ماهان سرویس .

تعمیر ماشین لباسشویی الگانس در کرج

 تعمیر ماشین لباسشویی الگانس در کرج از خدمات ماهان سرویس است.
ماشین لباسشویی دستگاهی است که باعث شستشوی موثر لباس ها می شود . این دستگاه با ‏به گردش در آوردن لباس ها درون آب گرم و مواد شوینده باعث شستشوی تمیز آنها می شوند.
ماشین لباسشویی همانند سایر دستگاه‌های برقی ممکن است با مشکلات و خرابی هایی روبه‌رو شود . برخی از این مشکلات ممکن است توسط خود شما قابل رفع باشند اما برخی دیگر نیاز به حضور تعمیرکاران ماهر و متخصص دارند .

معرفی مرکز معتبر تعمیر ماشین لباسشویی موریس در کرج

در صورتی که ماشین لباسشویی شما با مشکلاتی روبه‌رو شده است برای بررسی تخصصی دستگاه و رفع ایرادات آن در کمترین زمان ممکن می توانید با ماهان سرویس تماس بگیرید.
این مرکز با همکاری با نیروهای ماهر مجرب و متخصص و آموزش دیده مشکلات دستگاه شما را در کوتاهترین زمان ممکن عیب یابی و برطرف می کند.

ماهان سرویس : مرکز تعمیر لوازم خانگی در استان البرز
ماهان سرویس : مرکز تعمیر لوازم خانگی در استان البرز

مناطقی که تعمیرکاران ماهان سرویس اعزام می شوند:

تعمیر ماشین لباسشویی الگانس در کرج ، تعمیر ماشین لباسشویی الگانس در مهرشهر ، تعمیر ماشین لباسشویی الگانس در عظیمیه، تعمیرکار ماشین لباسشویی الگانس در باغستان ، تعمیرکار ماشین لباسشویی الگانس در شاهین ویلا  ، تعمیرکار ماشین لباسشویی الگانس در گوهردشت ، تعمیرکار ماشین لباسشویی الگانس در دهقان ویلا ،تعمیرکار ماشین لباسشویی الگانس در گلشهر ، تعمیرکار ماشین لباسشویی الگانس در حصارک ، تعمیرکار ماشین لباسشویی الگانس در مهرویلا و…
تعمیرکار ماشین لباسشویی الگانس در فردیس ،تعمیرکار ماشین لباسشویی الگانس در مارلیک ، تعمیرکار ماشین لباسشویی الگانس در هشتگرد و نظرآباد

خرابی های رایج ماشین لباسشویی موریس

۱. تخلیه نشدن آب داخل لگن ماشین لباسشویی

دلایل زیادی برای تخلیه نشدن آب داخل لگن ماشین لباسشویی وجود دارد که شامل موارد زیر می باشند:

– انسداد شیلنگ تخلیه
از جمله مواردی که باعث عدم تخلیه آب لگن ماشین لباسشویی می شود انسداد و گرفتگی در شلنگ تخلیه است . برای برطرف کردن این مشکل کافیست شلنگ را از جای خود جدا نموده و با استفاده از آب فشار قوی بررسی کنید که گرفتگی وجود دارد یا خیر.

– گرفتگی پمپ تخلیه دستگاه
در صورتی که پمپ تخلیه دستگاه مسدود شده باشد مانع از تخلیه لگن ماشین لباسشویی می شود . برای بررسی اینکه آیا پمپ تخلیه مسدود شده است یا خیر باید پس از تخلیه مخزن شلنگ های آن را جدا نموده و برای آنکه بتوانید خوب داخل آن را ببینید ورودی پمپ را از دستگاه جدا کنید و آنها را از نظر انسداد بررسی کنید.
در صورتی که اشکالی در پمپ وجود داشته باشد باعث قفل شدن یا گیر کردن پمپ می‌شود .

– یکی دیگر از مواردی که شدن مانع از تخلیه لگن ماشین لباسشویی می شود گیر کردن اشیایی مانند سکه ، جوراب و غیره مابین سبد و مخزن یا پمپ می باشد‌.
برای بررسی این مشکل باید با باز کردن محفظه محل انسداد را پیدا کنید.

– در صورتی که در ماشین لباسشویی از مقدار زیادی ماده شوینده برای شستشو استفاده کنید کف زیادی تولید شده و تخلیه لگن به طور کامل انجام نخواهد گرفت.

۲. عدم پخش شدن مواد شوینده

در صورتی که مواد شوینده ریخته شده درجای مخصوص به صورت خودکار پخش نمی شوند توسط آب گرم و سرکه سفید جاپودری دستگاه را تمیز کنید ، به طوری که سرکه را داخل جاپودری ریخته و ماشین لباسشویی را با تنظیمات شستشوی معمولی روشن کنید .
با این کار رسوب و انسدادها از بین رفته و باعث برطرف شدن مشکل می شود .
عدم استفاده از مواد شوینده مناسب نیز باعث عدم پخش شدن مواد شوینده به صورت خودکار می شوند .
با مطالعه دفترچه راهنمای دستگاه خود بهترین ماده شوینده را انتخاب کنید .

۳. تکان خوردن و حرکت کردن ماشین لباسشویی

تکان خوردن و حرکت کردن ماشین لباسشویی به دلیل ۳ مشکل می‌تواند ایجاد شود که در ادامه به بررسی آنها پرداخته ایم :
– در صورتی که دستگاه در یک سطح مسطح و صاف قرار نگرفته و تراز نباشد هنگامی که مشغول به کار است دچار لرزش می‌شود و این لرزش ها هنگامی که دستگاه بر روی خشک کن قرار دارد بیشتر می شود .
برای برطرف کردن این مشکل می توانید دستگاه خود را توسط سنگ یا تخته های چوبی تراز کنید.
– پایه های جلویی ماشین لباسشویی تراز کردن دستگاه را بر عهده دارد . در صورتی که که بتوانید هر یک از این پایه ها را در ارتفاع مناسب قرار داده و آن ها را توسط قفل هایی که دارند محکم کنید دستگاه تکان خورده و هیچ گونه لرزشی نخواهد داشت.
– یکی دیگر از مواردی که باعث لرزش ماشین لباسشویی می‌شود ، تراز نبودن بار دستگاه می باشد هنگامی که لباس های زیادی در ماشین لباسشویی قرار می دهید به دلیل زیاد شدن بار، تعادل دستگاه از بین می رود ، بنابراین کافیست ماشین لباسشویی خود را با بار مناسب روشن کنید.

۴. عدم آبگیری کردن دستگاه

در صورتی که لوله کشی با مشکلاتی روبرو شده و آب از شیر متصل به ماشین لباسشویی خارج نشود می تواند باعث عدم آبگیری ماشین‌لباسشویی شود . برای حل این مشکل لازم است از یک تعمیرکار ماهر کمک بگیرید اما اگر مشکل از آب نبود فیلتر ورودی شیر الکتریکی را نظر کثیفی و انسداد بررسی کنید.

۵. گرم نشدن آب داخل مخزن

ترموستات و المنت دو قطعه در ماشین لباسشویی می باشند که وظیفه گرم کردن آب را برعهده دارند . در صورت خرابی آنها باید این قطعات تعویض شوند.

۶. عدم تخلیه آب کثیف از داخل مخزن

در صورتی که فیلتر پمپ آب در ماشین لباسشویی کثیف شده و یا مسدود شده باشد می تواند مانع از تخلیه آب کثیف از داخل مخزن شود.
دلیل دیگر عدم تخلیه آب کثیف از داخل مخزن خراب شدن پلاتین تایمر پمپ ، گیرپاژ کردن پمپ آب و یا خم شدن شلنگ خروجی می باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی الگانس در کرج
تعمیر ماشین لباسشویی الگانس در کرج

۷. از کار افتادن موتور پس از آبگیری

در صورتی که رله اورلود ماشین لباسشویی خراب شده باشد ، موتور دستگاه به حالت نیم سوز در آمده باشد ، بار دستگاه بیش از حد باشد و یا تسمه خم شده باشد ، موتور ماشین لباسشویی پس از آبگیری از کار می‌افتد.
برای رفع کردن این مشکل لازم است موارد نام برده شده را بررسی نموده و در صورت خرابی قطعات آنها را تعویض کنید . توصیه می‌شود برای انجام این کار از تعمیرکاران متخصص کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *