناگهانی شوند.
از جمله عوامل دیگری که باعث از کار افتادن ناگهانی ماشین لباسشویی بوش در حین عملکرد می شود می توان به وجود اتصالات الکترونیکی در دستگاه ، خراب شدن میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی ، از کار افتادن موتور یا برد کنترل اصلی، خراب شدن شیر برقی دستگاه و از کار افتادن تایمر اشاره نمود.

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران
تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بوش

پیش از بازرسی دستگاه به طور دقیق نمی ‌توان گفت که هزینه تعمیر آن چقدر می‌شود، زیرا عوامل زیادی در براورد هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بوش دخیل هستند. به عنوان مثال ، در صورتی که دستگاه دارای قطعات معیوب بوده و نیاز به تعویض این قطعات باشد علاوه بر هزینه تعمیر هزینه قطعه یدکی مورد استفاده نیز شامل هزینه های تعمیراتی می ‌شود. همچنین اجرت ها و نوع مشکلات ایجاد شده در دستگاه بر برآورد هزینه ها تاثیر گذار است.
بنابراین هنگام خرابی ماشین لباسشویی بوش ابتدا لازم هست تکنسین های ماهان سرویس دستگاه شما را به خوبی بازرسی و عیب یابی نموده تا بتوانند هزینه‌های مربوط به تعمیرات این دستگاه را برآورد و در اختیار شما قرار دهند.

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در منزل

یکی از خدماتی که توسط ماهان سرویس ارائه می شود تعمیر ماشین لباسشویی بوش در منزل است.
با توجه به اینکه ماشین لباسشویی یکی از دستگاه های سنگین و غیر قابل جابجایی می باشد پس از تماس مشتری با مرکز ماهان سرویس، این مرکز نیروهای خود را به همراه تجهیزات لازم برای تعمیر دستگاه به منزل مشتری اعزام می ‌کند تا عیب یابی و تعمیر دستگاه در منزل مشتری انجام شود.

تعمیر لباسشویی بوش در غرب تهران

ساکنین محترم مناطق شهرک آزادی، ستارخان، صادقیه (آریاشهر) ، شهر زیبا، شهران، طرشت، گیشا، چیتگر، اکباتان،کوی بیمه،تهرانسر، آزادی، فردوس،دهکده المپیک , کن ، وردآورد و… برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش ، می توانند با ماهان سرویس تماس بگیرند.

تعمیر لباسشویی بوش در شرق تهران

ساکنین محترم مناطق تهران نو ، تهرانپارس ، نارمک ،شهرک امید ،سرخه حصار، پیروزی،گرگان، وحیدیه،کالاد،شمس‌آباد، حکیمیه،  نیروی هوایی، نظام آباد،مجیدیه،  حشمتیه، منصورآبادو.. برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش ، می توانند با ماهان سرویس تماس بگیرند.

تعمیر لباسشویی بوش در شمال تهران

ساکنین محترم مناطق تجریش ، نیاوران ،قلهک ،ازگل ،لویزان ، مینی سیتی ،سوهانک ،دروس ،حسین‌آباد، اقدسیه ، زعفرانیه ،آجودانیه ، محمودیه، فرمانیه ،کامرانیه، داودیه ،دزاشیب ، جردن ،الهیه ،ولنجک ، اوین، ظفر،درکه ، فرحزاد
،تهران ویلا،سعادت آباد ، شهرک غرب ، ونک ، جماران و … برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش ، می توانند با ماهان سرویس تماس بگیرند.

تعمیر لباسشویی بوش در جنوب تهران

ساکنین محترم مناطق مشیریه ،افسریه،شوش ،مولوی ،آذری ،خانی آباد،نازی آباد ،اتابک ،خراسان ، جوادیه ،یافت آباد ،  منیریه، امیریه ، شهر ری و سایر مناطق جنوب تهران ،برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش ، می توانند با ماهان سرویس تماس بگیرند.

Don`t copy text!