ماهان سرویس .

نمایندگی تعمیرات زیمنس در کرج فوری با گارانتی

تعمیرات زیمنس در کرج ، شامل تعمیر یخچال زیمنس در کرج ، تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس ،ت، تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس توسط ماهان سرویس انجام می شود.

ماهان سرویس مرکز تخصصی تعمیرات زیمنس در کرج با گارانتی

زیمنس یکی از بزرگترین شرکت های تولیدی در زمینه تولید لوازم برقی خانگی است که محصولات بسیار با کیفیتی همچون یخچال ، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی ، مایکروویو و غیره را تولید می‌کند. با توجه به پیشرفت های اخیر در زمینه تولید این گونه لوازم خانگی علاوه بر اینکه قطعات مختلف و جدیدی به این لوازم اضافه شده که باعث بالا رفتن کیفیت ساخت آن ها شده است ویژگی های مدرن و مختلفی نیز به آنها اضافه شده بنابراین، در صورتی که این دستگاه ها با خرابی هایی روبرو شده و نیاز به تعمیر داشته باشند باید از مراکزی برای تعمیر دستگاه کمک گرفت که دارای تکنسین هایی است که از این ویژگی ها و قطعات جدید اطلاعات کافی داشته و بتوانند مشکلات ایجاد شده در آنها را عیب یابی و برطرف کنند.

✵ تعمیر یخچال،ماشین لباسشویی ،ماشین ظرفشویی و مایکروفر زیمنس
✵ تعمیرات لوازم خانگی زیمنس در منزل

تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در کرج

✵ تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در منزل
✵ تعویض و تعمیر موتور لباسشویی زیمنس
✵ تعمیر و تعویض دیگ ماشین لباسشویی زیمنس
✵ تعمیر صدا و لرزش اضافی ماشین لباسشویی زیمنس
✵ تعمیر مشکلات آبگیری و نشتی ماشین لباسشویی زیمنس

تعمیر یخچال زیمنس در کرج

✵ تعمیر یخچال ، فریز و ساید بای ساید زیمنس در کرج
✵ تعمیر ساید بای ساید زیمنس در کرج
✵ تعویض و تعمیر موتور یخچال زیمنس در کرج
✵ تعمیر یخچال زیمنس در منزل

تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس در کرج

✵ تعمیرگاه مجهز ماشین ظرفشویی زیمنس در کرج
✵ تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس در محل
✵ تعمیر موتور ماشین ظرفشویی زیمنس در کرج

 

mahan karaj min

مرکز تخصصی تعمیرات زیمنس در کرج و حومه

. نمایندگی تعمیرات زیمنس در مهرشهر ، نمایندگی تعمیرات زیمنس در عظیمیه، نمایندگی تعمیرات زیمنس در جهانشهر
. نمایندگی تعمیرات زیمنس در باغستان ، نمایندگی تعمیرات زیمنس در شاهین ویلا ، نمایندگی تعمیرات زیمنس در گوهردشت
. نمایندگی تعمیرات زیمنس در دهقان ویلا  ،نمایندگی تعمیرات زیمنس در گلشهر ، نمایندگی تعمیرات زیمنس در حصارک
. نمایندگی تعمیرات زیمنس مهرویلا و…
. نمایندگی تعمیرات زیمنس در فردیس ، نمایندگی تعمیرات زیمنس در مارلیک ، هشتگرد و نظر آباد

تکنسین های ماهان سرویس، همه از بین افراد متخصصی انتخاب می شوند که به طور منظم در دوره های آموزشی شرکت نموده و علم خود را در زمینه تعمیر لوازم برقی جدید به روز نگه می ‌دارند . علاوه بر این ، نیروهای این مرکز از تجربه و تبحر کافی در تعمیر این لوازم برخوردار بوده و می‌توانند تنها با یک بررسی ساده مشکلات ایجاد شده در آنها را تشخیص داده و برطرف کنند.
اما رایج ترین خرابی ها در لوازم برقی خانگی زیمنس کدامند؟ در ادامه مقاله به بررسی این خرابی ها طبق نظر تکنسین های ماهان سرویس پرداخته شده است.

خرابی های رایج یخچال های زیمنس

✵ تفاوت دمای یخچال با مقدار تنظیم شده

کارشناسان و تکنسین های ماهان سرویس توصیه می کنند که در صورتی که متوجه شدید دمای یخچال زیمنس شما با مقدار تنظیم شده آن تفاوت زیادی دارد دستگاه را به مدت ۵ دقیقه از برق بکشید و سپس دوباره آن را به پریز برق متصل کنید اما اگر دمای یخچال خیلی بالا است بجای پنج دقیقه چند ساعت صبر کنید و سپس بررسی کنید که آیا دمای دستگاه به مقدار تنظیم شده نزدیک شده است یا خیر.
اگر مشکل برطرف نشد از یک تکنسین متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

✵ خیس بودن پایین محفظه یخچال زیمنس

معمولاً این مشکل به دلیل جمع شدن آب در مجرای فاضلاب دستگاه ایجاد می شود. در این صورت تمیز کردن این مجرا مشکل را برطرف می ‌کند.

✵ کار نکردن لامپ درون دستگاه

در صورت سوختن لامپ درون یخچال زیمنس این لامپ دیگر قادر به روشن شدن نیست و باید تعویض شود . برای تعویض لامپ باید ابتدا دوشاخه دستگاه را از پریز برق جدا کنید ، سپس باید پوشش لامپ را از پشت باز نموده و لامپ را تعویض کنید.

✵ دمای محفظه یخچال خیلی سرد است.

این مشکل ممکن است به خاطر چند دلیل ایجاد شود که شامل موارد زیر می باشند:
در صورتی که درب فریزر باز باشد دمای یخچال خیلی سرد می شود، در این صورت بستن درب محفظه فریزر مشکل را برطرف می ‌کند.
دمای یخچال خیلی پایین تنظیم شده است که با افزایش دما مشکل رفع می ‌شود.
گزینه انجماد فوق العاده روشن است و با خاموش کردن آن مشکل برطرف می ‌شود.

✵ با وجود روشن بودن نمایشگر دما و نور دستگاه خنک نمی ‌شود.

در صورت ایجاد چنین مشکلی دکمه زنگ هشدار دستگاه خود را به مدت ۱۰ ثانیه نگه دارید تا سیگنال تایید به صدا در آید . پس از مدت کوتاهی بررسی کنید که آیا دستگاه در حال خنک شدن است یا خیر؟ در صورتی که مشکل برطرف نشد با نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس تماس بگیرید.

✵ به گوش رسیدن صداهای غیر عادی از خط آب یخچال

در صورت ایجاد این مشکل ممکن است آب قطع شده یا خط آب دستگاه مسدود شده باشد. بنابراین باید منبع آب را بررسی کنید و در صورت انسداد و گرفتگی آن را برطرف کنید.

✵ یخساز دستگاه کار نمی کند.

در صورت عدم کارکرد یخساز یخچال زیمنس احتمال این وجود دارد که یخ ساز به منبع تغذیه متصل نباشد که در این صورت باید با نمایندگی یا مراکزی که خدمات پس از فروش یخچال زیمنس را ارائه می‌ دهند ، تماس بگیرید .
همچنین در صورتی که یخ ساز از منبع آب دریافت نکند نیز باعث عدم کارکرد یخساز آن می شود . بنابراین باید از متصل شدن درست منبع آب اطمینان حاصل کنید. یکی دیگر از مواردی که باعث عدم کارکرد یخساز یخچال زیمنس می شود بالا بودن دمای محفظه فریزر است که در این صورت باید این محفظه را بررسی و در صورت لزوم آن را پایین بیاورید.

خرابی های رایج ماشین لباسشویی زیمنس

ماشین های لباسشویی زیمنس به دلیل عملکرد بالایی که دارند می توانند باعث راحتی در شستشوی لباس ها و عملکرد بهینه در مصرف انرژی شوند. زیمنس ماشین های لباسشویی پیشرفته ای را ارائه می دهد که برای بهترین نتایج عملکرد نوآورانه ای را دارا می باشند.
مشکلات رایج این دستگاه ها شامل موارد زیر هستند:

✵ عدم چرخش لگن ماشین لباسشویی زیمنس

در صورتی که پس از روشن کردن ماشین لباسشویی زیمنس خود متوجه شدید که لگن دستگاه نمی چرخد دلایل متعددی مانند خرابی برد مدار، مسدود شدن فیلترها و پمپ تخلیه و… وجود دارد که می‌تواند باعث ایجاد این مشکل شوند . اما با توجه به اینکه این امر یک کار کاملا تخصصی است بنابراین توصیه می شود از یک تعمیرکار ماهر و متخصص برای برطرف کردن این مشکل کمک بگیرید.

✵ عدم تخلیه دستگاه

تخلیه نشدن ماشین لباسشویی زیمنس ممکن است به دلایل زیر ایجاد شود:
گیر کردن اجسام کوچک در پمپ تخلیه دستگاه
مسدود شدن شیلنگ ماشین لباسشویی
خراب شدن فیلتر پمپ تخلیه یا خود پمپ تخلیه
تکنسین های ماهان سرویس تبحر زیادی برای برطرف کردن این مشکل دارند . بنابراین در صورت مشاهده این مشکل در دستگاه خود بلافاصله با ماهان سرویس تماس بگیرید.

✵ قطع و وصل شدن برق دستگاه

در صورتی که برق ماشین لباسشویی زیمنس در حین چرخه شستشو قطع می شود ممکن است با مشکلات منبع تغذیه، سوکت، کلید یا فیوز روبرو باشد . در صورتی که درام دستگاه بیش از حد با البسه پر شده و یا نشتی آب از ماشین لباسشویی به بیرون وجود داشته باشد نیز این مشکل ایجاد می شود.
برخی دیگر از ایرادات شایع ماشین لباسشویی زیمنس شامل باز نشدن درب دستگاه، روشن نشدن دستگاه، استشمام بوی بد از ماشین لباسشویی و لرزش و سر و صدا داشتن دستگاه در حین عملکرد می باشد.

نمایندگی تعمیرات زیمنس در کرج
نمایندگی تعمیرات زیمنس در کرج

خرابی های رایج ماشین ظرفشویی زیمنس

داشتن ماشین ظرفشویی در خانه راحتی زیادی را به ارمغان آورده و علاوه بر صرفه جویی در مصرف آب باعث صرفه جویی در زمان نیز می شود ، زیرا با شستشوی ظروف، قابلمه ها، قاشق و چنگال ها توسط این دستگاه ها شما تایم بیشتری برای انجام کارهای خود خواهید داشت.
ماشین های ظرفشویی زیمنس با حداکثر ظرفیت خود کار نموده و پس از پایان چرخه شستشو ظروف را تمیز و خشک شده به شما تحویل می دهند . اما این دستگاه ها نیز می‌ توانند گاهی اوقات از برخی مشکلات رایج رنج برده و نیاز به تعمیر توسط مراکزی که خدمات حرفه‌ای این دستگاه ها را ارائه می دهند، داشته باشند.
رایج ترین خرابی های این دستگاه ها شامل موارد زیر هستند:
– تمیز نشدن ظروف پس از پایان چرخه شستشو
– روشن نشدن ماشین ظرفشویی
– پر نشدن ماشین ظرفشویی با آب یا عدم توقف آبگیری دستگاه
– دستگاه تخلیه نمی شود.
– ماشین ظرفشویی پس ز پایان چرخه شستشو ظروف را خشک نمی ‌کند.
در صورت مشاهده هر یک از ذکر شده در ماشین ظرفشویی زیمنس خود برای تعمیر این دستگاه می توانید با ماهان سرویس که نمایندگی تعمیرات زیمنس در کرج است تماس گرفته و از تکنسین های حرفه ای و کاربلد این مرکز کمک بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *