ماهان سرویس .

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در کرج با گارانتی

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در کرج توسط ماهان سرویس به آسانی قابل انجام است.

ماهان سرویس تعمیرکار با تجربه در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در کرج است که طی سال ها فعالیت خود با همکاری با نیروهای ماهر، متخصص و مجربی که در زمینه تعمیر انواع مدل های ماشین لباسشویی در برندهای مختلف به صورت تخصصی عمل می کنند، توانسته است اعتماد مشتریان را به خود جلب نماید. برای تعمیر ماشین لباسشویی آبسال تنها یک تماس با این مرکز کافیست تابلا فاصله نیروهای خود را به محل مورد نظر شما اعزام کند.

 مرکز تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در کرج

تعمیر ماشین لباسشویی در منزل تعویض و تعمیر موتور لباسشویی
تعمیر و تعویض درام (دیگ ) ماشین لباسشویی تعمیر صدا و لرزش اضافی 
تعمیر برد ماشین لباسشویی تعمیر مشکلات آبگیری و نشتی 
تعمیر تایمر لباسشویی تعمیر پمپ تخلیه 
تعمیر میکروسوئیچ درب لباسشویی تعویض لاستیک دور درب لباسشویی
تعمیر بلبرینگ – کاسه نمد – شفت و سه نظام  تعمیر شیر برقی
تعمیر سنسور و المنت  تعمیر کمک فنر 

mahan karaj call

تعمیر لباسشویی آبسال در منزل در تمام مناطق کرج انجام می شود 

تعمیر ماشین لباسشویی الگانس در کرج ،  مهرشهر ، عظیمیه، باغستان ، شاهین ویلا  ،گوهردشت ،  دهقان ویلا ، گلشهر ، حصارک ،  مهرویلا و…
 فردیس ،مارلیک  و …

زمانی ماشین لباسشویی به عنوان یک کالای لوکس شناخته میشد، اما امروزه این دستگاه ها به عنوان یکی از کالاهای شناخته شده و ضروری در هر خانه محسوب می شوند که برای شستن لباس ها، حوله ،ملحفه، پرده و غیره استفاده می شوند.
مطمئنا تا به حال دستگاه شما با مشکلاتی روبرو شده که شما را مجبور به تماس با تعمیر کار کرده است، زیرا خراب شدن ماشین لباس شویی یک تراژدی برای افراد محسوب می شود.
مجموعه عظیمی از انواع ماشین لباسشویی با برند ها و مدل های مختلف در بازار وجود دارد.
شرکت آبسال یکی از تولید کننده های لوازم خانگی بزرگ در ایران است که در زمینه تولید ماشین های لباسشویی نیز فعالیت داشته و یکی از برندهای مطرح و پرطرفدار محسوب می شود.
این شرکت در سال ۱۳۳۵ تاسیس گردیده و در طی این سال ها توانسته است به عنوان یکی از برندهای برتر ایران شناخته شود.

اجزای اصلی ماشین لباسشویی شامل چیست؟

با وجود تنوع در ماشینهای لباسشویی هر یک از آنها از چند جزء اصلی تشکیل شده اند که شامل پمپ، دریچه ورودی، دکمه برای انتخاب برنامه، شلنگ پرکن، دریچه آب، مخزن، پخش کننده مواد شوینده، تنظیم کننده سطح آب، لگن ماشین لباسشویی، تسمه محرک، شیلنگ تخلیه، مهر و موم درب دستگاه و جمع کننده آب می باشد.

نحوه عملکرد ماشین لباسشویی

همه دستگاههای ماشین لباسشویی بر اساس یک اصل کار می کنند، تفاوت آنها فقط در برنامه های دستگاه می باشد. عملکرد ماشین لباسشویی آبسال شامل موارد زیر است:
– پس از روشن کردن دستگاه ابتدا شیر ورودی باز می شود و آب از طریق آن وارد لگن ماشین لباسشویی می گردد.
– پس از رسیدنمقدار آب به نقطه مورد نظر توسط تنظیم کننده سطح آب، شیر دستگاه بسته میشود.
– گرمایش آب شروع می شود ، در این هنگام برای دستگاه های فاقد سنسور دما ، یک تایمر فعال می شود که باعث خاموش شدن قسمت گرم کننده آب می گردد.
– همزمان با گرم شدن آب، موتور ماشین لباسشویی شروع به کار می کند. کار موتور با سرعت کامل انجام نمی شود، بلکه باعث به حرکت در آمدن لگن در جهت های مختلف در فواصل زمانی کوتاه می شود.
– آب کثیف از طریق دریچه تخلیه خالی شده و با آب تمیز جایگزین می گردد.
– در پایان شستشو، موتور دستگاه خاموش شده و آب درون دستگاه به طور کل تخلیه می شود.
– در آخرین مرحله شستشو، لگن دستگاه با سرعت زیاد چرخیده و باعث می شود آب لباس های شسته شده گرفته شده و خشک شوند. پمپ در هر مرحله از شستشو روشن است.

شایع ترین خرابی های ماشین لباسشویی آبسال شامل چیست؟

– ماشین لباسشویی روشن نمی شود.
– عدم چرخش لگن دستگاه
– آبگیری آهسته ماشین لباسشویی
– سرد ماندن آب هنگام شستشو
– خاموش شدن دستگاه در طول چرخه شستشو
– پمپ نشدن آب
– به گوش رسیدن سر و صدای زیاد و غیر معمول از ماشین لباسشویی آبسال
– نشتی یافتن آب از دستگاه بیرون
– حرکت و لرزش زیاد دستگاه در حین عم کرد
– باز شدن درب دستگاه

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در کرج
تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در کرج

چگونه می توان عمر ماشین لباسشویی آبسال خود را بالا برد؟

نکات ایمنی و مواردی که برای افزایش عمر ماشین لباسشویی آبسال باید رعایت کنید در دفترچه راهنمای دستگاه ذکر شده است که شما می توانید با انجام دستورالعمل ها عمر دستگاه خود را افزایش دهید.
اما در صورتی که به هر دلیل دفترچه راهنمای دستگاه خود را ندارید، موارد زیر را انجام دهید :
– از قرار دادن اجسام سنگین بر روی ماشین لباسشویی آبسال خودداری کنید، زیرا باعث ایجاد فشار بر روی قطعات داخلی دستگاه می شود.
– ماشین لباسشویی را بیش از ظرفیت تعیین شده پر نکنید، در غیر این صورت در حال شستشوی لباس ها فضا برای چرخش آنها وجود نداشته و باعث ایجاد فشار بر روی موتور دستگاه می شود.
– از محکم باز و بسته کردن درب دستگاه پرهیز نموده و این کار را به آرامی انجام دهید ، زیرا باعث خرابی میکروسوئیچ درب دستگاه شده و عملکرد دستگاه تحت تاثیر قرار می گیرد.
– برای جلوگیری از زنگ زدن لگن ماشین لباسشویی آبسال پس از پایان یافتن چرخه شستشو داخل آن را کاملاً خشک کرده و درب دستگاه را باز بگذارید. این عمل همچنین ازتجمع و رشد باکتری ها و قارچ ها درون دستگاه جلوگیری می کند.
– با توجه به این که فیلتر ماشین لباسشویی تمام کثیفی ها را به خود می گیرد و از وارد شدن آنها به پمپ دستگاه جلوگیری می کند، بنابراین تمیز کردن فیلتر ماشین لباسشویی از مواردی است که برای افزایش عمر دستگاه باید آن را بصورت منظم انجام دهید.
– محفظه مواد شوینده در ماشین لباسشویی را هر چند وقت یک بار کاملاً تمیز کنید.
– از تراز بودن ماشین لباسشویی خود اطمینان حاصل کنید و در صورتی که متوجه می شوید در هنگام عملکرد دستگاه دارای سر و صدا ، لرزش و حرکت است، تراز کردن دستگاه را برای جلوگیری از ایجاد مشکل در قطعات انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *