ماهان سرویس .

تعمیر ماشین لباسشویی حایر در کرج فوری با گارانتی

در صورتی که ماشین لباسشویی شما هایر است و این دستگاه با مشکلات و خرابی هایی روبرو شده است ، یکی از بهترین و معتبرترین مراکز عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی حایر در کرج ، ماهان سرویس است.
ماشین لباسشویی هایر یک وسیله الکتریکی است که باعث تسهیل شستشوی لباس ها می شود .
این وسیله توسط یک موتور الکتریکی ، مخلوط آب و مواد شوینده باعث به حرکت در آمدن لباس ها و شستشوی تمیز آنها در لگن دستگاه می شود.
در صورتی که ماشین لباسشویی شما خراب شود متوجه می‌شوید که شستن لباس ها با دست بدون احتساب هدر رفتن آب ، وقت و زمان چقدر کاری خسته کننده و طاقت فرسایی است.

ماهان سرویس : مرکز تعمیر ماشین لباسشویی حایر در کرج

ماهان سرویس یکی از معتبرترین مراکز تعمیر ماشین لباسشویی حایر در کرج می باشد که دارای بیش از یک دهه سابقه کاری در زمینه ی تعمیر و عیب یابی لباسشویی دستگاه ها است.
این مرکز با بهره گیری از سرویسکاران ماهر و متخصص که به طور اختصاصی در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی هایر آموزش دیده و علم خود را با شرکت در دوره های آموزشی به روز نگه می دارند در کمترین زمان ممکن مشکلات دستگاه شما را برطرف می‌کنند.

تعمیر ماشین لباسشویی حایر در منزل تعمیر برد لباسشویی حایر
تعمیر موتور ماشین لباسشویی حایر تعمیر تایمر لباسشویی حایر
تعمیر (دیگ) درام ماشین لباسشویی حایر تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی حایر
تعمیر میکروسوئیچ درب لباسشویی حایر تعویض لاستیک دور درب لباسشویی حایر
تعمیر شیر برقی ماشین لباسشویی حایر تعمیر بلبرینگ – کاسه نمد – شفت و سه نظام
تعمیر سنسور و المنت ماشین لباسشویی حایر تعمیر پایه های کابین ماشین لباسشویی حایر
تعمیر کمک فنر ماشین لباسشویی حایر

mahan karaj min

مناطقی که تعمیرکاران ماهان سرویس اعزام می شوند:

تعمیر ماشین لباسشویی حایر در مهرشهر ، تعمیر ماشین لباسشویی حایر در عظیمیه، تعمیرکار ماشین لباسشویی حایر در باغستان ، تعمیرکار ماشین لباسشویی حایر در شاهین ویلا  ، تعمیرکار ماشین لباسشویی حایر در گوهردشت ، تعمیرکار ماشین لباسشویی حایر در دهقان ویلا ،تعمیرکار ماشین لباسشویی حایر در گلشهر ، تعمیرکار ماشین لباسشویی حایر در حصارک ، تعمیرکار ماشین لباسشویی حایر در مهرویلا و…
تعمیرکار ماشین لباسشویی حایر در فردیس ،تعمیرکار ماشین لباسشویی حایر در مارلیک ، تعمیرکار ماشین لباسشویی حایر در هشتگرد و نظرآباد

شایع ترین مشکلات و خرابی های ماشین لباسشویی حایر

1. عدم روشن شدن دستگاه پس از چرخش ولوم تایمر

دلایل زیادی برای ایجاد این مشکل وجود دارد که شامل موارد زیر می باشند :
– در صورتی که پریز فاقد برق باشد و یا مشکلاتی در دوشاخه و کابل دستگاه وجود داشته باشد ممکن است باعث عدم روشن شدن دستگاه پس از چرخش ولوم تایمر شوند.
برای برطرف کردن این مشکل باید زمانی که دو شاخه دستگاه به پریز متصل است ، توسط ولت متر رسیدن برق به دستگاه را کنترل کنید .
در صورتی که دارای برق است باید دو شاخه دستگاه را باز نموده و آن را بررسی کنید اگر دوشاخه بدون مشکل باشد به احتمال زیاد کابل رابط باید تعویض شود.

– از جمله دلایل دیگری که ممکن است روشن نشدن دستگاه پس از چرخش ولوم تایمر شود می توان به عدم جریان برق از ترمینال به کلید اصلی اشاره نمود.
برای برطرف کردن این مشکل نیز باید توسط اهم متر و پس از کشیدن دوشاخه از برق ارتباط سیم ها را بررسی کنید ، زیرا ممکن است به علت قطع شدن سیم ها ماشین لباسشویی روشن نشود.

– خراب بودن کلید
شناسایی کنتاکت های کلید با استفاده از تایمر دستگاه برای عیب یابی این مشکل توصیه می شود.
قطب های کلید را با استفاده از اهم متر بررسی کنید و در صورت خراب بودن آنها باید کنتاکت های تایمر را باز نموده و آنها را عیب یابی کنید و سپس دستگاه را حالت اولیه برگردانید.
از جمله دلایل دیگر ایجاد این مشکل قطعی یا خراب شدن رابط میکروسوئیچ ها و خراب بودن هیدرواستاتیک می باشد‌ .

۲. عدم آب گیری ماشین لباسشویی

دلایل زیادی برای عدم آبگیری کردن ماشین لباسشویی وجود دارد که شامل باز بودن درب دستگاه ، خراب بودن میکروسوئیچ یا هیدرواستات ، قطع شدن سیم های رابط بین میکروسوئیچ ، هیدروستات ، شیر و کلیدهای تایمر ، معیوب بودن برد مکانیکی دستگاه ، پمپ و هیدرواستات و خرابی شیر ورودی آب می باشد.
برای بررسی علت ایجاد این مشکل توصیه می‌شود از تعمیرکاران ماهر و متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

۳. آبگیری کردن دستگاه خاموش پس از باز شدن شیر آب

در صورتی که شیر برقی خراب باشد یا تایمر دستگاه مشکل داشته باشد ممکن است این مشکل بروز پیدا کند برای برطرف کردن این مشکل باید دستگاه را از شیر جدا نموده و در صورتی که شیر خراب است آن را تعویض کنید.

4. آبگیری کردن دائم ماشین لباسشویی

در صورتی که شیر ورودی آب خراب باشد دستگاه به صورت مداوم در مدت آبگیری ، پر آب می شود . بگونه ای که پر شدن لگن دستگاه از آب از شیشه درب مشخص است و عمل آبگیری حتی در صورتی که دستگاه قطع شود نیز ادامه می‌یابد.
در صورتی که پس از قطع برق دستگاه عملیات آبگیری متوقف می شود ممکن است این اشکال به دلیل خراب بودن تایمر دستگاه ، سوئیچ فشار یا کم فشار بودن آب در شیلنگ ورودی باشد.
برای رفع این مشکل از یک فرد متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی هایر در کرج
تعمیر ماشین لباسشویی هایر در کرج

۵. نشت آب از ماشین لباسشویی

در صورتی که از دستگاه شما در حین کار آب به بیرون نشت پیدا می کند ممکن است این مشکل به دلایل مختلفی ایجاد شود.
برای بررسی این مشکل ابتدا باید درپوش ، پنل پشت و درپوش فوقانی ماشین لباسشویی را جدا کرده و دستگاه را به برق وصل کنید تا بتوانید محل نشتی آب را در حین کارکرد دستگاه شناسایی کنید .
در صورتی که متوجه شدید آب از یکی از رابط های لاستیکی نشتی پیدا کرده است باید آن را تعویض کنید.
دلایل دیگری که ممکن است باعث نشت آب شود ترکیدگی واترپمپ و جای مخصوص پودر و غیره می باشد که باید تعویض شوند.

۶. کار نکردن موتور شستشو پس از آبگیری

این مشکل ممکن است به علت های مختلف ایجاد شود که شامل موارد زیر می باشند :

– خرد شدن یاتاقان یا بلبرینگ
در این صورت ممکن است درام دستگاه در وضعیت گیرپاژ قرار گرفته باشد .
برای برطرف کردن این مشکل ابتدا باید دستگاه را جدا نمود و بررسی کنید که آیا درام یا پولی به صورت دستی قابل چرخش می باشند یا خیر.
گاهی اوقات رسوبات داخل چلیک می تواند سبب حرکت نکردن درام دستگاه شوند . در این صورت باید از چلیک رسوب زدایی شود .
در صورتی که بلبرینگ ها را تعویض کرده‌اید لازم است کاسه نمدی های مربوطه را نیز عوض کنید.

– معیوب بودن خازن راه انداز
هنگامی که از موتور صدای خاصی پس از آبگیری شنیده می شود اما موتور قدرت و قابلیت حرکت را ندارد ، برای به گردش درآوردن موتور باید پولی را بچرخانید .
اگر خازن مقایسه علت ایجاد این مشکل باشد باید آن را تعویض کنید و همچنین اگر سیم های رابط خازن مشکل دارند باید ایراد آنها را برطرف کنید.

– معیوب بودن موتور دستگاه
در صورتی که عیب از موتور دستگاه می باشد برای برطرف کردن مشکل لازم است توسط یک اهم متر دیجیتالی رابط موتور را که جدا کرده اید ، بررسی نموده و سیم های دور کند را جدا کنید .
سپس با استفاده از خازن راه انداز ، مستقل از سیم بندی مدار ، یک مدار دیگر راه اندازی کنید.
در صورتی که دور کند با برقراری برق به راه افتاد نشان دهنده سالم بودن موتور و خرابی سیم های رابط می باشد ، اما در صورتی که موتور کار نکرد باید برطرف کردن مشکل را به تعمیرکاران ماهر و مجرب در این زمینه بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *