ماهان سرویس .

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در فردیس فوری با گارانتی

ماهان سرویس از جمله مراکز و نمایندگی های معتبری است که تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در فردیس را انجام می دهد.
ماشین ظرفشویی یکی از سخت ترین وسایل آشپزخانه محسوب می شود ، بنابراین هنگامی که مشکلی در آن ایجاد می شود خیلی سریع می‌توانید متوجه آن شوید.
ماشین ظرفشویی معمولی باید بین ۷ تا ۱۲ سال دوام داشته باشد ، با این حال گاهی اوقات این دستگاه ها قبل از این دوره دچار اختلال می شوند . با توجه به اینکه تعمیر یا تعویض این دستگاه هزینه زیادی دارد بنابراین بسیاری از افراد ترجیح می دهند تعمیرات را خودشان انجام دهند .
در صورتی که ماشین ظرفشویی بکو شما خراب شده است می توانید برای حل برخی از مشکلات آن با توجه به راهنمایی های ارائه شده توسط تعمیر و سرویسکاران ماهان سرویس در این مقاله به آن بپردازید.

ماهان سرویس مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در فردیس (BEKO )

اگر ساکن فردیس کرج شده‌اید و به دنبال یک مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در فردیس می گردید ، می توانید با ماهان سرویس تماس بگیرید.
این مرکز دارای تجربه و مهارت کافی در زمینه تعمیر انواع مشکلات ماشین ظرفشویی بکو بوده و دستگاه را در خانه یا محل مورد نظر مشتری تعمیر می کند.

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در منزل تعمیر برد ماشین ظرفشویی بکو
تعمیر جت پمپ ماشین ظرفشویی بکو تعمیر پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی بکو
تعمیر شیر برقی و آکوااستاپ ماشین ظرفشویی بکو تعویض المنت ماشین ظرفشویی بکو
تعمیر سبد و پروانه های شستشو ماشین ظرفشویی بکو جرم گیری ماشین ظرفشویی بکو
رفع سروصدای اضافی ماشین ظرفشویی بکو

mahan karaj min

 

مناطقی که تعمیرکاران ماهان سرویس اعزام می شوند:

. تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در فردیس
. تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در شهرک ناز
. تعمیرکار ماشین ظرفشویی بکو در شهرک گلستان
. تعمیرکار ماشین ظرفشویی بکو در شهرک شقایق
. تعمیرکار ماشین ظرفشویی بکو در شهرک شهید حسینی
. تعمیرکار ماشین ظرفشویی بکو در شهرک طالقانی
. تعمیرکار ماشین ظرفشویی بکو در شهرک منظریه
. تعمیرکار ماشین ظرفشویی بکو در مارلیک

شایع ترین مشکلات ماشین ظرفشویی و نحوه رفع آنها

۱. باقی ماندن بقایای مواد غذایی بر روی ظروف پس از شستشو

برای حل این مشکل ابتدا باید بررسی کنید کاری برای خراب شدن ماشین ظرفشویی انجام نمی دهید. توصیه های سازنده در مورد نحوه استفاده و نگهداری ماشین ظرفشویی را مرور کنید ، به عنوان مثال توجه کنید که آیا دستگاه را بیش از حد با ظروف پر نکرده‌اید؟ آیا ظرف بزرگی درون دستگاه قرار داده اید که حرکت چرخشی بازوهای آبپاش را محدود کند ؟ آیا بدون اینکه ابتدا مواد غذایی را از روی ظروف پاک کنید آنها را درون دستگاه قرار می دهید؟
پس از بررسی برای اطمینان از این امور باید دستگاه را از نظر وجود چربی یا انسداد بازوهای آبپاش و یا واشر درب را بررسی کنید.
در صورت انسداد بازوهای آبپاش باید آنها را از جای خود خارج کرده و به آرامی با مسواک مواد غذایی گیر کرده در آنها را خارج کنید.

۲. نشت آب از ماشین ظرفشویی بکو

شایع ترین مشکلات ماشین ظرفشویی بکو نشت آب از آن به بیرون است . برای برطرف کردن این مشکل ابتدا درب دستگاه را باز کرده و واشرهای دور درب دستگاه را بررسی کنید تا هیچ گونه ترک یا پارگی نداشته باشد . در صورت مشاهده هر یک از موارد نام برده شده باید واشر درب دستگاه خود را تعویض کنید.
همچنین سوئیچ شناور (مکانیزمی است که سطح آب دستگاه را نشان می‌ دهد) نیز ممکن است از کار افتاده باشد که این مسئله می ‌تواند باعث پر شدن بیش از حد و نشت آب از دستگاه شود .
اگر سوئیچ شناور از کار افتاده است ابتدا آن را تمیز کرده و پلاستیک ، نخ یا هر چیز دیگری که مانع از عملکرد صحیح آن می شود را خارج کنید.

۳. خشک نشدن ظروف

این مشکل اغلب با واحد گرم کننده ماشین ظرفشویی در ارتباط است . اگر بخش گرمایش در وضعیت مطلوبی کارمی کند . ترموستات با محدودیت بالا که وسیله‌ای است که از گرم شدن بیش از حد ماشین ظرفشویی جلوگیری می کند را بررسی کنید .
یک ترموستات با محدودیت بالا در عملکرد بالا می‌ تواند باعث شود گرما قبل از خشک شدن کامل ظروف از بین برود ، در این صورت می‌توانید ترموستات با حد مجاز دستگاه را در پایین وان ظرفشویی درست در پشت صفحه دسترسی پیدا کنید و برای بررسی این می‌توانید از مولتی متر استفاده کنید.

۴. ماشین ظرفشویی بکو بوی بدی می دهد.

باقی ماندن بقایای مواد غذایی قدیمی و مرطوب احتمالا عامل ایجاد هرگونه بوی بد از ماشین ظرفشویی است . به دنبال هر نوع ماده غذایی در دستگاه خود گشته و صفحه دستگاه که در قسمت زیرین آن قرار دارد را با دقت تمیز کنید .
در صورتی که از دستگاه شما بوی مواد شیمیایی ایجاد شده است ممکن است یک قطعه پلاستیکی بر روی آعنصر گرم کننده افتاده و ذوب شده باشد.

۵. ماشین ظرفشویی بکو روشن نمی شود.

برای برطرف کردن این مشکل ابتدا باید منابع برق را بررسی کنید و از نپریدن فیروز و خراب نبودن خروجی اطمینان حاصل کنید.
باز بودن درب ماشین ظرفشویی نیز یکی از عواملی است که باعث روشن نشدن آن می شود.
بنابراین باید از بسته بودن کامل درب دستگاه و قفل شدن آن اطمینان حاصل کنید .
در صورتی که دستگاه سعی در کارکرد داشته اما درست کار نمی کند احتمالاً موتور آن گیر کرده است همچنین است سعی کنید فن موتور را بچرخانید تا ببینید که آیا این حرکت باعث عملکرد آن می شود یا خیر.
مهم است که برای جلوگیری از شوک الکتریکی به دستگاه ابتدا برق آن را با استفاده از پانل اصلی دستگاه خاموش کنید.

مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در فردیس
مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در فردیس

ماهان سرویس نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در فردیس

علاوه بر موارد و مشکلات شده در بالا ، برخی دیگر از خرابی ها مانند تخلیه نادرست دستگاه ، سر و صدای زیاد ظرفشویی ، توزیع نادرست ماده شوینده در ماشین ظرفشویی بکو و غیره وجود دارد. در صورتی که از نحوه عیب یابی و تعمیر لوازم برقی چیزی نمی دانید توصیه می‌کنیم برای تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در کرج با ماهان سرویس تماس بگیرید و از مهارت و تجربه تعمیرکاران این مرکز برای رفع مشکل دستگاه خود کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *