ماهان سرویس .

نمایندگی تعمیر برد ماشین لباسشویی در کرج

تعمیر برد ماشین لباسشویی در کرج توسط ماهان سرویس برای انواع ماشین لباسشویی ایرانی و خارجی انجام می شود.

برد ماشین لباسشویی یک جزء و قطعه مرکزی است که به تامین و قطع برق دستگاه کمک می کند تا ماشین لباسشویی بتواند طبق برنامه، شستشو، آبکشی و چرخش را انجام دهد. بنابراین در صورتی که این قطعه مهم آسیب ببیند باعث می ‌شود که شستشو، آبکشی و چرخش در دستگاه قطع شود.
به عبارت دیگر برد ماشین لباسشویی مرکز اتصال است که سیگنال ارسال و پردازش شده را برای کنترل دستگاه دریافت می کند تا ماشین لباسشویی بتواند مطابق برنامه تنظیم شده کار کند.
این قطعه که با نام پنل کنترل نیز شناخته می شود عملکردی شبیه به مغز انسان داشته و ساختار پیچیده‌ای دارد و با بسیاری از تراشه های پردازنده، مدارهای الکترونیکی آی سی و لوازم جانبی طراحی شده است.
برد ماشین لباسشویی در بالا یا جلوی دستگاه قرار داشته و به ماشین لباسشویی کمک می کند تا بر اساس اصول خاصی در یک چرخه معقول کار کند.
با توجه به اینکه برد در این دستگاه ها یک قطعه مکانیکی نبوده و یک قطعه الکترونیکی است بنابراین در صورت آسیب و خرابی باید توسط تکنسین های ماهر و متخصص در این زمینه تعمیر شود.

ماهان سرویس مرکز تخصصی تعمیر برد ماشین لباسشویی در کرج

✵ تعمیر برد ماشین لباسشویی ایرانی و خارجی
✵ تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی
 ، سامسونگ ،  بوش ،  پاکشوما ،  اسنوا ،  ایکس ویژن ، دوو ، ل جی پلاس ، کندی ، تی سی ال ،  کنوود،  زیرووات ،  زانوسی –  پارس خزر ، کرال ، امرسان ،  میدیا ، ریتون ، مرسی ، هیمالیا ،  مجیک ،  هیوندای ،  هاردستون ، کروپ ،  ایندزیت ،  جنرال آدمیرال ، ویرپول ،  سپهر الکتریک ،  آ ا گ ،  آبسال ، برفاب ، هایر ، کلور ، هایسنس ، آریستون ،  بست ، مجیک شف ، تکنوهاوس ،  لایف ،  الگانس ،  دونار ،  آر تی سی ،  بنس ، سام ، وست پوینت ،  جنرال هاوس ، اکسنت ،  یونیوا ،  لئوکو ، آوکس ، بیشل و …
mahan karaj call

علائم آسیب یا خراب شدن برد ماشین لباسشویی چیست؟

1. عدم چرخش دیگ دستگاه

برای اجرای برنامه چرخش وسایل بارگیری مانند پمپ تخلیه، سنسور سطح شناور، موتور و غیره نیاز به تغذیه از برد مدار دارند تا بتوانند کار خود را به خوبی انجام دهند . در صورتی که ماشین لباسشویی نتواند برنامه چرخش را انجام دهد احتمال اینکه برد مدار دستگاه معیوب یا اسیب دیده باشد زیاد است.

2. دستگاه به طور مداوم و بدون توقف آبگیری را انجام می دهد.

هنگامی که ماشین لباسشویی به طور مداوم و بدون توقف آبگیری می شود ، اگر از سالم بودن شیر و سنسور سطح آب مطمئن هستید به احتمال زیاد برد دستگاه دچار مشکل شده است.
به طور کلی هنگامی که شناور سنسور سطح آب گزارش داد که برد مدار آب دردیگ شستشو به طور کامل تامین شده است برد مدار، منبع تغذیه را از شیر تامین آب قطع می کند تا جریان آب متوقف شود . با این حال مدار معیوب سیگنال شناور سنسور را دریافت نمی کند . در این زمان دریچه تامین آب همچنان باز مانده و باعث می ‌شود که آب بی وقفه وارد دستگاه شود.
برای بررسی و تعمیر این مشکل باید از تعمیرکاران ماهان سرویس در این زمینه کمک بگیرید.

3. درب ماشین لباسشویی باز نمی شود.

پس از پایان یافتن برنامه شستشو، برد مدار برای آنکه درب دستگاه باز شود برق را به سوئیچ درب نمی رساند و کاربر می‌تواند درب دستگاه را باز نموده و لباس ها را بیرون بیاورد تا خشک شوند.
به دلیل یک خطای برنامه برد دستگاه ممکن است به طور مداوم برق سوئیچ درب را تامین کند، در این صورت کاربر برای آنکه بتواند درب ماشین لباسشویی را باز کند باید سیم برق دستگاه را از پریز بیرون کشیده و حدود ۳ تا ۵ دقیقه صبر کند تا درب دستگاه باز شود.

4. آبگیری در ماشین لباسشویی انجام نمی شود.

در مرحله تامین آب، برد مدار شیر تامین آب را تغذیه می ‌کند تا بتواند آب را به ماشین لباسشویی برساند. اگر متوجه شدید آبگیری در ماشین لباسشویی انجام نمی شود احتمال خرابی برد دستگاه وجود دارد که باعث شده است ماشین لباسشویی نتواند آب را در برنامه شستشو تامین کند.
تکنسین های ماهان سرویس در زمینه تعمیر برد مدار به صورت تخصصی عمل نموده و می ‌توانند مشکلات دستگاه شما را در مدت زمان کوتاهی برطرف کنند.

تعمیر برد ماشین لباسشویی
تعمیر برد ماشین لباسشویی

5. ماشین لباسشویی روشن نمی شود.

با توجه به این که برد ماشین لباسشویی یکی از اجزای مرکزی است که تمام فعالیت‌های دستگاه را انجام می دهد در صورت قطعی برق ماشین لباسشویی احتمال مشکل برد زیاد است . قطعات مربوط به برق دستگاه که روی برد قرار دارند شامل فیوزها، آی سی های برق، ریزپردازنده ها و غیره می باشند که باید بررسی شوند. با توجه به اینکه تعمیر برق ماشین لباسشویی بسیار پیچیده است بنابراین باید با یک تکنسین مجرب برای بررسی و تعمیر تماس بگیرید.

علل آسیب به برد ماشین لباسشویی چیست؟

– فشار دادن شدید دکمه های کنترلی دستگاه
– ریختن ماده شوینده زیاد داخل کشو مخصوص
– قرار دادن ماشین لباسشویی در یک محل مرطوب
– عدم تمیز کردن مرتب دستگاه
– ورود حشراتی مانند سوسک، مورچه، مارمولک به جعبه مدار

دلایل انتخاب ماهان سرویس برای تعمیر برد ماشین لباسشویی در کرج

شرکت ماهان سرویس با همکاری با تعمیر کاران جوان، ماهر و متخصص که دارای تجربه حرفه‌ای بالایی هستند و در این زمینه آموزش‌های لازم را دیده اند می ‌تواند مشکلات برد دستگاه شما را برطرف نموده و در صورت نیاز آن را تعویض کند.
تعمیرکاران این مرکز بهینه ترین راه حل های تعمیر را برای صرفه جویی در زمان و هزینه های شما ارائه می دهند و می توانند تمام مشکلات ایجاد شده در ماشین های لباسشویی درب از بالا و درب از جلو را تشخیص دهند.
بنابراین برای اینکه از آسیب جدی ‌تر به دستگاه خود جلوگیری نموده و بتوانید بهترین کیفیت خدمات را دریافت کنید و همچنین بتوانید از مشاوره های رایگان تکنسین های این مرکز در مورد نحوه استفاده ایمن ، اقتصادی و با ماندگاری بالا بهره مند شوید، با ماهان سرویس تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *