ماهان سرویس .

تعمیر فوری ماشین لباسشویی در مارلیک با گارانتی

یکی از خدمات ماهان سرویس تعمیر ماشین لباسشویی در مارلیک است که باعث شده شهروندان ساکن در مارلیک خیالشان بابت تعمیر دستگاه خود راحت باشد و هنگام خرابی ماشین لباسشویی مطمئن باشند که دستگاهشان در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیر می ‌شود.
ماشین لباسشویی یکی از لوازم است که با صرفه جویی در وقت باعث تغییر زندگی شده است .این دستگاه در مدت زمان کوتاه و با برنامه های خاص قادر است هر نوع لباس با هر جنس پارچه ای را در مواد و رنگ های مختلف شستشو دهد . به عنوان مثال ، با برنامه هایی که به تقلید از شستشوی دستی و با کمک برخی از محصولات و شوینده ها که رنگ لباس را پخش نمی کنند شستن لباس و ملحفه ها را آسان تر نموده است.

ماهان سرویس مرکز تعمیر ماشین لباسشویی در مارلیک

با توجه به اینکه همه نیروهای ماهان سرویس از بین تکنسین های کاربلد و حرفه ای انتخاب می شوند که دانش و تجربه لازم در خصوص عیب یابی و تعمیر انواع ماشین لباسشویی در برندها و مدل های مختلف را دارند بنابراین می‌ت وانید دستگاه خود را برای تعمیر با خیال راحت به این مرکز بسپارید.

تعمیر ماشین لباسشویی الجی
تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ
تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما
تعمیر ماشین لباسشویی بوش
تعمیر ماشین لباسشویی AEG
تعمیر ماشین لباسشویی دوو
تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا
تعمیر ماشین لباسشویی حایر
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود
تعمیر ماشین لباسشویی آبسال
تعمیر ماشین لباسشویی ارج
تعمیر ماشین لباسشویی بکو
تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ
تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس
تعمیر ماشین لباسشویی کندی
تعمیر ماشین لباسشویی تکنو
تعمیر ماشین لباسشویی مجیک
تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی
تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات
تعمیر ماشین لباسشویی الگانس
تعمیر ماشین لباسشویی مدیا
تعمیر ماشین لباسشویی امرسان
تعمیر ماشین لباسشویی گوسونیک
تعمیر ماشین لباسشویی وستینگهاوس
تعمیر انواع ماشین های لباسشویی ایرانی و خارجی

mahan karaj min

قطعات ماشین لباسشویی شامل چیست؟

درام ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی از یک درام تشکیل شده است که لباس ها درون آن قرار گرفته و می چرخند . این قطعه دارای مجراهای خاصی است که آب از طریق آن ها به دستگاه وارد شده و پس از تغییرات مختلف دما با مواد شوینده مخلوط و لباس ها شستشو می شوند.

موتور الکتریکی

موتور الکتریکی ماشین لباسشویی قطعه ای است که در پایین دستگاه و در قسمت عقب آن قرار می گیرد . این موتور، انرژی الکتریکی را از طریق ورودی جریانی که توسط دو شاخه برق وارد می ‌شود و توسط ریز پردازنده ها کنترل می گردد ، دریافت می کند.

ریزپردازنده

ریزپردازنده قطعه ای است که شامل تمام اطلاعات برنامه ریزی شده برای کنترل عملکرد و عملیات شستشوی مختلف است . این قطعه معمولاً در قسمت بالایی سمت راست بدنه دستگاه قرار دارد و از آن یک خط کنترل می آید که از پایین به خط برق سوئیچ و موتور می پیوندد و سرعت را کنترل می‌کند.

ضربه گیر

فنر هایی هستند که وزن سطل ماشین لباسشویی و درام را تحمل می کنند و باعث کاهش صدا و حرکت یا تکان خوردن ماشین لباسشویی می شوند.

ورودی های آب

لوله های آب سرد و گرم هستند که به مخزنی منتهی می‌شوند که در آن مقاومتی وجود دارد که توسط ریزپردازنده ها کنترل می شود و آب را تا دمای مورد نظر می رساند.

فیلتر تخلیه

فیلترهای تخلیه در لوله تخلیه قرار داشته و وظیفه نگه داشتن اجسامی که می توانند مجاری را مسدود کنند برعهده دارند . این فیلتر ها معمولاً قابل جابجایی هستند.

مخزن مواد شوینده

این مخزن معمولاً در قسمت سمت چپ بالای ماشین لباسشویی قرار داشته و دارای چندین محفظه برای انواع شوینده ها، نرم کننده ها و غیره می باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی در مارلیک
تعمیر ماشین لباسشویی در مارلیک

خرابی های رایج ماشین لباسشویی شامل چیست؟

درست است که ماشین های لباسشویی در برندها و مدل های مختلفی تولید می شوند اما در همه آنها برخی از خرابی ها رایج بوده و شامل موارد زیر می باشند:
– روشن نشدن ماشین لباسشویی
– تمیز نشدن لباس ها پس از پایان یافتن چرخه شستشو ، تمام نشدن چرخه شستشو و شروع نشدن چرخه بعدی
– تخلیه نشدن آب از دستگاه
– گرم نشدن آب در چرخه شستشو
– نشتی یافتن آب از داخل ماشین لباسشویی به بیرون
– سرو صدای بیش از حد ماشین لباسشویی و نچرخیدن درام آن و لرزش و سر و صدای زیاد دستگاه در حین چرخه شستشو
– بسته نشدن درب دستگاه یا عدم باز شدن درب پس از پایان چرخه شستشو
– استشمام بوی بد از داخل ماشین لباسشویی
– خشک نشدن لباس ها پس از پایان یافتن چرخه شستشو
– روشن نشدن ماشین لباسشویی
– خاموش نشدن دستگاه
صورت مشاهده هر یک از خرابی و مشکلات ذکر شده برای تعمیر ماشین لباسشویی در مارلیک می‌توانید با ماهان سرویس تماس بگیرید . از آنجایی که ماهان سرویس تکنسین های خود را از بین افراد ماهر و متخصصی که در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی مهارت و تجربه کافی را دارا می باشند، انتخاب می کند می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن مشکلات ایجاد شده در دستگاه شما را برطرف کند.
mahan karaj min

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *