ماهان سرویس .

علت ارور dE ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

در مدل های مختلف ماشین لباسشویی سامسونگ، کدهای خطا ممکن است متفاوت باشد. بهبود سیستم عیب یابی، معرفی مداوم عملکردهای جدید برای تسهیل فرآیند شستشو منجر به تغییر در کد برنامه ماشین لباسشویی سامسونگ می شود. ظاهر شدن ارور dE ماشین لباسشویی سامسونگ ، مالک را از مشکلات درب درام دستگاه مطلع می کند
ماشین لباسشویی در خانه از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است زیرا به انجام کارهای شستشو به روشی ساده کمک می کند و به شما امکان می دهد تا سایر فعالیت های خانگی را به طور همزمان انجام دهید. بنابراین، مهم است که دستگاه در شرایط عالی باشد. بنابراین اگر این خطا در ماشین لباسشویی شما ظاهر شده است باید بدانید علت آن چیست و چگونه رفع می شود.

ارور dE ماشین لباسشویی سامسونگ
ارور dE ماشین لباسشویی سامسونگ

دلایل ظاهر شدن ارور dE ماشین لباسشویی سامسونگ

بیشتر اوقات، نقص های احتمالی زیر به ظاهر شدن خطای dE در ماشین لباسشویی سامسونگ کمک می کند:
– تخریب لاستیک دور درب درام ماشین لباسشویی
– شکستن مکانیسم قفل درب درام
– نقص در سیستم الکترونیکی برای مسدود کردن درام ماشین لباسشویی
– خرابی کنترلر (برد کنترل)
– نقض یکپارچگی اتصالات الکتریکی.
خرابی برد کنترل نادر است، اما اتفاق می افتد. ورود اجسام مختلف خارجی به دهانه مکانیزم قفل قفل نیز می تواند باعث اختلال در عملکرد دستگاه و ظاهر شدن ارور dE در ماشین لباسشویی سامسونگ شود. به خصوص در جایی که کودکان کنجکاو و کنجکاو وجود دارند.

نحوه عیب یابی کد خطای dE در ماشین لباسشویی سامسونگ

ابتدا باید مطمئن شوید که هیچ جسم خارجی مانع بسته شدن درب درام دستگاه نمی شود. در مرحله بعد، هنگام بسته شدن باید درب را از نظر شل بودن قفل بررسی کنید. اگر همه چیز درست است، باید با یک تعمیرکار ماهر و متخصص در این زمینه تماس بگیرید . زیرا بررسی جامع کل بلوک دریچه بارگیری و قسمت های مکانیکی و الکترونیکی، تنها در صورت داشتن ابزار لازم امکان پذیر است. کلیه قطعات یدکی و قطعات مورد استفاده در تعمیر باید مشابه قطعات و مکانیزم های اصلی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *