ماهان سرویس .

نمایندگی تعمیر یخچال AEG در کرج فوری با گارانتی

یخچال های آاگ AEG جایگاه پیشرو در این بخش از فناوری آلمان را به خود اختصاص داده اند . تعمیر یخچال آاگ در کرج توسط ماهان سرویس به دلیل قابلیت اطمینان و کاربردی بودن آنها به سادگی قابل انجام است، به طوری که تنها پس از چند ساعت، دستگاه دوباره کار خواهد کرد.
 آاگ یک برند جهانی برای نوآوری در نظر گرفته شده است ، زیرا انواع یخچال از دو درب ها گرفته تا سری های پیشرفته را تولید می کند. یخچال های آاگ در طول مدت گارانتی تقریباً هیچ نقصی پیدا نخواهند کرد و اغلب سال ها بدون نقص کار می کنند.

ماهان سرویس : مرکز تعمیر یخچال آاگ در کرج AEG

ماهان سرویس یکی از مراکز معتبر در زمینه تعمیر یخچال آاگ در کرج است که علاوه بر رضایت مشتریان و بررسی های عالی که در حین کار انجام می دهند راه حل های کامل و ایده آلی را برای تمام چیزهایی که مربوط به یخچال شما است را نیز ارائه می دهند.
تکنسین های این مرکز توانایی تشخیص تمام مشکلات به وجود آمده در دستگاه را دارا بوده صورت کاملاً حرفه ای آن را برطرف می کنند تا دستگاه در آینده دوباره دچار این مشکل نشود.
اعتماد مشتریان به ماهان سرویس از تخصص  کارکنان این مرکز، سرعت کار آنها در هنگام تعمیر و سرویس یخچال و همچنین خوش قول و منضبط بودن تعمیر و سرویس کاران این مرکز ناشی می شود.
قیمت های مناسب این مرکز در زمینه تعمیر و سرویس یخچال آاگ و تعویض قطعات در صورت نیاز، باعث می شود تا مشتریان علاوه بر هزینه در وقت خود صرفه جویی نموده و نیازی به گشتن برای پیدا کردن مرکز دیگر نداشته باشند.

تعمیر یخچال فریزر آاگ در کرج تعمیر ساید بای ساید آاگ در کرج
تعمیر یخچال آاگ در منزل تعمیر کمپرسور یخچال آاگ
تعمیر فن یخچال آاگ شارژ گاز یخچال آاگ
تعمیر المنت دیفرست – یخ زدایی یخچال آاگ تعویض فیلتر آب یخچال و ساید آاگ
تعمیر برد یخچال و فریزر آاگ تنظیم درب یخچال و ساید آاگ
تعویض ترموستات ، رله و اورلود آاگ تعویض سنسور دیفراست یخچال و فریزر آاگ

mahan karaj min

تعمیر تعمیر یخچال آاگ در کلیه مناطق استان البرز

. تعمیر یخچال آاگ در کرج در مهرشهر ، تعمیر یخچال آاگ در عظیمیه، تعمیر یخچال آاگ جهانشهر
. تعمیر یخچال آاگ در باغستان ، تعمیر یخچال آاگ شاهین ویلا ، تعمیر یخچال آاگ در گوهردشت 
. تعمیر یخچال آاگ در دهقان ویلا  ،تعمیر یخچال آاگ در گلشهر ، تعمیر یخچال آاگ در حصارک
. تعمیر یخچال آاگ مهرویلا و…
. تعمیر یخچال آاگ فردیس ، تعمیر یخچال آاگ در مارلیک ، هشتگرد و نظر آباد

در هنگام انتخاب و خرید یخچال فریزر جدید به چه نکاتی باید توجه کرد؟

طبق توصیه تکنسین های ماهان سرویس 6 نکته مهمی که در هنگام انتخاب یخچال فریزر جدید خود باید به آنها دقت کنید شامل موارد زیر می باشند:
– ظرفیت
ظرفیت در لیتر اندازه گیری می شود. توجه به ظرفیت یخچال-فریزر انتخابی از جمله موارد مهم در هنگام خرید است.
– قابلیت تازه نگه داشتن مواد غذایی
– مجهز بودن دستگاه به پخش آب و یخساز
– فراست فری
– کیفیت انرژی
– مدت دوام و طول عمر یخچال
به طور کلی یخچال ها دارای متوسط طول عمر ۱۴ تا ۱۷ سال هستند. فریزر ها می توانند به طور متوسط ۱۶ سال عمر کنند.

شایع ترین خرابی های یخچال شامل چیست؟

– عدم کارکرد دستگاه
– یخچال کار می کند اما توانایی خنک کردن را ندارد.
– کمپرسور یا موتور یخچال از کار افتاده است.
– دستگاه برفک زده است.
– درب یخچال به طور کامل بسته نمی شود.
– یخچال ال جی سر و صدای زیادی ایجاد میکند.
– آب از داخل دستگاه به بیرون نشت پیدا کرده است.
– محفظه ای که در پایین یخچال ال جی قرار دارد ، خنک نمی شود.
– یخچال روشن شده اما پس از چند ثانیه خاموش می شود.

علل اصلی خرابی یخچال چیست؟

یخچال یکی از لوازم خانگی پرمصرف است که به صورت ۲۴ ساعته و به طور مدام کار میکند . اما این دستگاه ها نیز گاهی اوقات با خرابیهای روبرو شده و نیاز به تعمیر و سرویس دارند . از آنجا که توجه به هشدارهایی که نشان از خراب شدن دستگاه می دهند مانع از ایجاد آسیب های دردسرساز و پر هزینه به این دستگاه ها می شود، بنابراین توصیه می شود با مشاهده کوچکترین خرابی در دستگاه با یک تعمیرکار ماهر متخصص تماس گرفته تا مشکلات دستگاه شما را برطرف کند .
بیشترین آسیب های ایجاد شده در یخچال های ال جی ناشی از موارد زیر است:

– افزایش ولتاژ دستگاه

هنگامی که ولتاژ ناشی از نوسان برق افزایش می یابد باعث هجوم جریان الکتریکی به داخل یخچال می شود . این عمل موج گرمای بیش از حدی تولید میکند که می تواند به چندین قسمت از یخچال آسیب برسانند. سه جز مهم که در اثر افزایش ولتاژ برق در یخچال آسیب می بینند شامل برد کنترل، کمپرسور و یخساز دستگاه می باشند.
در صورت آسیب برد کنترل و یخساز در یخچال های آاگ این قسمت ها قابل تعمیر بوده و تعمیرکاران ماهان سرویس می توانند دستگاه شما را به صورت اول بازگردانند .

نمایندگی تعمیر یخچال آاگ در کرج
نمایندگی تعمیر یخچال آاگ در کرج

– عدم نگهداری نامناسب از یخچال

یخچال های ال جی با نگهداری مناسب ۱۷ سال یا بیشتر دوام می آورند. با این حال در صورتی که از این دستگاه ها به خوبی نگهداری نشود طول عمر آنها می تواند بسیار کوتاه تر شود.

۳ خرابی رایج در یخچال های آاگ که در نتیجه سایش و پارگی ایجاد می شوند شامل خرابی قفل مکانیکی کمپرسور، خرابی موتور فن و کویل های کندانسور می باشند.
کمپرسور یخچال به عنوان قلب سیستم خنک کننده نظر گرفته میشود که بدون آن یخچال نمیتواند کار کند . مانند وسایل مکانیکی دیگر عملکرد کمپرسور با افزایش سن دستگاه کاهش می یابد و در نهایت ممکن است کمپرسور عملکرد خود را از دست داده و به صورت مکانیکی قفل شود. هنگامی این اتفاق می افتد کمپرسور هنگامی که شروع به کار می کند سروصدای زیادی تولید می کند و در اثر لمس بسیار داغ خواهد بود.
در صورتی که به دلیل پر شدن یخچال بیش از ظرفیت مجاز دستگاه یا کثیف بودن کویل ها کمپرسور دائماً روشن شود این قطعه خراب شده و از آنجا که تعویض آن هزینه زیادی دارد تعویض کردن یخچال مقرون به صرفه تر خواهد بود.
همچنین با افزایش سن یخچال یاتاقان های موتور فن دستگاه ممکن است لکه دار شده و از کارکرد موتور جلوگیری کنند که در این صورت فن یخچال باید تعویض شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *