ماهان سرویس .

تعمیر ماشین لباسشویی در مارلیک با کمترین قیمت

یکی از خدمات ماهان سرویس تعمیر ماشین لباسشویی در مارلیک است که باعث شده شهروندان ساکن در مارلیک خیالشان بابت تعمیر دستگاه خود راحت باشد و هنگام خرابی ماشین لباسشویی مطمئن باشند که دستگاهشان در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیر می ‌شود.

ماهان سرویس مرکز تعمیر ماشین لباسشویی در مارلیک

با توجه به اینکه همه نیروهای ماهان سرویس از بین تکنسین های کاربلد و حرفه ای انتخاب می شوند که دانش و تجربه لازم در خصوص عیب یابی و تعمیر انواع ماشین لباسشویی در برندها و مدل های مختلف را دارند بنابراین می‌ت وانید دستگاه خود را برای تعمیر با خیال راحت به این مرکز بسپارید.

 تعمیر ماشین لباسشویی در منزل  تعویض و تعمیر موتور لباسشویی
 تعمیر و تعویض درام (دیگ ) ماشین لباسشویی  تعمیر صدا و لرزش اضافی ماشین لباسشویی
 تعمیر برد ماشین لباسشویی  تعمیر مشکلات آبگیری و نشتی ماشین لباسشویی
 تعمیر تایمر لباسشویی  تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی
 تعمیر میکروسوئیچ درب لباسشویی  تعویض لاستیک دور درب لباسشویی
 تعمیر بلبرینگ – کاسه نمد – شفت و سه نظام لباسشویی  تعمیر شیر برقی ماشین لباسشویی
 تعمیر سنسور و المنت ماشین لباسشویی  تعمیر کمک فنر ماشین لباسشویی
 تعمیر لباسشویی با کمترین قیمت و گارانتی

mahan karaj call

تعمیر انواع ماشبن لباسشویی 

لباسشویی ال جی ، لباسشویی سامسونگ ، لباسشویی بوش ، لباسشویی پاکشوما ، لباسشویی اسنوا ، لباسشویی ایکس ویژن ، لباسشویی دوو ، لباسشویی جی پلاس ، لباسشویی کندی ، لباسشویی تی سی ال ، لباسشویی کنوود، لباسشویی زیرووات ، لباسشویی زانوسی – لباسشویی پارس خزر ، لباسشویی کرال ، لباسشویی امرسان ، لباسشویی میدیا ، لباسشویی ریتون ، لباسشویی هیمالیا ، لباسشویی مجیک ، لباسشویی هیوندای ، لباسشویی هاردستون ، لباسشویی کروپ ، لباسشویی ایندزیت ، لباسشویی جنرال آدمیرال ، لباسشویی ویرپول ، لباسشویی سپهر الکتریک ، لباسشویی آ ا گ ، لباسشویی آبسال ، لباسشویی هایر ، لباسشویی کلور ، لباسشویی هایسنس ، لباسشویی آریستون ، لباسشویی بست ، لباسشویی مجیک شف ، لباسشویی تکنوهاوس ، لباسشویی لایف ، لباسشویی الگانس ، لباسشویی دونار ، لباسشویی آر تی سی ، لباسشویی بنس ، لباسشویی سام ، لباسشویی وست پوینت ، لباسشویی جنرال هاوس ، لباسشویی اکسنت ، لباسشویی یونیوا ، لباسشویی لئوکو ،آوکس ، بیشل و …

ماشین لباسشویی یکی از لوازم است که با صرفه جویی در وقت باعث تغییر زندگی شده است .این دستگاه در مدت زمان کوتاه و با برنامه های خاص قادر است هر نوع لباس با هر جنس پارچه ای را در مواد و رنگ های مختلف شستشو دهد . به عنوان مثال ، با برنامه هایی که به تقلید از شستشوی دستی و با کمک برخی از محصولات و شوینده ها که رنگ لباس را پخش نمی کنند شستن لباس و ملحفه ها را آسان تر نموده است.

قطعات ماشین لباسشویی شامل چیست؟

درام ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی از یک درام تشکیل شده است که لباس ها درون آن قرار گرفته و می چرخند . این قطعه دارای مجراهای خاصی است که آب از طریق آن ها به دستگاه وارد شده و پس از تغییرات مختلف دما با مواد شوینده مخلوط و لباس ها شستشو می شوند.

موتور الکتریکی

موتور الکتریکی ماشین لباسشویی قطعه ای است که در پایین دستگاه و در قسمت عقب آن قرار می گیرد . این موتور، انرژی الکتریکی را از طریق ورودی جریانی که توسط دو شاخه برق وارد می ‌شود و توسط ریز پردازنده ها کنترل می گردد ، دریافت می کند.

ریزپردازنده

ریزپردازنده قطعه ای است که شامل تمام اطلاعات برنامه ریزی شده برای کنترل عملکرد و عملیات شستشوی مختلف است . این قطعه معمولاً در قسمت بالایی سمت راست بدنه دستگاه قرار دارد و از آن یک خط کنترل می آید که از پایین به خط برق سوئیچ و موتور می پیوندد و سرعت را کنترل می‌کند.

ضربه گیر

فنر هایی هستند که وزن سطل ماشین لباسشویی و درام را تحمل می کنند و باعث کاهش صدا و حرکت یا تکان خوردن ماشین لباسشویی می شوند.

ورودی های آب

لوله های آب سرد و گرم هستند که به مخزنی منتهی می‌شوند که در آن مقاومتی وجود دارد که توسط ریزپردازنده ها کنترل می شود و آب را تا دمای مورد نظر می رساند.

فیلتر تخلیه

فیلترهای تخلیه در لوله تخلیه قرار داشته و وظیفه نگه داشتن اجسامی که می توانند مجاری را مسدود کنند برعهده دارند . این فیلتر ها معمولاً قابل جابجایی هستند.

مخزن مواد شوینده

این مخزن معمولاً در قسمت سمت چپ بالای ماشین لباسشویی قرار داشته و دارای چندین محفظه برای انواع شوینده ها، نرم کننده ها و غیره می باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی در مارلیک
تعمیر ماشین لباسشویی در مارلیک

خرابی های رایج ماشین لباسشویی شامل چیست؟

درست است که ماشین های لباسشویی در برندها و مدل های مختلفی تولید می شوند اما در همه آنها برخی از خرابی ها رایج بوده و شامل موارد زیر می باشند:
– روشن نشدن ماشین لباسشویی
– تمیز نشدن لباس ها پس از پایان یافتن چرخه شستشو ، تمام نشدن چرخه شستشو و شروع نشدن چرخه بعدی
– تخلیه نشدن آب از دستگاه
– گرم نشدن آب در چرخه شستشو
– نشتی یافتن آب از داخل ماشین لباسشویی به بیرون
– سرو صدای بیش از حد ماشین لباسشویی و نچرخیدن درام آن و لرزش و سر و صدای زیاد دستگاه در حین چرخه شستشو
– بسته نشدن درب دستگاه یا عدم باز شدن درب پس از پایان چرخه شستشو
– استشمام بوی بد از داخل ماشین لباسشویی
– خشک نشدن لباس ها پس از پایان یافتن چرخه شستشو
– روشن نشدن ماشین لباسشویی
– خاموش نشدن دستگاه
صورت مشاهده هر یک از خرابی و مشکلات ذکر شده برای تعمیر ماشین لباسشویی در مارلیک می‌توانید با ماهان سرویس تماس بگیرید . از آنجایی که ماهان سرویس تکنسین های خود را از بین افراد ماهر و متخصصی که در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی مهارت و تجربه کافی را دارا می باشند، انتخاب می کند می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن مشکلات ایجاد شده در دستگاه شما را برطرف کند.

برای تعمیر ماشین لباسشویی در مارلیک و درخواست تعمیرکار در محل ، با ماهان سرویس تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *