نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بوش در کرج با گارانتی

برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش در کرج با ماهان سرویس تماس بگیرید.

ماشین لباسشویی یکی از دستگاه‌هایی است که برای فراهم کردن راحتی بیشتر در زندگی ابداع شده است و امروزه به عنوان یکی از نیازهای زندگی مدرن شناخته می شود.
این دستگاه ها بسیار سخت و مقاوم بوده اما مانند تمام وسایل دیگری که به لطف پیشرفت تکنولوژی ابداع شده اند عاری از خطا نیستند و گاهی اوقات دچار مشکلات و خرابی هایی می‌شوند.
برخی از این خطاها و خرابی ها ممکن است توسط خود شما قابل برطرف شدن بوده اما برخی دیگر نیاز به بررسی‌های تخصصی دارند.

ماهان سرویس : مرکز تعمیر ماشین لباسشویی بوش در کرج

ماهان سرویس با بیش از یک دهه سابقه در لوازم خانگی و پرسنل مجرب و آموزش دیده ،مرکز تعمیر ماشین لباسشویی بوش در کرج می باشد .  لوازم و قطعات یدکی اصلی و تعمیر با نرح اتحادیه ، موجب شده است ماهان سرویس مورد اعتماد بسیاری از مشتریان باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در منزل تعمیر برد لباسشویی بوش
تعمیر موتور ماشین لباسشویی تعمیر تایمر لباسشویی بوش
تعمیر (دیگ) درام ماشین لباسشویی بوش تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش
تعمیر میکروسوئیچ درب لباسشویی بوش تعویض لاستیک دور درب لباسشویی بوش
تعمیر شیر برقی ماشین لباسشویی بوش تعمیر بلبرینگ – کاسه نمد – شفت و سه نظام
تعمیر سنسور و المنت ماشین لباسشویی بوش تعمیر پایه های کابین ماشین لباسشویی بوش
تعمیر کمک فنر ماشین لباسشویی بوش


mahan karaj min

مناطقی که تعمیرکاران ماهان سرویس اعزام می شوند:

تعمیرکار ماشین لباسشویی بوش در مهرشهر ، تعمیرکار ماشین لباسشویی بوش در عظیمیه، تعمیرکار ماشین لباسشویی بوش در جهانشهر، تعمیرکار ماشین لباسشویی بوش در باغستان ، تعمیرکار ماشین لباسشویی بوش در شاهین ویلا  ، تعمیرکار ماشین لباسشویی بوش در گوهردشت ، تعمیرکار ماشین لباسشویی بوش در دهقان ویلا  ،تعمیرکار ماشین لباسشویی بوش در گلشهر ، تعمیر کار ماشین لباسشویی بوش در حصارک ،  تعمیرکار ماشین لباسشویی بوش در مهرویلا و…
تعمیرکار ماشین لباسشویی بوش در فردیس ،تعمیرکار ماشین لباسشویی بوش در مارلیک ، تعمیرکار ماشین لباسشویی بوش در هشتگرد و نظرآباد

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بوش در کرج

بعد از تعیین مدل ماشین لباسشویی بوش و توضیح مشکل،  می‌توانیم قیمت تعمیر را برای شما براورد کنیم . بعضی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت تعمیر ماشین لباسشویی شامل نوع قطعه یا قطعات مورد نیاز، نصب و راه اندازی، نحوه تعویض، ساعت کاری تعمیرکار و هزینه حمل و نقل می‌باشد. با ماهان سرویس مورد نظر خود برای دریافت تخمین دقیق، تماس بگیرید.

علت ارور ماشین لباسشویی بوش

معمولا، ارورهای ماشین لباسشویی بوش می‌توانند به علت مشکلاتی نظیر خرابی سیستم کنترل ، نصب ناقص، خطا در برنامه داخلی، عدم رعایت دستورالعمل های استفاده و غیره رخ دهند.
برای برطرف کردن این ارورها، بهتر است ابتدا دفترچه راهنمای استفاده از دستگاه را مطالعه کنید.
اگر با خطا همچنان باقی بود ممکن است به دلیل نقص و خرابی قطعات باشد .در بعضی از موارد، ممکن است نیاز به تعویض قطعات مکانیکی یا الکترونیکی باشد تا ماشین به درستی کار کند. در این صورت، می‌توانید از خدمات ماهان سرویس برای تهیه قطعات جدید و تعمیر لباسشویی استفاده کنید.

مشکلات و خرابی های رایج ماشین لباسشویی بوش

۱. پرش دستگاه در حین عملکرد به اطراف

تقریباً تمام دستگاه های ماشین لباسشویی در حین عملکرد مقدار کمی لرزش دارند ، اما اگر لرزش در دستگاه شما به حدی زیاد است که باعث پرش دستگاه به اطراف می شود نگران نباشید ، زیرا ممکن است ماشین لباسشویی شما در جای مناسب به صورت تراز شده قرار نداشته و یا کمک فنر به شاسی ماشین لباسشویی متصل نشده باشند.
خراب شدن کمک فنر و پایه های ماشین لباسشویی یکی دیگر از عوامل لرزش دستگاه در حین عملکرد است .

۲. تخلیه ماشین لباسشویی به صورت نامناسب و کند انجام می گیرد.

یکی از مشکلات شایع در ماشین های لباسشویی بوش تخلیه کند این دستگاه ها می باشد. طبق توصیه سرویسکاران ماهان سرویس برای برطرف کردن این مشکل کافی است فیلترهای دستگاه را از نظر انسداد و گرفتگی بررسی کنید ، زیرا جمع شدن خاک یا آلودگی داخل این فیلترها می‌تواند سبب کند شدن تخلیه دستگاه شوند ‌.

۳. عدم کارکرد دستگاه پس از روشن شدن

یکی دیگر از مشکلاتی که دارندگان ماشین لباسشویی بوش با آن مواجه می‌شوند عدم عملکرد دستگاه پس از روشن شدن می باشد .
برای برطرف شدن این مشکل ابتدا باید سوئیچ درب دستگاه را بررسی نموده و از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید ، زیرا در صورتی که درب ماشین لباسشویی باز باشد دستگاه قادر به کار کردن نیست .
پس از بررسی سوئیچ درب دستگاه لازم است موتور و جریان برق لباسشویی را بررسی نمود و از قطع نبودن جریان برق ، سالم بودن سیم ها و اتصالات اطمینان حاصل کنید.

۳. نشتی آب از ماشین لباسشویی به بیرون

در صورتی که شلنگ تخلیه دچار گرفتگی و انسداد شده باشد آب از داخل دستگاه به بیرون نشت پیدا می کند.
از جمله عوامل دیگری که باعث نشت آب از دستگاه می شود، می‌توان به خراب شدن پمپ تخلیه دستگاه که ممکن است نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد و فرسودگی دریچه های ورودی آب اشاره نمود.

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در کرج
تعمیر ماشین لباسشویی بوش در کرج

 ۴. استشمام بوی بد از داخل دستگاه

هنگامی که در داخل لگن ماشین لباسشویی باکتری ها و کپک ها رشد و گسترش یابند بوی نامطبوعی از دستگاه می‌شود.
به دلیل آنکه در داخل لگن ماشین لباسشویی رطوبت و نم زیادی وجود دارد محیط مناسبی برای رشد باکتری ها و کپک ها می باشد .
در صورتی که این قسمت به طور منظم نظافت شود ، این مشکل برطرف شده و یا وجود آمدن آن جلوگیری می شود.

۵. ماشین لباسشویی بوش قادر به آب گیری نیست.

در صورتی که لگن ماشین لباسشویی پر تر از حد مجاز شود ، دستگاه قابلیت آبگیری خود را از دست می دهد.
یکی دیگر از عوامل آبگیری نکردن ماشین های لباسشویی بوش ، خرابی شیر ورودی آب دستگاه می باشد.

۶. داغ شدن بیش از حد آب داخل دستگاه

این مشکل ممکن است به چند دلیل ایجاد شود که شامل عدم انتخاب برنامه مناسب برای شستشو ، اتصال درست شیر آب گرم و سرد در پشت دستگاه و خراب شدن سنسور یا المنت دمایی ماشین لباسشویی می باشند که نیاز به بررسی تخصصی داشته و برای رفع آن باید از افراد ماهر و متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

۷. دستگاه قادر به آبگیری نمی باشد.

در صورتی که شلنگ های ورودی ماشین لباسشویی بوش دچار تا خوردگی شوند و یا فیلتر شیر برقی دستگاه دچار انسداد شده باشد ، ماشین لباسشویی قادر به آبگیری نمی باشد.
عوامل دیگری که باعث ایجاد این مشکل می شوند شامل بسته بودن شیر آب ورودی دستگاه خراب شدن شیر برقی و یا کم بودن فشار آب می باشد.

۸. عدم چرخش لگن ماشین لباسشویی در حین عملکرد

علاوه بر اینکه این مشکل می‌تواند یکی از مسائل جدی در این دستگاه ها باشد ، همچنین می تواند به سادگی نیز رفع شود .
برای رفع این مشکل ابتدا باید بار دستگاه را بررسی نمایید و در صورتی که لباس های زیادی را داخل لگن گذاشته اید باید آنها را خارج و چرخه شستشو را دوباره تنظیم کنید ، زیرا ماشین های لباسشویی مدرن در صورتی که متحمل وزنی بیشتر از حد طبیعی خود شوند کار نکرده و نمی چرخند.
اما اگر بار دستگاه زیاد نباشد برای برطرف کردن این مشکل باید از یک تعمیرکار ماهر و متخصص کمک بگیرید .

۹. دستگاه برق داشته و چراغ و آن روشن می شود اما عملکردی ندارد.

در صورتی که موتور تایمر ماشین لباسشویی بوش خراب شود ، دستگاه پس از روشن شدن قابلیت عملکرد ندارد.
برای برطرف کردن این مشکل کافیست سیم موتور تایمر را از تایمر جدا نموده و آن را به صورت مستقیم به پریز برق متصل کنید . در صورت عدم کارکرد دستگاه ممکن است لازم به تعویض موتور باشد.
یکی دیگر از عواملی که باعث ایجاد این مشکل می شود ، خرابی چرخ دنده ها بوده و نمی توانند حرکت محور موتور را به تایمر انتقال دهند.

شهروندان کرجی در صورتی که دارای ماشین لباسشویی بوش هستند و دستگاه آنها با خرابی و مشکلاتی روبرو شده است ، می توانند برای تعمیر و عیب یابی سریع دستگاه خود با ماهان سرویس تماس گرفته تا این مرکز در کوتاه‌ترین زمان ممکن سرویسکاران خود را به محل شما اعزام کند.

ماهان سرویس : تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی با گارانتی

برای تعمیر انواع یخچال ، فریزر ، ساید بای ساید ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، مایکروفر و مایکروویو در منزل ، با ماهان سرویس تماس بگیرید . تعمیر در ماهان سرویس با گارانتی و نرخ اتحادیه انجام می شود.

برای درخواست تعمیرکار، تماس بگیرید (کلیک کنید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!